MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BURSA GÜRSU HABERLERİ

BURSA GÜRSU HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Bursa Teklif Etti, Belediyelerin Gelirleri Artıyor
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, belediyelerin gelirlerinin arttırılmasıyla ilgili Ankara’da bir çalışma yapıldığını belirterek, 'Bu çalışma sonlanmış olacak.

 • Türkiye Basketbol 1. Ligi
  Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde Pertevniyal Gençlik, deplasmanda Sakarya Büyükşehir Belediyespor'u 76-74 yendi.

 • Tiyatro coşkusu devam ediyor
  '21. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali', muhteşem oyunlarla ve tüm coşkusuyla devam ediyor.

 • Bursa'dan Suriye'ye 400 Yardım Tır'ı
  Bursa İHH İnsani Yardım Derneği, Suriye’ye gönderilen yardım TIR’ı sayısını yıl başına kadar 400’e çıkarma kararı aldı.

 • Başkan Altepe'den Bursalılara 'toplu ulaşım' çağrısı
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarıyla kentin raylı sistemde öncü adımlar attığını söyledi.

 • Başkan Altepe'den Bursalılara 'Toplu Ulaşım' Çağrısı
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altep, vatandaşların Kestel ile Görükle arasında 225 kuruş bedelle 32 kilometre yolculuk yapabildiğini söyledi.

 • Başkan Böcek, Gürsu Cemevi'nde İftar Verdi
  Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu Mahallesi’nde hizmete açılan Konyaaltı Cemevi’nde, bölgede yaşayan Aleviler için iftar verdi.

 • Bu Armutların Bir Tanesi 4 Kişiyi Doyuruyor
  Bursa’nın ova köylerinde yetiştirilen deveci armutları, irilikleriyle görenleri hayrete düşürüyor.

 • Halep'e Yol Açın" Kampanyası
  Bursa'da, İHH İnsani Yardım Vakfı'nca düzenlenen 'Halep'e Yol Açın' kampanyası kapsamında, rejime bağlı güçler ve Rusya'nın hava saldırıları nedeniyle Halep'te zor günler geçiren Suriyelilere 4 tır insani yardım malzemesi gönderildi.

 • Yangınlara Vatandaşlar Müdahale Edecek
  Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından itfaiye araçlarının giremeyeceği kadar dar ve merdivenli sokaklar ile merkeze uzak yerleşim bölgelerine kurulan yangın dolaplarının sayısı 136’ya ulaştı.

 • Başkan Böcek, Asfalt Çalışmalarını İnceledi
  Konyaaltı Belediyesi, doğalgaz, kanalizasyon, elektrik ve internet gibi altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

 • Bursa'da Kanser Taramalarında 55 Bine Ulaşıldı
  Bursa Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren 3 KETEM birimi ve mobil mamografi aracı yılın ilk 9 ayında 55 bin 813 kişiye kanser taraması yaptı.

 • Bursa'dan Kilis'deki Mültecilere Yardım Eli
  Bursa’da, Gürsu Kardeşlik Platformu üyeleri, Kilis’te bulunan Öncüpınar ve Elbeyli mülteci kampları ile iç savaşta anne ve babasını kaybetmiş çocukların bakıldığı Hatay Reyhanlı’da bulunan yetim evlerini ziyaret etti.

 • Görüntülü Haber)ışıklar: 2 Bin 500 Dönüm Tarım Arazisi ...
  Bölgeye dikilen tabela, ekipler tarafından kaldırıldı Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Alipaşa Mahallesi'nde vatandaşa ait tarım arazilerini tel çit ile çevirerek gerçeğe aykırı olarak 'İmara açılacaktır' diye tabela diken arazi yağmacılara savaş açtıklarını belirtirken 'Bu toprakları korumak vicdani borcumuzdur' dedi.

 • Silivri Belediye Başkanı Işıklar: 2 Bin 500 Dönüm ...
  Silivri Belediye Başkanı Işıklar: 2 bin 500 dönüm tarım arazisi yağmalanmaya çalışılıyorBölgeye dikilen tabela, ekipler tarafından kaldırıldıSilivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Alipaşa Mahallesi'nde vatandaşa ait tarım arazilerini tel çit ile çevirerek gerçeğe aykırı olarak 'İmara açılacaktır' diye tabela diken arazi yağmacılara savaş açtıklarını belirtirken 'Bu toprakları korumak vicdani borcumuzdur' dedi.

 • Uludağ Osb'den 750 Bin Liralık Yatırım
  Bursa’da, Uludağ OSB yönetimi, sanayicilerden gelen talep doğrultusunda 750 bin liralık yatırımla sosyal donatı alanı inşa ediyor.

 • Başkan Işıklar 2 Bin 500 Dönüm Tarım Arazisi Yağmalanmaya ...
  Haber-Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞ - İstanbul DHA)Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Alipaşa Mahallesi'nde vatandaşa ait tarım arazilerini tel çit ile çevirerek gerçeğe aykırı olarak 'İmara açılacaktır' diye tabela diken arazi yağmacılara savaş açtıklarını belirtirken 'Bu toprakları korumak vicdani borcumuzdur' dedi.

 • Konyaaltı Belediye Başkanı Böcek, Öğrencilerle Buluştu
  Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevlerinde yeni eğitim yılına merhaba diyen öğrenci ve öğretmenleri ziyaret etti.

 • Başkan Işıklar: 2 Bin 500 Dönüm Tarım Arazisi Yağmalanmaya ...
  SİLİVRİ Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Alipaşa Mahallesi'nde vatandaşa ait tarım arazilerini tel çit ile çevirerek gerçeğe aykırı olarak 'İmara açılacaktır' diye tabela diken arazi yağmacılara savaş açtıklarını belirtirken 'Bu toprakları korumak vicdani borcumuzdur' dedi.

 • Silivri Belediyesi Tarım Arazilerine Sahip Çıktı
  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Alipaşa Mahallesi'nde şahıslara ait tarım arazilerini tel çitle çevirerek 'imara açılacaktır' şeklinde tabela dikenler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını bildirdi.