MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BURDUR ÇAVDIR HABERLERİ

BURDUR ÇAVDIR HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  Yolcu otobüsü köprüden alt yola düşü: 48 yaralıÇORUM'da yolcu otobüsü, kontrolden çıkarak köprüden alt yola düştü.

 • Burdur'daki Trafik Kazasında Can Pazarı: 1 Ölü, 5 ...
  Burdur'daki trafik kazasında can pazarı: 1 ölü, 5 yaralı İşçileri taşıyan otomobil tarlaya devrildiBURDUR - Burdur'da işçileri taşıyan otomobil tarlaya devrildi.

 • Burdur - Otomobil Tarlaya Uçtu 1 Ölü, 5 Yaralı
  Otomobil tarlaya uçtu 1 ölü, 5 yaralıBURDUR'un Gölhisar İlçesi'nde otomobilin tarlaya uçtuğu kazada Müzeyyen Arslan yaşamını yitirirken, 5 kişi de yaralandı.

 • Dha Yurt Bülteni - 13
  Konya'ya şehit ateşi düştüTUNCELİ'nin Nazımiye İlçesi kırsalında teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Özel Harekat Uzman Çavuş 31 yaşındaki Ahmet Erol'un memleketi Konya'nın Seydişehir İlçesi'ndeki baba evine ateş düştü.

 • Otomobil Tarlaya Uçtu: 1 Ölü, 5 Yaralı
  – BURDUR'un Gölhisar İlçesi'nde otomobilin tarlaya uçtuğu kazada Müzeyyen Arslan yaşamını yitirirken, 5 kişi de yaralandı.

 • Burdur'da İşçileri Taşıyan Otomobil Devrildi: 1 Ölü, ...
  Burdur'un Gölhisar ilçesinde işçileri taşıyan otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

 • Büyükşehir'den Kaş'a 272 Milyon TL'lik Yatırım
  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, iftarını Kaş’ta vatandaşlarla yaptı.

 • Burdur Vali Yılmaz Çavdır'da
  Vali Yılmaz Çavdır'daBURDUR Valisi Şerif Yılmaz Çavdır İlçesi'ni ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

 • Vali Yılmaz Çavdır'da
  BURDUR Valisi Şerif Yılmaz Çavdır İlçesi'ni ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu.

 • Dha Yurt Bülteni-9
  Kiralık otomobille alkol alıp kanala uçtularAYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde alkollü içki içen 2 kişi, kiraladıkları otomobili DSİ'nin sulama kanalına düşerek yaralandı.

 • Kaçırılan Engelli Emine Bakan'ın Ölümü Davasında Bir ...
  Burdur’un Çavdır ilçesinde 2013 yılında kaçırılan ve kaçırıldıktan 12 gün sonra şüpheli bir şekilde trafik kazasında ölen zihinsel engelli Emine Bakan’ın kaçırılmasından sorumlu tutulan kişi hakkında tutuklama kararı verildi.

 • Emine'nin Kaçırılması Davasında Bir Kişi Tutuklandı
  BURDUR'un Çavdır'ın İlçesi'nde yaşarken dört yıl önce evlilik vaadiyle kandırdıkları, yüzde 60 zihinsel engelli 16 yaşındaki Emine Bakan'ı gece kulübü ve birahanelerde çalıştırıp alıkoydukları, 12 gün sonra da başka bir birahaneye götürürken Denizli'nin Baklan İlçesi'nde meydana gelen...

 • Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir: "Türkiye'de ...
  Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir: 'Türkiye'de yılda ortalama 185 bin civarında kazada, ortalama 7 bin 300 vatandaşımız ölüyor, 300 bin vatandaşımız ise yaralanıyor' Denizli'de trafik güvenliği için 100 kişi kask verildi Bu proje ile motorcular daha güvenli yolculuk yapacakDENİZLİ -...

 • Denizli İl Emniyet Müdürü Demir: "Türkiye'de Yılda ...
  Karayolu Trafik Güvenliği Haftası kapsamında ‘Kask Takın Hayatta Kalın Projesi’ nedeniyle düzenlenen törende konuşan İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Türkiye’de her yıl 185 bin trafik kazasının meydana geldiğini, bu kazalarda ortalama 7 bin 300 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 300 bin vatandaşın...

 • Dha Yurt Bülteni-1
  1)TUNCELİ'DE EL YAPIMI PATLAYICI İNFİLAK ETTİ: 2 ASKER YARALI TUNCELİ'deki Çiçekli Bölgesi'nde İl Jandarma Komutanlığı timleri tarafından sürdürülen operasyon sırasında PKK'lı teröristlerle çatışma çıktı.

 • Trafik Kazasında Ölen Kızın Kaçırıldığı ve Fuhşa Sürüklendiği ...
  Denizli'nin Baklan ilçesinde 4 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden 16 yaşındaki zihinsel engelli Emine Bakan'ı fuhuşa sürükledikleri ve taksirle ölümüne sebep oldukları iddiasıyla 5 sanık hakkında açılan davanın görülmesine devam edildi.

 • Trafik Kazasında Ölen Kızın Kaçırıldığı ve Fuhuşa ...
  Denizli'nin Baklan ilçesinde 4 yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden 16 yaşındaki zihinsel engelli Emine Bakan'ı fuhuşa sürükledikleri ve taksirle ölümüne sebep oldukları iddiasıyla 5 sanık hakkında açılan davanın görülmesine devam edildi.

 • Kadınlar Emine İçin Adalet İstiyor
  BURDUR'un Çavdır'ın İlçesi'nde yaşarken dört yıl önce evlilik vaadiyle kandırılan, yüzde 63 zihinsel engelli 16 yaşındaki Emine Bakan'ı gece kulübü ve birahanelerde çalıştırıp alıkoydukları, 12 gün sonra da başka bir birahaneye götürürken Denizli'nin Baklan İlçesi'nde meydana gelen trafik...

 • Denizli Kadınlar Emine Için Adalet Istiyor
  Kadınlar Emine için adalet istiyorBURDUR'un Çavdır'ın ilçesinde yaşarken dört yıl önce evlilik vaadiyle kandırılan, yüzde 63 zihinsel engelli 16 yaşındaki Emine Bakan'ı gece kulübü ve birahanelerde çalıştırıp alıkoydukları, 12 gün sonra da başka bir birahaneye götürürken Denizli'nin...

 • Dha Yurt Bülteni-17
  Açlık grevindeki eğitimciler için oturma eylemiİZMİT'te, KESK Kocaeli Şubeler Platformu açlık grevi sırasında gözaltına alınarak haklarında soruşuturma başlatılan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya destek vermek için oturma eylemi yaptı.

NAMAZ VAKİTLERİ