MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BURDUR BUCAK HABERLERİ

BURDUR BUCAK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Tatil Çantanızı Hazırladınız Mı?
  Uzman Pervin Dinçer, tatile çıkarken bazı şeyleri çantamızdan eksik etmemiz gerektiğini söylüyor. İşte çantalarımızda olması gerekenler.

 • Ceceli'nin Sevgilisi Selin İmer, Serdar Bilgili'den ...
  Mustafa Ceceli'nin sevgilisi Selin İmer, hayatını kaybeden Etiler Şamdan'ın patronu Mehmet Tuna'nın taziyesinde eski sevgilisi Serdar Bilgili ile karşılaşmamak için akla karayı seçti.

 • Yeşilova Devlet Hastanesinin Erişilebilirliği Belgelendi
  Yeşilova Devlet Hastanesinin, 'Erişilebilirlik Belgesi' almaya hak kazandığı bildirildi.

 • HDP'ye Rakip Geliyor: Kürdistan Demokrat Partisi
  Türkiye'de Barzani çizgisinde siyaset yapan 3 oluşum; Kürdistan Demokrat Partisi'nin kurulması için yürüttükleri çalışmaları tamamladı.

 • Cumhurbaşkanı İçin Dombra'nın Arapça Klibini Çekiyor
  Cumhurbaşkanı için dombra'nın Arapça klibini çekiyor Cumhurbaşkanına minnet borcunu ödemek için Arapça klip çekiyorBİTLİS - Suriye Bayır Bucak Türkmenlerinden ses sanatçısı Adil Şan, Bitlis'in Ahlat ilçesinde bulunan dünyanın en büyük Türk-İslam mezarlığı olarak kabul edilen ve Anadolu'daki...

 • Cumhurbaşkanı İçin 'Dombıra'nın Arapça Klibini Çekiyor
  Suriye Bayır Bucak Türkmenlerinden ses sanatçısı Adil Şan, Bitlis’in Ahlat ilçesinde bulunan dünyanın en büyük Türk-İslam mezarlığı olarak kabul edilen ve Anadolu’daki Orhun Abideleri diye adlandırılan, Selçuklu Meydan Mezarlığında Dombıra’nın Arapçası için klip çekiyor.

 • Bu Kez 'Oğlum Kayboldu' Diye Seyaryo Uyduran Baba ...
  İZMİR'in Dikili İlçesi'nde kendisi denize girerken plajda cipte uyarken bıraktığı 5 yaşındaki oğlu Mehmet'in kaybolduğunu ileri sürerek güvenlik güçlerini günlerdir seferber edip köşe bucak her tarafı aratan emekli komiser Tarkan Tekeoğlu, böyle bir çocuğun olmadığı ortaya çıkınca, her...

 • Akdeniz Belediyesinden Evde Temizlik Hizmeti
  Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında, Kaymakam Hamdi Bilge Aktaş'ın Başkan Vekili olarak göreve gelmesinin ardından hizmetlerinde atağa geçen Mersin'in Akdeniz Belediyesi, oluşturduğu ekiple 65 yaş üstü vatandaşların evlerini temizliyor.

 • Akdeniz Belediyesi'nden Yaşlılara Evde Temizlik Hizmeti
  Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi, ilerleyen yaşları nedeniyle hareket kısıtlılığı yaşayan ve ev temizliği gibi temel gereksinimlerini yerine getiremeyen vatandaşların evine temizlik uygulaması götürüyor.

 • Birlik Vakfı, Bayır Bucak Türkmenlerine 1 Tır Yardım ...
  Birlik Vakfı ve Genç Birlik Nevşehir Şubesi başkanlığı tarafından Bayır Bucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere hazırlanan yardım malzemelerinin bulunduğu tır yola çıktı.

 • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun MİT tırlarının durdurulması olayına ilişkin hapis cezasına çarptırılması ve tutuklanmasıyla ilgili yarın Güvenpark'tan yürüyüş başlatacağını belirterek, 'İstanbul Maltepe Cezaevine yürüyeceğiz, kaç...

 • Kaymaktan Gelen Mucize!
  Diyet yaparken köşe bucak kaçtığımız kaymak; cilt bakımımız için birçok kremden ve maskeden daha etkili!

 • Bursa İş Dünyası Yardımseverlikte Yarışıyor
  Bursa’da 22 yıldan bu yana çalışmalarını sürdüren Gönüllü Kuruluşlar Platformu’nun 264. aylık toplantısı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 • TBMM Fetö'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu ...
  FETÖ'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, 'FETÖ'cülerin tarihi süreç içerisinde nasıl çalıştıklarını, devlete nasıl sızdıklarını, nasıl gizli gizli faaliyet yaptıklarını, insanların paralarını, evlatlarını, mukaddes duygularını nasıl...

 • TBMM Fetö'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu ...
  FETÖ'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, 'FETÖ'cülerin tarihi süreç içerisinde nasıl çalıştıklarını, devlete nasıl sızdıklarını, nasıl gizli gizli faaliyet yaptıklarını, insanların paralarını, evlatlarını, mukaddes duygularını nasıl...

 • Darbe Komisyonu Başkanı Petek: Fetö'nün Ipliğini Pazara ...
  15 Temmuz Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Komisyonun asıl raporunu 12 Haziran'dan sonra TBMM'ye sunacaklarını belirterek, 'FETÖ'nün ipliğini pazara çıkardık' dedi.

 • Darbe Komisyonu Başkanı Petek: "Fetö'nün İpliğini ...
  15 Temmuz Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Komisyonun asıl raporunu 12 Haziran’dan sonra TBMM’ye sunacaklarını belirterek, “FETÖ’nün ipliğini pazara çıkardık, tarihi süreç içinde nasıl çalıştıklarını, nasıl devlete sızdıklarını, nasıl gizli...

 • Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı (2)
  ÖLENLER ANNE VE OĞLUBurdur'un Bucak İlçesi'nde otomobille kamyonun çarpıştığı kazada yaşamını yitirenlerin Keziban Benli ve oğlu Ahmet Benli, yaralanan çocuğun ise Hayrunisa Benli olduğu belirlendi.

 • Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı
  BURDUR'un Bucak İlçesi'nde otomobille kamyonun çarpıştığı kazada 1'i kadın 2 kişi yaşamını yitirirken, 1 çocuk ise yaralandı.

 • Iso 500'de Antalya'dan 3 Firma
  İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl açıklanan Türkiye’nin ilk 500 firması arasında Antalya’dan 3 firma yer aldı.

NAMAZ VAKİTLERİ