MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BOLU GÖYNÜK HABERLERİ

BOLU GÖYNÜK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Sürücüler Kazaya Bakarken 5 Araç Birbirine Girdi
  Sürücüler kazaya bakarken 5 araç birbirine girdiANTALYA - Antalya'nın Kemer ilçesinde meydana gelen trafik kazasına bakmak için yavaşlayan sürücülerin sebep olduğu zincirleme kazada biri otobüs 5 araç birbirine girdi.

 • Kemer'de Zincirleme Trafik Kazası
  Antalya'nın Kemer ilçesindeki zincirleme trafik kazasında 7 araçta maddi hasar meydana geldi.

 • Kazaya Bakarken Zincirleme Kaza Yaptılar
  Antalya'nın Kemer ilçesinde meydana gelen trafik kazasına bakmak için yavaşlayan sürücülerin sebep olduğu zincirleme kazada biri otobüs 5 araç birbirine girdi.

 • Sürücüler Kazaya Bakarken 5 Araç Birbirine Girdi
  Antalya’nın Kemer ilçesinde meydana gelen trafik kazasına bakmak için yavaşlayan sürücülerin sebep olduğu zincirleme kazada biri otobüs 5 araç birbirine girdi.

 • Dha Yurt Bülteni - 11
  Herekol Dağı'nda çatışma; 2 terörist ölü, 6 terörist teslim (2)TERÖRİSTLERİN TESLİM OLDUĞU ANPervari İlçesi Herekol Dağı bölgesinde Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanlığı, Şırnak Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı ve Siirt İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı birliklerin, 12...

 • Kemer'de Zincirleme Kaza
  Kemer'de zincirleme kaza*- ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde 7 aracın karıştığı zincirleme kazada yaralanan olmadı.

 • 12 Yaşındaki Dünya Şampiyonu Sporcudan Başkan Akgül'e ...
  Karma Dövüş Sanatları (MMA) Federasyonu tarafından Antalya’nın Kemer İlçesi’nde düzenlenen MMA Dünya Şampiyonası’nda şampiyon olan Ali Efe Dikmenli (12) ve ikinci olan kardeşi Utkan Soner Dikmenli, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü ziyaret etti.

 • Ağaca Çarpan Otomobilde Öldü
  ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde kontrolden çıkıp yol kenarındaki ağaca çarpan otomobilde 60 yaşındaki Naciye Çelebi öldü.

 • Antalya Ağaca Çarpan Otomobilde Yaşamını Yitirdi
  Ağaca çarpan otomobilde yaşamını yitirdiANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde kontrolden çıkıp yol kenarındaki ağaca çarpan otomobilde 60 yaşındaki Naciye Çelebi yaşamını yitirdi.

 • Dha Yurt Bülteni 1
  1)ŞEHİT AYBÜKE ÖĞRETMENİN CENAZESİ MEMLEKETİNE GETİRİLDİBATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan Müzik Öğretmeni 22 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın'ın cenazesi, Ankara'dan karayoluyla memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi'ne getirildi.

 • Antalya'da Korkunç Kaza! Ağaç Yerinden Koptu
  Antalya'nın Kemer ilçesinde kontrolden çıkıp yol kenarındaki ağaca çarpan otomobilde 60 yaşındaki Naciye Çelebi öldü. Kaza sırasında ağacın da yerinden kopması dikkat çekti.

 • Bakan Arslan Yetim, Gazi ve Şehit Yakınları Ile Iftarda ...
  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Hiç şüpheniz olmasın dünya ne yapmak isterse istesin dünya bu değerli kıymetli coğrafyada biz Türkiye'nin hakkını vermeye çalışırken, coğrafyanın hakkını vermeye çalışırken ne kadar engel çıkarmak isterse istesin size bugünden daha iyi...

 • Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan ...
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Hiç şüpheniz olmasın dünya ne yapmak isterse istesin dünya bu değerli kıymetli coğrafyada biz Türkiye'nin hakkını vermeye çalışırken, coğrafyanın hakkını vermeye çalışırken ne kadar engel çıkarmak isterse istesin size bugünden daha iyi...

 • Bakan Arslan, "Kalkınmanın Olmazsa Olmazı Olarak Ulaşım ...
  Bakan Arslan, 'Kalkınmanın olmazsa olmazı olarak ulaşım projelerini görüyoruz' 'Bize vatanı emanet vatanı geleceğe en iyi şekilde teslim etmek istiyoruz'BOLU - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Bolu'yu Göynük üzerinden kesintisiz bir şekilde Eskişehir'e, oradan da...

 • Ulaştırma Bakan Arslan'ın Bolu Ziyareti
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Bolu’yu Göynük üzerinden kesintisiz bir şekilde Eskişehir’e, oradan da ülkemizin güneyine bağlayacak çok önemli koridoru ağa aldık” dedi.

 • Bakan Arslan: Bolu, Kuzey-güney Aksında da Kavşak ...
  ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, doğu-batı arasında önemli bir kavşak olan Bolu'yu, Göynük ilçesi üzerinden kesintisiz bir şekilde Eskişehir, oradan da ülkenin güneyine bağlayacaklarını söyledi.

 • Bolu Bakan Arslan: Bolu, Kuzey-güney Aksında da Kavşak ...
  Bakan Arslan: Bolu, kuzey-güney aksında da kavşak olacakULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, doğu-batı arasında önemli bir kavşak olan Bolu'yu, Göynük ilçesi üzerinden kesintisiz bir şekilde Eskişehir, oradan da ülkenin güneyine bağlayacaklarını söyledi.

 • Dha Yurt Bulteni - 14
  Şehit Aybüke öğretmenin cenazesi memleketine getirildiBATMAN'ın Kozluk İlçesi'nde teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit olan Müzik Öğretmeni 22 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın'ın cenazesi, Ankara'dan karayoluyla memleketi Çorum'un Osmancık İlçesi'ne getirildi.

 • Bakan Arslan: Bolu, Kuzey-güney Aksında da Kavşak ...
  ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, doğu-batı arasında önemli bir kavşak olan Bolu'yu, Göynük ilçesi üzerinden kesintisiz bir şekilde Eskişehir, oradan da ülkenin güneyine bağlayacaklarını söyledi.

 • Macera Tutkunlarının Adresi Göynük Kanyonu
  Antalya'nın Kemer ilçesinde macera tutkunlarının uğrak yeri haline gelen Göynük Kanyonu'nu ziyaret edenler, yazın 12-18 derece suda serinlemenin de keyfini çıkarıyor.

NAMAZ VAKİTLERİ