MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BİNGÖL KIĞI HABERLERİ

BİNGÖL KIĞI HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Bingöl'de Mühimmat ve Yaşam Malzemesi Ele Geçirildi
  Bingöl’de bölücü terör örgütüne yönelik devam eden operasyonlar kapsamında mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.

 • Dha Yurt Bülteni-2
  1)BİNGÖL'DE 8 İLÇEDEKİ, 23 BÖLGEDE GEÇİCİ ÖZEL GÜVENLİK BÖLGESİ İLANI BİNGÖL Valiliği, merkez dahil 8 ilçedeki 23 bölgede 16 Nisan- 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçici özel güvenlik bölgesinin ilan edildiğini duyurdu.

 • Bingöl'de 8 İlçedeki, 23 Bölgede Geçici Özel Güvenlik ...
  BİNGÖL Valiliği, merkez dahil 8 ilçedeki 23 bölgede 16 Nisan- 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçici özel güvenlik bölgesinin ilan edildiğini duyurdu.

 • 'Balyoz'un en genç mağduru şimdi en genç alay komutanı
  FETÖ kumpasıyla Balyoz davasında 13 yıl 4 ay hapis cezasına mahkûm edilen ve 21 ay hapis yatan davanın en genç subayı Yarbay Özgür Ecevit Taşçı (43), şimdi en genç alay komutanı olarak Bingöl dağlarında terör örgütü PKK'ya karşı en ön safta mücadele ediyor

 • Bingöl'de PKK'nın Gıda Depoları Bulundu
  BİNGÖL'ün Kiğı İlçesi'nde İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerinin terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlediği operasyonlarda, Kiğı ile Yayladere ilçesi kırsal kesiminde içerisinde çok sayıda yaşam ve gıda malzemesi bulunan 2 sığınak bulundu.

 • Bingöl'de Terör Operasyonu: PKK'nın 2 Sığınağı İmha ...
  BİNGÖL'ün Yayladere İlçesi'nde güvenlik güçlerinin PKK'lı teröristlere yönelik düzenlediği operasyonda; içerisinde çok sayıda silah ve mühimmat bulunan 2 sığınak imha edildi.

 • Bingöl'de Terör Operasyonu PKK'nın 2 Sığınağı Imha ...
  Bingöl'ün Yayladere İlçesi'nde güvenlik güçlerinin PKK'ya yönelik düzenlediği operasyonda; içerisinde çok sayıda silah ve mühimmat bulunan 2 sığınak imha edildi.

 • Dha Yurt Bülteni-4
  1)BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN KILIÇDAROĞLU'NA: BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSUBAŞBAKAN Binali Yıldırım, referandum çalışmalarını sürdürdüğü İzmir'de, esnaf odalarının temsilcileri ve üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 • Bingöl'de PKK'ya Ait Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
  BİNGÖL'ün Kığı İlçesi kırsal kesiminde güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlendiği operasyonlarda, teröristlere ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.

 • Bingöl'de Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
  Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyonda Yedisu ilçesi kırsalında M-16, Kanas, roketatar ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

 • Bingöl Kırsalında M-16, Kanas, Roketatar ve Çok Miktarda ...
  Bingöl’de terör örgütü PKK’ya yönelik devam eden operasyonda Yedisu ilçesi kırsalında M-16, Kanas, roketatar ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

 • Bingöl Kırsalında M-16, Kanas, Roketatar ve Çok Miktarda ...
  Bingöl kırsalında M-16, Kanas, roketatar ve çok miktarda mühimmat ele geçirildiBİNGÖL - Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyonda Yedisu ilçesi kırsalında M-16, Kanas,roketatar ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

 • Kaymakam Küçük, İhtiyaç Sahibi Aileleri Evlerinde ...
  Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük; şehit, gazi, engelli ve bakıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret ederek sevindirirken, devlet babalığını da gösterdi.

 • Terör Propagandası Yapan Muhtar Gözaltına Alındı
  Bingöl’de sosyal medya üzerinden terör örgütü PKK’nın propagandası yaptığı iddiasıyla biri muhtar 2 kişi gözaltına alındı.

 • PKK Sığınağından 2 Erkek Cesedi Çıktı
  Bingöl'deki operasyonlarda PKK'ya ait sığınakta 2 terörist cesedi bulundu. 2 teröristin örgüt üyeleri tarafından infaz edildiği düşünülüyor.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1)ZEYBEKCİ, 'TÜRKİYE HAİNLERLE BAŞ ETMESİNİ ÖĞRENDİ'DENİZLİ'de Hocalı katliamının 25. yıldönümü anma etkinliklerine katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türk milletinin sahibi olduğu toprakları karış karış suladığını, Türkiye'nin de artık hainlerle baş etmesini öğrendiğini belirterek, 'Her...

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1)ZEYBEKCİ, 'TÜRKİYE HAİNLERLE BAŞ ETMESİNİ ÖĞRENDİ'DENİZLİ'de Hocalı katliamının 25. yıldönümü anma etkinliklerine katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türk milletinin sahibi olduğu toprakları karış karış suladığını, Türkiye'nin de artık hainlerle baş etmesini öğrendiğini belirterek, 'Her...

 • Bingöl'de PKK Sığınağında 2 Ceset Bulundu
  BİNGÖL'ün Kiğı İlçesi'nde güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonda, PKK'ya ait bulunan bir sığınakta yapılan aramada teröristlere ait olduğu değerlendirelen 2 ceset bulundu.

 • Dha Yurt Bülteni-11
  Bingöl'de içerisinde bol miktarda yaşam malzemesi bulunan PKK sığınağı bulunduBİNGÖL Valiliği, terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonda, içerisinde çok sayıda yaşam malzemesi ve örgütsel doküman bulunan bir sığınağın ortaya çıkarıldığını açıkladı.

 • Bingöl'de İçerisinde Bol Miktarda Yaşam Malzemesi ...
  BİNGÖL Valiliği, terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonda, içerisinde çok sayıda yaşam malzemesi ve örgütsel doküman bulunan bir sığınağın ortaya çıkarıldığını açıkladı.

NAMAZ VAKİTLERİ