MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BARTIN ULUS HABERLERİ

BARTIN ULUS HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Kahramanlık Öyle Tişörtüne Yazarak Olmaz"
  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, ' FETÖ terör örgütü başta olmak üzere Türkiye'yi bölmek isteyen tüm terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceğiz.

 • Görme Engellilerin Tabela İsyanı
  Kapalı otobüs duraklarındaki Braille alfabesiyle yazılmış bilgilendirme tabelalarının tahrip edilmesi, görme engelli yolcuları, “seyahat özgürlüğümüz kısıtlanıyor” diye isyan ettirdi.

 • Başkentte Görme Engellilerin "Tabela" Tepkisi
  Başkentte yaşayan görme engelliler, EGO Genel Müdürlüğü'nün, kapalı otobüs duraklarının camlarına, görme engelliler için yerleştirdiği hat ve isim numarasının yer aldığı Brail alfabesiyle hazırlanan bilgilendirme tabelalarının bazı kişilerce okunamaz hale getirilmesine tepki gösterdi.

 • 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı
  Kıbrıs Türk halkının var oluş mücadelesi olan Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43'üncü yıl dönümü kapsamında '20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı' çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 • Edirne'nin Uluslararası Pazarı
  Edirne'de her hafta Cuma günleri kurulan Ulus Pazarı, üç ülkenin insanlarını aynı pazarda bir araya getiriyor.

 • Mauricio Isla Sağlık Kontrolünden Geçti
  Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Şilili futbolcu Mauricio Isla, sağlık kontrolünden geçirildi.

 • Isla Sağlık Kontrolünden Geçti
  Fenerbahçe’nin Cagliari’den transfer ettiği Mauricio Isla sağlık kontrolünden geçti.

 • Siirt'te İtfaiye Şubesi Açılacak
  Siirt'te yangınlara daha hızlı müdahale için itfaiye şubesi açılacak.

 • Esogü Hastanesi Doktorlarından Hayat Kurtaran Müdahale
  Eskişehirspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesi aniden rahatsızlanarak kalp krizi geçiren Genel Kurul Üyesi Metin Gürbüz Gökmen’en ESOGÜ Hastanesinde doktorlar hayat kurtaran müdahale etti.

 • Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43. Yıl Dönümü Ankara'da ...
  Kıbrıs Barış Harekatı’nın 43’üncü yıl dönümü Ankara’da çeşitli etkinlikler ve törenlerle kutlandı.

 • Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43. Yıl Dönümü
  Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43. yıl dönümü dolayısıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Ankara Büyükelçisi Fazıl Can Korkut başkanlığındaki heyet Anıtkabir'i ziyaret etti.

 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Paneli
  İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurullah Ardıç, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili, 'Hepimizin öz eleştiri yapması gerekiyor.

 • İTÜ'de '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' ...
  İstanbul Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ başlıklı panelde, darbelerin demokrasiyle bağdaşmadığı ve bir daha darbe girişiminin yaşanmaması için alınması gereken önlemler paylaşıldı.

 • Galatasaraylı Şehidin Mezarına Fenerbahçeli Taraftarlardan ...
  - Galatasaraylı şehidin mezarına Fenerbahçeli taraftarlardan ziyaretGİRESUN - Giresun Fenerbahçeliler Derneği Şırnak'ın Namazdağı mevkiinde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Tuncay Zengin'in mezarını ziyaret etti.

 • Cinayete Neden Olduğu" Öne Sürülen Kayıp Kız Kardeş ...
  Adana'da 10 yıl sonra cesedi bulunan kayıp kuaför Oğuzhan Ekinci'nin, kız arkadaşının ağabeyleri ve arkadaşlarınca işkence edilerek öldürüldüğü iddiasıyla ilgili 8'i tutuklu 14 kişinin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın duruşması görüldü.

 • 10 Yıl Önce Öldürüldüğü Sanılan Kadın, Katil Zanlısı ...
  Salih ÜÇTEPE/ ADANA, (DHA - ADANA'da 10 yıl önce erkek arkadaşı Oğuzhan Ekinci (24) ile birlikte öldürüldüğü sanılan ve bugüne kadar resmi hiç bir işlemi saptanamayan Gülşen Yüksel (38), ağabeylerinin yargılandığı duruşmaya gelerek ifade verdi.

 • Galatasaraylı Şehidin Mezarına Fenerbahçeli Taraftarlardan ...
  Giresun Fenerbahçeliler Derneği Şırnak’ın Namazdağı mevkiinde güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Tuncay Zengin’in mezarını ziyaret etti.

 • Adana 10 Yıl Önce Öldürüldüğü Sanılan Kadın, Katil ...
  Adana'da 10 yıl önce erkek arkadaşı Oğuzhan Ekinci (24) ile birlikte öldürüldüğü sanılan ve bugüne kadar resmi hiç bir işlemi saptanamayan Gülşen Yüksel (38) ağabeylerinin yargılandığı duruşmaya gelerek ifade verdi.

 • 10 Yıl Önce Öldürüldüğü Sanılan Kadın, Katil Zanlısı ...
  Salih ÜÇTEPE/ ADANA, (DHA - ADANA'da 10 yıl önce erkek arkadaşı Oğuzhan Ekinci (24) ile birlikte öldürüldüğü sanılan ve bugüne kadar resmi hiç bir işlemi saptanamayan Gülşen Yüksel (38), ağabeylerinin yargılandığı duruşmaya gelerek ifade verdi.

 • Dha Yurt Bülteni-8
  1)10 YIL ÖNCE ÖLDÜRÜLDÜĞÜ SANILAN KADIN, KATİL ZANLISI AĞABEYLERİNİN DURUŞMASINDA ORTAYA ÇIKTI (1)ADANA'da 10 yıl önce erkek arkadaşı Oğuzhan Ekinci (24) ile birlikte öldürüldüğü sanılan ve bugüne kadar resmi hiç bir işlemi saptanamayan Gülşen Yüksel (38) ağabeylerinin yargılandığı...

NAMAZ VAKİTLERİ