MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BARTIN ULUS HABERLERİ

BARTIN ULUS HABERLERİ

Haberler.Com

 • Hakim ve Savcılara Ceza Yağdı
  SAMSUN'da 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklu yargılanan meslekten ihraç edilmiş 3 hakim ve 2 savcıya, 6 yıl 3 ay ile 7 yıl 5 ay arasında değişen hapis cezaları verildi.

 • Eski Hakim ve Savcılara Fetö/pdy'den Hapis Cezası
  Samsun'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) üye olduğu iddiasıyla yargılanan 4 eski hakim ve savcı, hapis cezasına çarptırıldı.

 • Muhafız Alayı Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayındaki eylemlere ilişkin, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski başyaveri albay Ali Yazıcı ile eski alay komutanı albay Muhsin Kutsi Barış'ın da yer aldığı 534 kişinin yargılandığı davaya,...

 • İngiliz Gazetesinin Yorumu: ABD için Felaket Olur, ...
  Guardian, Türkiye'nin Suriye'deki terör örgütlerinden duyduğu kaygıya atıfta bulundu, bu kaygının ABD için 'bir felaket' olacağını yazdı ve ekledi: Batı, Türkiye'yi kaybetmeyi göze alamaz.

 • Bu Üslubun Devam Etmesiyle Ankara Kazanacaktır"
  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın ılımlı, iş birliğine açık, çatışmadan uzak bir yaklaşım içinde olduğunu belirterek, 'Bu anlamda diyaloğumuz da daha iyi. Bu üslubun devam etmesi halinde, bundan tüm Ankara kazanacaktır.

 • 2018' Yıldırım'ın Yılı Olacak
  2018 yılının Yıldırım’ın yılı olacağını belirten Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Türkiye’nin en büyük spor kompleksi, Sular Vadisi Projesi, Mevlana Kentsel Dönüşüm Projesi ve Çelebi Mehmet Gençlik Merkezi gibi vizyon projelerin açılış yılı olacak 2018’de Yıldırım’ın ilk...

 •  '2018' Yıldırım'ın Yılı Olacak
  Başkan Edebali: 'Söz Verdiğimiz Gibi Yıldırım'da 5 Yılda 50 Yıllık Sıçrama Yapılacak.'

 • Ozan Ruhi Su Anıldı
  Ozan Ruhi Su, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde belediye tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı.

 • Büyük Ozan Ruhi Su Yenimahalle'de Yad Edildi
  Türk Halk Müziği’nin ve Devlet Operası’nın en önemli sanatçılarından büyük ozan Ruhi Su, Yenimahalle’de muhteşem bir organizasyonla yad edildi.

 • Bartın'da Köpeklerin Saldırdığı Karaca Tedavi Edildi
  Bartın'ın Ulus ilçesinde vatandaşlar tarafından yaralı halde bulunan karaca, tedavi edilerek doğaya bırakıldı.

 • Köpeklerin Saldırdığı Karaca Tedavi Edildi
  BARTIN'da, köpeklerin saldırısı sonucu yaralanan karaca, veteriner kliniğinde tedavisi yapılarak doğaya bırakıldı.

 • Dha İstanbul Bülteni - 1 (Yeniden)
  1- ARNAVUTKÖY'DE DEAŞ OPERASYONUBASKIN YAPILAN EVDE 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDIHaber - Kamera: Soner HASIRCIOĞLU - İSTANBUL DHAİstanbul'da Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, terör örgütü DEAŞ'a yönelik olarak daha önceden belirlenen adreslere eşzamanlı operasyon düzenlendi.

 • Dha İstanbul Bülteni - 1
  1- 15 TEMMUZ'DA TRT VE DİGİTURK'ÜN YAYININI KESME GİRİŞİMİ DAVASI'NDA KARAR Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA15 Temmuz darbe girişiminde TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk binasının işgaline ilişkin aralarında subay, astsubay, er ve 6 sivil teknik personelin bulunduğu 57'si tutuklu...

 • 19 Ocak 2018 Haberleri
  19 Ocak 2018 Manşet Haberleri.

 • 15 Temmuz TRT'nin İşgal Davası Karara Bağlandı
  - 15 Temmuz TRT'nin işgal davası karara bağlandıİSTANBUL - 15 Temmuz darbe girişiminde TRT'nin Ulus Yerleşkesi ve Digitürk binasının işgaline ilişkin 57'si tutuklu 93 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.

 • 15 Temmuz TRT'nin İşgal Davası Karara Bağlandı
  15 Temmuz darbe girişiminde TRT'nin Ulus Yerleşkesi ve Digitürk binasının işgaline ilişkin 57'si tutuklu 93 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.

 • 15 Temmuz TRT'nin İşgal Davası Karara Bağlandı
  15 Temmuz darbe girişiminde TRT’nin Ulus Yerleşkesi ve Digitürk binasının işgaline ilişkin 57’si tutuklu 93 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.

 • Geniş Haber) 15 Temmuz'da TRT ve Dijitürk'ün Yayınını ...
  Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA15 Temmuz darbe girişiminde TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk binasının işgaline ilişkin aralarında subay, astsubay, er ve 6 sivil teknik personelin bulunduğu 57'si tutuklu 93 sanığın yargılandığı davada karara bağlandı.

 • Geniş Haber) 15 Temmuz'da TRT ve Dijitürk'ün Yayınını ...
  Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA15 Temmuz darbe girişiminde TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk binasının işgaline ilişkin aralarında subay, astsubay, er ve 6 sivil teknik personelin bulunduğu 57'si tutuklu 93 sanığın yargılandığı davada karara bağlandı.

 • TRT'nin Ulus Yerleşkesi ve Digiturk Binasını İşgal ...
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde, Vodafone Park ile Ümraniye'deki Casper Plaza'nın pistine helikopterle asker indirilip, TRT'nin Ulus'taki yerleşkesi ve Digiturk binasının işgaline ilişkin, 57'si tutuklu 93 sanığın yargılandığı davada, 'Anayasanın...