MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BALIKESİR SUSURLUK HABERLERİ

BALIKESİR SUSURLUK HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • 10 Numaralı Kente 10 Numara Hal
  Temeli 16 Nisan 2016 tarihinde atılan ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un vizyon projeleri arasında yeralan Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin açılışı bu sabah düzenlenen tören ile yapıldı.

 • Haftanın Tarihine Bakış
  Türkiye'nin geleceğini etkileyen Çanakkale Savaşları'nda, İtilaf Devletlerinin yaptığı çıkarma harekatına karşı, 19. Tümen Komutanı Kurmay Yarbay Mustafa Kemal'in birliklerini harekete geçirmesiyle 25 Nisan 1915'te Arıburnu Zaferi kazanıldı.

 • Susurluk Kitap Okuma Günleri"
  Susurluk Kaymakamlığı ve Susurluk Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen, 'Susurluk Kitap Okuma Günleri' etkinliği başladı.

 • Balıkesir'de 'Hayır' Oyları Yüzde 54 Olarak Sandığa ...
  Türkiye’de yapılan anayasa değişikliği ve referandum oylaması sonucu Balıkesir’de ’hayır’ oyları yüzde 54,38 , ’evet’ oyları ise yüzde 45,62 olarak yansıdı.

 • Halk Oylaması - 16.04.2017 - İl Sonuçları - Balıkesir
  İlçeEvet %Hayır %Evet OyuHayır OyuToplam SeçmenToplam SandıkAçılan SandıkAçılan Sandık OranıKullanılan OyGeçerli OyKatılım OranıBalıkesir% 47,35% 52,65292.714325.464919.8522.9382.339% 80630.115618.178% 90Altıeylül% 57,4% 42,631.94423.711128.909373199% 5356.48855.655% 91Ayvalık% 25,2% 74,88.37224.

 • Karayollarında Durum
  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Eski Btk Müfettişi, Dink Cinayeti Davasında Çarpıcı ...
  Eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek, Ali Fuat Yılmazer ve Coşgun Çakar ile ana dava dosyası sanıklarının da aralarında bulunduğu 35 kişinin yargılandığı davada tanık olarak dinlenilen eski Başbakanlık Teftiş Kurulu (BTK) Üyesi Ayşegül Genç, 'Trabzon'daki Bahçecik Cezaevi'nde olan Yasin...

 • Dha İstanbul Bülteni - 3
  1- KARAMOLLAOĞLU: HAYIR ÇIKARSA TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ VE GÜÇLÜ PARTİSİ OLDUĞUMUZ ANLAŞILACAK Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,'Referandumda, 'Hayır' çıkarsa Türkiye'nin en etkili ve güçlü partisi olduğumuz anlaşılacak' 'Evet oyu çıkarsa insanlar, 'biz ne yaptık? bu ülke nereye gider?

 • Hrant Dink Cinayetinde Kamu Görevlilerinin İhmali ...
  Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 2'si tutuklu 35 sanıklı davaya devam edildi.

 • Dha İstanbul- Hrant Dink Cinayetinde Kamu Görevlilerinin ...
  Başbakanlık Teftiş Kurulu raporunu hazırlayan müfettişlerden Ayşegül Genç,'Ali Fuat Yılmazer bize yardımcı olmadı'Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAAgos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 2'si tutuklu 35 sanıklı davaya devam edildi.

 • Karayollarında Durum
  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Türkiye'nin Güneyi Kuzey Afrika'ya Dönebilir"
  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı, 2100 yılına kadar iyimser ve kötümser senaryolara göre iklimden en çok etkilenen ülkelerden birinin Türkiye olacağına dikkati çekerek 'Ülkemizin güneyi, Antalya, Muğla ve Ege kıyılarına kadar olan kısmın 2100...

 • İzmir'de Fetö'nün 'Babalar Grubu' Hakim Karşısında
  İZMİR'de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında örgüte finans desteği sağladıkları öne sürülen tutuklu işadamları Ahmet Küçükbay, Abdullah Kavuk ve Şeref Sipahi ile tutuksuz sanık Metehan Kavuk'un 15'er yıla kadar hapis cezası...

 • Burhaniyeli Fotoğrafçılar Doğa Gezisi Yaptı
  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Zeytin Fotoğraf Amatörleri Derneği (Zeyfod) çatısı altında çalışmalarını sürdüren amatörler doğa gezisine katıldı.

 • Karayollarında Durum
  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Başkan Uğur Büyükşehir'in 3 Yılını Değerlendirdi.
  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur 3 yıllık görev süreleri içinde Büyükşehir’in icraatları, çalışmaları, tamamlanan ve devam eden projeleri hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi.

 • Kepsut'a Çevreci Arıtma Tesisi
  Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) tarafından yaptırılacak olan Kanalizasyon Şebeke ve Atıksu Arıtma Tesisi’nin temeli atıldı.

 • 'Efsane Yarbay' Alaattin Çakıcı'yı Ziyaret Etmek İstedi, ...
  Susurluk Davası'nda hüküm giyerek 6 yıl hapis yatan emekli Yarbay Korkut Eken, hastanede tedavi gören Alaattin Çakıcı'yı ziyaret için hastaneye geldi. Savcılık, Eken'e ziyaret izni vermedi.

 • Karayollarında Durum
  Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

 • Susurluk Belediye Başkanı Hızlıoğlu'ndan Başkan Dişli'ye ...
  Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek, Susurluk’ta hayata geçirecekleri Süpürge İmalatı ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

NAMAZ VAKİTLERİ