MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » BALIKESİR MARMARA HABERLERİ

BALIKESİR MARMARA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu Milli Eğitime Teslim ...
  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçeye 11 okul projesi kapsamında Süleymanpaşa ilçesinde yaptırılan Vali Enver Salihoğlu ortaokulu, düzenlenen törenle Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

 • Sur Yapı'dan "Excellence Koşuyolu" Projesi Tanıtımı
  Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Excellence Koşuyolu'nun yatırım değerinin 700 milyon TL olduğunu belirterek, 'Sur Yapı Excellence Koşuyolu projemizi konut seferberliği kampanyasına dahil ettik.

 • Lapseki Belediye Meclis Toplantısı
  Lapseki Belediye Meclisi şubat ayı olağan üstü toplantısı yapıldı.

 • Balıkesir'deki Fetö/pdy Operasyonu
  Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Bandırma İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyelerine dün yapılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, hakkında gözaltı kararı verilen şüphelilerden 23'ünün yakalandığını, 4 kişinin ise aranmasına devam edildiğini bildirdi.

 • Kategorilerine Göre En Fazla Kazandıran Yatırım Fonları
  Yatırım fonları arasında kategorilere göre günlük bazda en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Yatırım Fonları - Borçlanma Araçları Fonları Deniz Port.

 • En Fazla Kazandıran Yatırım Fonları
  Yatırım fonları arasında günün en fazla kazandıranları yüzde 0,56 ile 'Strateji Portföy Yönetimi A.Ş. His. Sen. F (HSYF)', yüzde 0,52 ile 'Strateji Portföy İkinci Hisse Sen. Fon (HSYF)' ve yüzde 0,46 ile 'Taaleri Portföy Hisse Senedi Fonu (His. Sen. Yoğ.)' oldu.

 • Gayrimenkul Almanın Tam Zamanı
  Türkiye'nin darbe girişimine rağmen gayrimenkul sektöründe iyi seviyeye geldiğini söyleyen gayrimenkul brokerı Aydemir, yatırım yapacakların elini çabuk tutması gerektiğini söyledi.

 • Dünyaca Ünlü Eğitimci Laura Woodword'dan "Farklılaştırılmış ...
  BAHÇEŞEHİR Koleji Yabancı Diller Bölümü İstanbul Bölge Toplantısı 13 İstanbul Kampüsü İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca öğretmenlerinin ve Marmara bölgesi 2'inci Yabancı Dil öğretmenlerinin katılımı ile Çamlıca Bahçeşehir Kolejinde gerçekleşti.

 • Dünyaca Ünlü Eğitimci Laura Woodword'dan 'farklılaştırılmış ...
  Dünyaca ünlü eğitimci Laura Woodword'dan 'farklılaştırılmış eğitim' semineriİSTANBUL, (DHA)- BAHÇEŞEHİR Koleji Yabancı Diller Bölümü İstanbul Bölge Toplantısı 13 İstanbul Kampüsü İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca öğretmenlerinin ve Marmara bölgesi 2'inci Yabancı Dil...

 • Dünyaca Ünlü Eğitimci Laura Woodword'dan "Farklılaştırılmış ...
  BAHÇEŞEHİR Koleji Yabancı Diller Bölümü İstanbul Bölge Toplantısı 13 İstanbul Kampüsü İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca öğretmenlerinin ve Marmara bölgesi 2'inci Yabancı Dil öğretmenlerinin katılımı ile Çamlıca Bahçeşehir Kolejinde gerçekleşti.

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurtta bugün hava durumu şöyle.Ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzeyi ile Bursa, Bilecik, Balıkesir, Aksaray, Kayseri, Ordu, Amasya, Tokat, Giresun, Trabzon ve Rize çevrelerinin aralıklı yağmur...

 • Yurtta Hava Durumu
  Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeyi ile Bursa, Bilecik, Balıkesir, Aksaray, Kayseri, Ordu, Amasya, Tokat, Giresun, Trabzon ve Rize çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, diğer...

 • Kocaeli'de 'Sultan Baba' Yapısı Çökertildi
  Kocaeli'de, FETÖ soruşturmasında 'sultan baba' adlı bir grup çökertildi. 24 sanığın yargılandığı grubun Fetullah Gülen'le gönül bağı olduğu ve onun 'kainatın efendisi' olarak gösterilmeye çalışıldığı belirtildi.

 • Türk Gelenek ve Görenekleri Nazilli'de Yaşatıldı
  Nazilli Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Nazilli 8. Deve Güreşleri Festivali kalabalık ve coşku dolu bir şekilde yapıldı.

 • Uludağ'da Oteller Mart Sonuna Kadar Açık Olacak
  Güney Marmara Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği (GÜMTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Beceren, 12 ay yoğun talep alan bir Uludağ yaratmak için çalıştıklarını bildirdi.

 • Marmara'da Köpek Balığı Yakalandı
  Tekirdağ'da ava çıkan balıkçının ağına, 200 kilogram ağırlığında camgöz cinsi köpek balığı takıldı.

 • İstanbul'a Yağışlı Hava Dalgası Geliyor
  İstanbul'da dün gece başlayan sağanak yağmur ise etkisini sürdürüyor. İstanbul'da çarşamba günü yağışların etkisini arttırması bekleniyor.

 • Rus Çıkarma Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti
  ÇANAKKALE Boğazı'ndan, Rus Donanması'na ait 'Nikolai Filchenkov' adlı genel amaçlı çıkarma gemisi geçti.

 • Çanakkale Rus Çıkarma Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan ...
  Rus çıkarma gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçtiÇANAKKALE Boğazı'ndan, Rus Donanması'na ait 'Nikolai Filchenkov' isimli genel amaçlı çıkarma gemisi geçti.

 • Marmara'da Köpek Balığı Yakalandı
  Tekirdağ'da ava çıkan balıkçının ağına, 200 kilogram ağırlığında camgöz cinsi köpek balığı takıldı.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ