MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ARTVİN HOPA HABERLERİ

ARTVİN HOPA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Artvin'de Doka Toplantısı Yapıldı
  Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen yatırım ve projelerin değerlendirildiği toplantı Artvin Valiliği’nde yapıldı.

 • Artvin'de Taşkın Koruma Çalışmaları Devam Ediyor
  Artvin'de taşkın koruma çalışmaları devam ediyor Türkiye'nin en fazla yağış alan illerinden bir tanesi olan Artvin'in Borçka, Hopa ilçeleri ve Kemalpaşa Beldesi'nde taşkın kontrol çalışmaları sürüyorARTVİN - Türkiye'nin en fazla yağış alan illerinden bir tanesi olan Artvin'in Borçka, Hopa...

 • Dkib Yönetim Kurulu Başkanı Gürdoğan Açıklaması
  Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, çok basit, sade ve nispeten daha maliyetsiz hamlelerle gerçekleştirilecek düzenlemelerle ihracatçıların sorunları çözülerek ihracatta çok büyük sıçramalar sağlanabileceğini ifade etti.

 • Dkib Başkanı Gürdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gösterdiği ...
  Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon ziyaretinde iş dünyası temsilcileri ve bürokratları ile yaptığı toplantıda Trabzon’dan gerçekleştirilen ihracatın 1,3 milyar dolar seviyesinden en az 5 milyar dolar...

 • Artvin Sınır Kapısında Otobüsten 910 Paket Sigara ...
  Sınır kapısında otobüsten 910 paket sigara çıktıARTVİN'in Hopa ilçesindeki Sarp Sınır Kapısı'nda kaçak yollarla otobüsle ülkeye sokulmak istenen 910 paket sigara ele geçirildi.

 • Dha Yurt Bülteni- 19
  Cezaevi firarisi, kıstırıldığı evde yakalandıKÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesi'ndeki açık cezaevinden bir süre önce firar edip, pompalı tüfekle 3 kişiyi yaralayan hükümlü 31 yaşındaki Gökhan Uslu kıstırıldığı evde, polisin düzenlediği nefes kesen operasyonla yakalandı.

 • Futbol: Türkiye Kupası
  Futbolda Türkiye Kupası 1. tur eşleşmeleri ve maç programı belli oldu.

 • Artvin'de Taşkın Koruma Çalışmaları Devam Ediyor
  Türkiye’nin en fazla yağış alan illerinden bir tanesi olan Artvin’in Borçka, Hopa ilçeleri ve Kemalpaşa Beldesi’nde Taşkın Kontrol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

 • 1800 Rakımlı Papart Yaylası'nda Şenlik Düzenlendi
  Türkiye’nin Gürcistan sınırında yer alan 1800 rakımlı Papart Yaylası’nda şenlik düzenlendi.

 • Sınır Tanımayan Mühendis Marmaris'te
  Sınır tanımayan mühendisler topluluğu üyesi Jeremy Hulse, Nice’ten Tiflis’e uzanan 4 bin 500 kilometrelik bisiklet yolculuğunun Türkiye ayağında Marmaris’e gelerek Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner’i ziyaret etti.

 • Arabadan İn Bisiklete Bin'
  İstanbul'da farklı mesleklerde farklı iş yerlerinde çalışan arkadaşlar, yıllık izinlerinde buluşarak Türkiye'yi bisikletle turluyorlar.

 • Sarp Sınır Kapısı Şubat 2018'de Hazır
  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, modernizasyon çalışmaları devam eden Sarp Sınır Kapısı'nın ilk etabının 2017'nin sonunda, tamamının ise 2018'nin Şubat ayında hazır hale getirileceğini bildirdi.

 • Köpek Eşliğinde Trüf Mantarı Alanı Taraması
  Artvin Orman Bölge Müdürlüğünce 'Trüf Mantarı Eylem Planı' kapsamında 'kara elmas' olarak da bilinen trüf mantar türlerinin bulunduğu alanlar tespit ediliyor.

 • Artvin'de Özel Eğitimli Köpekle Trüf Mantarı Aranıyor
  ARTVİN'de Orman Bölge Müdürlüğü tarafından dünyada 'Kara Elmas' olarak adlandırılan ve kilogramı türüne ve kalitesine göre 200 ile 2 bin Euro arasında değişen 'trüf' mantar cinsi tespiti için çalışma başlatıldı, özel eğitimli köpekle arazide mantar araması yapıldı.

 • Artvin'de Özel Eğitimli Köpekle Mantar Avı
  Artvin'de özel eğitimli köpekle mantar avıARTVİN'de Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Dünyada 'Kara Elmas' olarak adlandırılan ve kilogramı, türüne ve kalitesine göre 200 ile 2 bin Euro arasında değişen 'Trüf' mantar cinsi tespiti için çalışma başlatıldı, özel eğitimli köpekle arazide mantar...

 • Artvin'de Özel Eğitimli Köpekle Trüf Mantarı Aranıyor
  ARTVİN'de Orman Bölge Müdürlüğü tarafından dünyada 'Kara Elmas' olarak adlandırılan ve kilogramı türüne ve kalitesine göre 200 ile 2 bin Euro arasında değişen 'trüf' mantar cinsi tespiti için çalışma başlatıldı, özel eğitimli köpekle arazide mantar araması yapıldı.

 • Dha Yurt Bülteni-9
  8 Oğluna siper olarak ölen baba, toprağa verildiGAZİANTEP'te, kavga eden ve birbirini kovalayan iki grubun otomobilden rastgele açtığı ateşte tüfekten çıkan saçmalar market alışverişine çıkan ve yaralanmaması için oğluna kendisini siper ederek yaşamını yitiren 2 çocuk babası 32 yaşındaki...

 • Özel Köpek Arthur'un 200 Euro'luk Mantar Avı
  Artvin’de ’Lagotto Romagnolo’ cinsi eğimli köpek Arthur’un da yardımıyla, kilogram fiyatı 200 Euro olan ‘Trüf Mantarı Eylem Planı’ çerçevesinde envanter ve planlama çalışması yapılıyor.

 • Yıllık İzinlerinde Türkiye'yi Bisikletle Turluyorlar
  İstanbul’da farklı mesleklerde farklı iş yerlerinde çalışan arkadaşlar, yıllık izinlerinde buluşarak Türkiye’yi bisikletle turluyorlar.

 • Kastamonu'da Fetö/pdy Davası
  Kastamonu'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında meslekten ihraç edilen eski öğretmen 4 tutuklu sanığın yargılanmasına başlandı.

NAMAZ VAKİTLERİ