MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ARDAHAN ÇILDIR HABERLERİ

ARDAHAN ÇILDIR HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Çıldır Göl Festivali
  Çıldır ilçesinde, bu yıl 16.'sı düzenlenen 'Çıldır Göl Festivali' başladı.

 • Çıldır'da Kur'an Kursu Futbol Turnuvası Sona Erdi
  Çıldır’da 2017 Yılı Yaz Kur´an Kurslarına devam eden öğrenciler arasında Çıldır Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çıldır İlçe Spor Müdürlüğü ve Çıldır İlçe Müftülüğü işbirliği ile 15 Temmuz Şehitleri Anma Haftası etkinlikleri kapsamında Futbol Turnuvası düzelendi.

 • Çıldırlı İlk Kez Tren Görmek İçin Yollara Döküldü
  Tiflis-Kars demiryolu hattının geçtiği treni ilk kez görmek için yollara dökülen Ardahan'ın Çıldır İlçesi'nde bulunanlar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın da içerisinde olduğu treni alkışlarla karşıladı.

 • Ardahan Çıldırlı Ilk Kez Tren Görmek Için Yollara ...
  Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattının geçtiği treni ilk kez görmek için yollara dökülen Ardahan'ın Çıldır İlçesi'nde bulunanlar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın da içerisinde olduğu treni alkışlarla karşıladı.

 • Dha Yurt Bülteni-4
  1)MODA DENİZ KULÜBÜNÜ BASAN MAK TİMLERİNDEN 'SİLAHLAR TUTUKLUK YAPIYOR, ARAZİDE DENEYECEĞİZ' İDDİASIİSTANBUL'da 15 Temmuz darbe girişiminde Muharip Hava Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Mehmet Şanver'in, Moda Deniz Kulübü'ndeki kızının düğününe yapılan baskında, Konya'daki 3'üncü Ana Jet...

 • Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattından Geçen İlk Tren, ...
  Ardahan'ın ekonomik yönden gelişimine büyük katkı sağlayacak Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattından ilk trenin geçişini görmek isteyen vatandaşlar, sabah erken saatlerde yollara döküldü.

 • Dha Yurt Bülteni-14
  1)BOLU DAĞI TÜNELİ'NİN İSTANBUL YÖNÜ 1 AY ULAŞIMA KAPATILACAK TEM yolunun Bolu Dağı Tüneli'ni de kapsayan Abant ve Kaynaşlı kavşakları arası İstanbul yönü, üst yapı onarım çalışmaları için 24 Temmuz'dan itibaren 1 ay ulaşıma kapatılacak.

 • Denizde Boğulan Asker Kardeşlerden İkincisi de Toprağa ...
  MUĞLA'nın Ula İlçesi Akyaka Mahallesi'nde geçen 6 Temmuz'da, serinlemek için girdikleri denizde boğularak ölen 25 yaşındaki Piyade Uzman Onbaşı Mesut Çıldır'ın ardından, aynı olayda boğulmak üzereyken kurtarılıp, kaldırıldığı hastanede 12 gün sonra yaşamını yitiren ağabeyi 27 yaşındaki...

 • Denizli Denizde Boğulan Asker Kardeşlerden Ikincisi ...
  Denizde boğulan asker kardeşlerden ikincisi de toprağa verildiMUĞLA'nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'nde geçen 6 Temmuz'da, serinlemek için girdikleri denizde boğularak ölen Piyade Uzman Onbaşı Mesut Çıldır'ın (25) ardından, aynı olayda boğulmak üzereyken kurtarılıp, kaldırıldığı hastanede 12...

 • Ters Akıntıya Kapılan Astsubay Çavuş Toprağa Verildi
  Ters akıntıya kapılan Astsubay Çavuş toprağa verildiDENİZLİ - Muğla'nın Akyaka ilçesinde 6 Temmuz'da kardeşiyle girdikleri denizde ters akıntıya kapılarak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Astsubay Çavuş Hasan Hüseyin Çıldır, son yolcuğuna uğurlandı.

 • Ters Akıntıya Kapılarak Hayatını Kaybeden Astsubay ...
  Muğla’nın Akyaka ilçesinde 6 Temmuz’da kardeşiyle girdikleri denizde ters akıntıya kapılan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Astsubay Çavuş Hasan Hüseyin Çıldır, son yolcuğuna uğurlandı.

 • Güncelleme - Kalp Masajıyla Döndürüldüğü Yaşam Mücadelesini ...
  Ula ilçesinde girdikleri denizde kardeşi boğulan astsubay, kalp masajıyla döndürüldüğü yaşam mücadelesini, 12 gün sürdürebildi.

 • Ters Akıntıya Kapılan 2. Asker Kardeş de Hayatını ...
  Muğla'nın Akyaka ilçesinde Denizli ve Muğla'da İl Jandarma Komutanlığı emrinde görev yapan uzman çavuş ve astsubay iki kardeş geçtiğimiz 6 Temmuz'da girdikleri denizde ters akıntıya kapılmış, birisi hayatını kaybetmişti.

 • Ters Akıntıya Kapılan 2'nci Asker Kardeş de Hayatını ...
  Ters akıntıya kapılan 2'nci asker kardeş de hayatını kaybetti Muğla'nın Akyaka ilçesinde geçtiğimiz 6 Temmuz'da serinlemek için girdikleri suda akıntıya kapılan asker kardeşlerden ikincisi de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiDENİZLİ - Muğla'nın Akyaka ilçesinde Denizli ve Muğla'da...

 • Ters Akıntıya Kapılan 2. Asker Kardeş de Hayatını ...
  Muğla’nın Akyaka ilçesinde Denizli ve Muğla’da İl Jandarma Komutanlığı emrinde görev yapan uzman çavuş ve astsubay iki kardeş geçtiğimiz 6 Temmuz’da girdikleri denizde ters akıntıya kapılmış, birisi hayatını kaybetmişti.

 • Kalp Masajıyla Döndürüldüğü Yaşam Mücadelesini Kaybetti
  Ula ilçesinde girdikleri denizde kardeşi boğulan astsubay, kalp masajıyla döndürüldüğü yaşam mücadelesini, 12 gün sürdürebildi.

 • Çıldır ve Aktaş Gölü'nü Pelikanlar Mesken Tuttu
  Kars ve Ardahan sınırları içerisinde bulunan Çıldır Gölü ile Ardahan’ın Çıldır İlçesi’nde bulunan Aktaş Gölü, pelikanlara ev sahipliği yapıyor.

 • Çıldır'da 15 Temmuz Şehitleri Anısına Mevlüt
  15 Temmuz şehitleri anısına Çıldır ilçesinde mevlüt okutuldu.

 • Ayto'dan Vali Köşger'e Ziyaret
  Son yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Aydın Valiliği’ne atanan Sayın Yavuz Selim Köşger, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri tarafından makamında ziyaret edildi.

 • Türkiye Deniz Kanosu Şampiyonası - Bolu
  Türkiye Deniz Kanosu Şampiyonası, Bolu'daki Seben Göleti'nde gerçekleştirildi.

NAMAZ VAKİTLERİ