MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANTALYA GÜNDOĞMUŞ HABERLERİ

ANTALYA GÜNDOĞMUŞ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Burhaniye'de Minikler Velileriyle Birlikte Ağaç Dikti
  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, BENGİ Projesi kapsamında çeşitli etkinlikler yapılırken, Faruk Kızıklı İlkokulu Ana Sınıfı öğrencileri de velileriyle birlikte okul bahçesine ağaç dikti.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  1)ŞEHİT YÜZBAŞI'NIN CENAZESİ GAZİANTEP'TEDİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Yüzbaşı Fuat Oğuzcan'ın cenazesi, memleketi Gaziantep'e getirildi.

 • Otobüs Şoförü, Yolcusu Kadın Doktoru Dağ Başında Bıraktı
  MARMARİS Toplum Sağlığı Merkezi'nde görevli doktor 51 yaşındaki Sevim Sütçüoğlu, şehirlerarası otobüsle yolculuk yaptığı sırada dağlık alanda trafik kazasına tanık olunca, araçtan inerek yaralılara müdahale etti.

 • Antalya Yaralıya Müdahale Eden Doktoru Dağ Başında ...
  Konya'nın Seydişehir ilçesinden Marmaris'e seyahat ederken, içinde doktor Sevim Sütçüoğlu'nun da yer aldığı Kontur firmasına ait Mehmet İskender'in kullandığı otobüs, Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde trafik kazasına tanık oldu.

 • Dha Yurt Bülteni-2
  (ÖZEL HABER)1)YARALIYA MÜDAHALE EDEN DOKTORU DAĞ BAŞINDA BIRAKTIKonya'nın Seydişehir ilçesinden Marmaris'e seyahat ederken, içinde doktor Sevim Sütçüoğlu'nun da yer aldığı Kontur firmasına ait Mehmet İskender'in kullandığı otobüs, Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde trafik kazasına tanık oldu.

 • Çavuşoğlu: Avrupalılar Aklını Başına Toplasın
  DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Avrupa'yı İkinci Dünya Savaşı öncesine sürüklüyorsunuz, uyanın artık uyanın.

 • Bakan Çavuşoğlu, "Avrupa'da Fesatlıktan Çatlıyor"
  Bakan Çavuşoğlu, 'Avrupa'da fesatlıktan çatlıyor' Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: 'Avrupa'da, Türkiye'deki referandum için 'hayır' kampanyası başlatıldı' ' İstikrarı ve büyüyen bir Türkiye'ye emir veremeyeceklerini, hükmedemeyeceklerini öğrenmeye başladılar, öğrenecekler de' 'Hiçbir...

 • Avrupa Fesatlıktan Çatlıyor"
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Şu an Avrupa'da, Türkiye'deki referandum için 'hayır' kampanyası başlatan gazetecisiyle, siyasetçisiyle ülkeler, seni beni çok sevdiği için mi 'hayır' kampanyası başlattı.

 • Bakan Çavuşoğlu, "Avrupa Fesatlıktan Çatlıyor"
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Şu an Avrupa’da, Türkiye’deki referandum için ’hayır’ kampanyası başlatan gazetecisiyle, siyasetçisiyle ülkeler, seni beni çok sevdiği için mi ’hayır’ kampanyası başlattı.

 • Standart Sapma - Nema Tiyatro
  Standart Sapma, mart ayında ikincikat Sahne'de meraklılarıyla buluşuyor.

 • Avrupalılar Aklını Başına Toplasın"
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Avrupa'yı İkinci Dünya Savaşı öncesine sürüklüyorsunuz, uyanın artık uyanın.

 • Batı Akdeniz'de Kuvvetli Yağış ve Fırtına Uyarısı
  Batı Akdeniz'in bazı kesimlerinde kuvvetli yağış ve Antalya Körfezi'nde fırtına beklendiği bildirildi.

 • Gündoğmuş'taki Çifte Cinayet Davası Ertelendi
  Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde kayınvalidesi ve 4 yaşındaki baldızını av tüfeğiyle öldüren zanlının davası ertelendi.

 • Kayınvalide ve Baldız Katili: Pişmanım
  ANTALYA'nın Gündoğmuş İlçesi'nde, kayınvalidesi 44 yaşındaki Şükran Gülçelik ve baldızı 5 yaşındaki Zeynep Kader Gülçelik'i av tüfeğiyle öldürdüğü suçlamasıyla ömür boyu hapsi istenen 30 yaşındaki Kadir Gülçelik, 'Olaylardan dolayı çok pişmanım' dedi.

 • 70'lik Nineden Bu Vatan Kimin Şiiriyle "Neden Evet" ...
  70'lik nineden bu vatan kimin şiiriyle 'Neden Evet' dersiANTALYA - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında makamında kadınları ağırlayan Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, ismi öğrenilemeyen iki yaşlı kadın ile yaptığı sohbeti sosyal medya hesabı Facebook'tan takipçileri ile paylaştı.

 • Antalya Kefenliği Bile Su Altında Kaldı
  Isparta'nın Sütçüler İlçesi Darıbükü Köyü'nde yapılan Kasımlar Barajı ve HES projesi nedeniyle evi, içindeki eşyalarla birlikte su altında kalınca Antalya'daki oğullarının yanına taşınan 76 yaşındaki Ümmühan Uysal, köyüne geri döneceği günün hayalini kuruyor.

 • Antalya Kefenliği Bile Su Altında Kaldı
  Isparta'nın Sütçüler İlçesi Darıbükü Köyü'nde yapılan Kasımlar Barajı ve HES projesi nedeniyle evi, içindeki eşyalarla birlikte su altında kalınca Antalya'daki oğullarının yanına taşınan 76 yaşındaki Ümmühan Uysal, köyüne geri döneceği günün hayalini kuruyor.

 • Kefenliği Bile Su Altında Kaldı
  ISPARTA'nın Sütçüler İlçesi'ne bağlı Darıbükü Köyü'nde yapılan Kasımlar Barajı ve HES projesi nedeniyle evi, içindeki eşyalarla birlikte su altında kalınca Antalya'daki oğullarının yanına taşınan 76 yaşındaki Ümmühan Uysal, köyüne döneceği günün hayalini kuruyor.

 • Evi Sular Altında Kalan Yaşlı Kadın, Köyüne Döneceği ...
  Darıbükü Köyü'nde yapılan Kasımlar Barajı ve HES projesi nedeniyle evi su altında kalınca Antalya'daki oğullarının yanına taşınan Ümmühan Uysal, köyüne döneceği günün hayalini kuruyor.

 • Dha Yurt Bülteni- 3
  1)BEYTÜŞŞEBAP KAYMAKAMI MURAT ŞENER, BELEDİYEYE KAYYUM OLARAK ATANDIŞIRNAK'ın Beytüşşebap İlçesi'nde yürütülen bir soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra görevden alınan Beytüşşebap Belediye Başkanı Nurettin Ataman'ın yerine İlçe Kaymakamı Murat Şener, kayyum olarak atandı.

NAMAZ VAKİTLERİ