MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA SİNCAN HABERLERİ

ANKARA SİNCAN HABERLERİ

Haberler.Com

 • Bakan Çavuşoğlu'ndan Önemli Açıklamalar
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Avrupa ülkelerinin Türkiye’ye yanaşmak için yeni bir model ortaya koyduğunu belirterek, “Bugün Avrupa’daki bazı ülkeler ve dışişleri bakanları Avusturya modeli diye bir model ortaya koydular, Türkiye’ye yanaşmak için Avusturya Dışişleri Bakanı gibi samimi...

 • Darbe Sanığı Yakınlarının Darp Ettiği 15 Temmuz Gazisi ...
  FETÖ’nün darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü’nde yaşanan eylemlere ilişkin açılan davada dün, sanık yakınlarınca 15 Temmuz gazileri ile şehit yakınlarına çirkin saldırı gerçekleştirildi.

 • İŞKUR 13 Yıl İçerisinde Milyonlarca Kişiye İstihdam ...
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 2002 yılında 65 bin kişiyi işe yerleştiren İŞKUR'un, bugün bunun 18 kat üstüne çıkmış bir performansa sahip olduğunu söyledi.

 • Çatak'ta "Çanakkale'den Düşmanı Kovalım" Oyunu Sahnelendi
  Çatak ilçesinde, Oray Sanat Tiyatrosu ilkokul ve anaokulu öğrencileri için 'Çanakkale'den Düşmanı Kovalım' isimli oyunu sahneledi.

 • 15 Yıldır Devrim Niteliğinde Çalışmalar Yaptık"
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, işçi ve işverenle güçlü şekilde yola devam edeceklerini belirterek, 'Milletimiz için 15 yıldır devrim niteliğinde çalışmalar yaptık, herkesin hayatına dokunacak çok önemli düzenlemeleri ortaya koyduk.

 • Akıncı Üssü Davasında Gerginlik
  Sincan Ceza ve İnfaz kurumları Kampüsü’nde devam eden Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin 473 kişinin yargılandığı davada verilen ara sırasında gazi ve şehit yakınları ile bazı sanık yakınları arasında gerginlik yaşandı.

 • Muhsin Yazıcıoğlu'nun Vefatının 9. Yılı
  Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun, 5 kişiyle ebediyete irtihal ettiği helikopter kazasına ilişkin yürütülen soruşturma ve davalar devam ediyor.

 • Gündem / 24 Mart 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Samsun ve Ordu 6. Olağan İl kongrelerine katılacak.

 • Akıncı Üssü Davasında Olay! Darbeci Yakınları, 15 ...
  Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 473 kişinin yargılandığı duruşma salonunun önünde sanık yakınları, 15 Temmuz gazisini yumrukladı. Olaya karışan 4 kişi gözaltına alındı.

 • Gündem Özeti / 24 Mart 2018
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Samsun ve Ordu 6. Olağan İl kongrelerine katılacak.

 • Akıncı Üssü Davasında 13 Tahliye
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 473 kişinin yargılandığı davada, 13 tutuklu sanık tahliye edildi.

 • Dha Ankara - Akıncı Üssü Davasında 13 Tahliye
  15 Temmuz darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin, 473 sanığın yargılandığı davada, 13 sanık adli kontrol şartı uygulanarak tahliye edildi.

 • Akıncı Üssü Davasında 13 Tahliye
  15 Temmuz darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin, 473 sanığın yargılandığı davada, 13 sanık adli kontrol şartı uygulanarak tahliye edildi.

 • Akıncı Üssü Davasında 13 Sanığa Tahliye
  FETÖ’nün darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü’ndeki eylemlere ilişkin açılan davada ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu 13 sanığın adli kontrol şartıyla tahliyesine karar verdi.

 • Akıncı Üssü Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 473 kişinin yargılandığı davada, Cumhuriyet Savcısı Adnan Gümüş, delil durumu ve suç vasfının değişme ihtimali dikkate alınarak tutuklu...

 • Darbeciler Mehmetçik'i "Canlı Kalkan" Olarak Kullanmış
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Kara Kuvvetleri Komutanlığındaki (KKK) eylemlere ilişkin 12'si firari 150 kişinin yargılandığı davada, sanık savunmalarının alınmasına devam edildi.

 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58'inci Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada, sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam edildi.

 • Kkk Personeline İlişkin Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Kara Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki (KKK) eylemlere ilişkin 12'si firari 150 kişinin yargılandığı davada, sanık savunmalarının alınması sürüyor.

 • Polatlı'daki Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada sanıklar ve avukatlarının esas hakkındaki savunmalarının alınmasına devam edildi.

 • Sincan Belediyesi Sincanlı Öğrencilere Staj İmkanı ...
  Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, 'Biz adalet düsturuyla hareket etmeye büyük özen gösteriyoruz' dedi.