MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA SİNCAN HABERLERİ

ANKARA SİNCAN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Generalden Tutuklanmaya Karşı "Tam Teçhizatlı" Emir
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'ndaki olaylara ilişkin görülen dava, sanık savunmalarıyla devam etti.

 • 82 Hakim ve Savcının "Fetö Üyeliği"Nden Yargılandığı ...
  Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında 2012'deki 'Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı' sorularının sızdırıldığı iddiasına ilişkin 58'i tutuklu 82 sanığın yargılanmasına devam edildi.

 • Trabzon'daki Fetö/pdy Davası
  Trabzon'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmada tutuklanan eski Düzköy İlçe Emniyet Amiri Sedat Ertekin hakkında açılan davanın ilk duruşması görüldü.

 • Kartel Davası"Nda Vatandaşlara "Acele Etmeyin" Uyarısı
  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Eğitim ve Dış İlişkiler Daire Başkanı Yakup Güzel, Rekabet Kurulunun 12 banka hakkında aldığı idari para cezası kararının Danıştay nezdinde karar düzeltme talebiyle incelenmeye devam...

 • Sincan'dan Senegal'e Uzanan Dostluk Eli
  Senegal’in MBour Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzalayan Sincan Belediyesi, Sincan’ı dünyaya tanıtmaya ve kardeşlik bağlarını güçlendirmeye devam ediyor.

 • Aselsan'daki Fetö Operasyonunda 44 Tutuklama
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), ASELSAN'daki yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 75 kişiden 44'ü tutuklandı.

 • Darbeci General Füze Fırlatma Araçlarını İstemiş
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin davada savunma yapan eski Yüzbaşı İsmail Dumlupınar, eski Tuğgeneral Murat Aygün'ün kendisine uzun menzilli iki fırlatma...

 • Mahkemede Bylock Yazışmaları Okundu
  Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında 2012'de düzenlenen 'Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı' sorularının sızdırıldığı iddiasına ilişkin 58'i tutuklu 82 sanığın yargılandığı davada, FETÖ üyelerinin kullandığı örgütün şifreli...

 • Yarbay Ceyhan Selaları Susturmaya Gittiğini Söyledi"
  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin dava, sanık savunmalarıyla devam ediyor.

 • Bakan Kılıç Sincan'da Gençlerle Buluştu
  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sincan Belediyesi ve AK Parti Sincan İlçe Teşkilatının düzenlediği programda gençlerle buluştu.

 • Sakarya'da Darbe Girişimi ve Fetö/pdy Soruşturmaları
  Sakarya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında şu ana kadar gözaltına alınan 2 bin 300 şüpheliden 812'si tutuklandı.

 • Fetö Elebaşı Gülen Hakkında Yokluğunda Tutuklama Kararı
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlerle ilgili 'Yurtta Sulh Konseyi' üyeleri de dahil 221 şüphelinin yargılandığı çatı davaya bakan Ankara 17.

 • Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Bu Millete Gazete Manşetleri ...
  - AK Parti Sincan İlçe Başkanlığı 'Buyrun Cumhurbaşkanlığı Sistemini Tartışalım' programı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a hediye takdimi ANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç AK Parti Sincan İlçe Başkanlığı'nda...

 • Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Açıklaması
  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 'Biz 'evet' çıkacağına inanıyoruz.

 • Engellemeleri Halinde Polise Ateş Edin"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin davanın görülmesine sanık savunmalarıyla devam edildi.

 • Darbeci Generalden "Polise Ateş Edin" Emri
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58.

 • Gündem / 21 Mart 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Kuveyt Emiri el Sabah Türkiye'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşılayacak.

 • Bu Illerde Yaşayanlar Dikkat
  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. 23 Mart'ta 'Planlı Bakım ve İyileştirme Çalıştırmaları Elektrik Kesintisi Programı' kapsamında Ankara ve Zonguldak'ta elektrik kesintisi yapılacağı uyarısında bulundu.

 • 2 İl İçin Elektrik Kesintisi Uyarısı
  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. 23 Mart’ta ’Planlı Bakım ve İyileştirme Çalıştırmaları Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Ankara ve Zonguldak’ta elektrik kesintisi yapılacağı uyarısında bulundu.

 • Cumhurbaşkanımızın Açıklamaları Bizi Etkiledi"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin görülen davanın bugünkü duruşmasında 22 sanığın savunması alındı.

NAMAZ VAKİTLERİ