MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA POLATLI HABERLERİ

ANKARA POLATLI HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Generalden Tutuklanmaya Karşı "Tam Teçhizatlı" Emir
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'ndaki olaylara ilişkin görülen dava, sanık savunmalarıyla devam etti.

 • AK Parti'li Gül: "Türkiye Bölgenin ve Dünyanın En ...
  AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, 'Bugün Hollanda, Almanya devlet kanallarında hayır propagandası yapıyor.

 • Opet Temiz Tuvalet Kampanyası Ankara'da
  OPET'in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamında Ankara'da yaklaşık bin öğrenciye daha tuvalet temizliği ve hijyen eğitimi verildi.

 • Darbeci General Füze Fırlatma Araçlarını İstemiş
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin davada savunma yapan eski Yüzbaşı İsmail Dumlupınar, eski Tuğgeneral Murat Aygün'ün kendisine uzun menzilli iki fırlatma...

 • Bakan Tüfenkci: "Milletin Gözünün İçine Baka Baka ...
  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili gerçek olmayan algı operasyonları yapıldığına dikkat çekerek, “Sanki bakan, milletvekili çocuklarına bir iş veya bir emeklilik imkanı sunuyor diye milletin gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar” dedi.

 • Yarbay Ceyhan Selaları Susturmaya Gittiğini Söyledi"
  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin dava, sanık savunmalarıyla devam ediyor.

 • Başkan Gökçek'ten "Ankaragücü'ne Destek Olmadığı" ...
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü’ne destek olmadığına ilişkin iddialara, “Büyükşehir Belediyesi olarak 60 trilyona yakın yardım sağladık.

 • Engellemeleri Halinde Polise Ateş Edin"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin davanın görülmesine sanık savunmalarıyla devam edildi.

 • Süleymanpaşa Belediye Meclisindeki Gerginlik Mutlu ...
  Meclisteki gerginlik mutlu sonla bitti Sandalyeler havada uçuşmuştu, gerçek ortaya çıktı Tekirdağ'da mevcut pazartesi pazar yerinin yerine modern katlı pazar yeri yapılması müjdesi TEKİRDAĞ - Tekirdağ'da Süleymanpaşa Belediyesi Meclis üyeleri ve Tekirdağ Pazarcılar Odası üyeleri arasında...

 • Meclisteki Gerginlik Mutlu Sonla Bitti
  TEKİRDAĞ (İHA) – Tekirdağ’da Süleymanpaşa Belediyesi Meclis üyeleri ve Tekirdağ Pazarcılar Odası üyeleri arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan gerginlik mutlu sonla bitti.

 • Ahid Polatlı Şubesi 1 Nisan'da Açılıyor
  Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği’nin Polatlı Şubesi 1 Nisan’da yapılacak törenle açılacak.

 • Darbeci Generalden "Polise Ateş Edin" Emri
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58.

 • Büyükşehir Belediyesinden Kuru Soğan Yardımı
  Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda yardımlarını sürdürüyor.

 • Cumhurbaşkanımızın Açıklamaları Bizi Etkiledi"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde, Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığındaki olaylara ilişkin görülen davanın bugünkü duruşmasında 22 sanığın savunması alındı.

 • Polatlı 58. Topçu Tugayındaki Darbecilere İlişkin ...
  Ankara’nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında görev yapan darbecilere ilişkin 330 sanığın yargılandığı dava, üçüncü haftada devam ediyor.

 • Subayların Fark Edemediği Darbeyi Uzmanlar Nasıl Bilsin"
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Polatlı'daki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'ndaki olaylara ilişkin görülen davada savunma yapan sanık eski Uzman Çavuş Cuma Tolga Özçelik, subayların fark etmediği darbe girişimini, TSK'nın en...

 • Polatlı Darbe Girişimi Davası
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığı'nda yaşanan olaylara ilişkin 245'i tutuklu 330 sanığın yargılandığı davanın üçüncü haftasının ilk duruşması başladı.

 • Yurtta Sulh Konseyi" Üyesi Generaller Savunma Yapacak
  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugayı ile Topçu ve Füze Okul Komutanlığında yaşanan olaylara ilişkin açılan davanın üçüncü haftası yarın başlıyor.

 • Gökçek'in 'Ankaragücü'ne Yardım' Önerisi
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP ve MHP’li ilçe belediyelerinin, bütçelerinden Ankaragücü’ne yardım yapmaları çağrısına karşı çıkmalarına tepki göstererek, “ ‘Siz 1’er milyon verin, biz de 5 milyon verelim’ dedik, hepsinin mazereti çıktı' dedi.

 • CHP'li İnce: Hollanda Kesinlikle AKP'lidir, 'Evet' ...
  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 'Hollanda referandumdan 'evet' çıkmasını istiyor.

NAMAZ VAKİTLERİ