MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA HAYMANA HABERLERİ

ANKARA HAYMANA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • MHP Haymana İlçe Başkanlığına Yörümez Atandı.
  Ankara’nın Haymana ilçesinde MHP İlçe Başkanlığı görevine Ekrem Yörümez atandı.

 • Belediyelerden ATO'nun Düzenleyeceği Coğrafi İşaretli ...
  Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, 28-29 Nisan tarihlerinde Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nin düzenleneceğini kaydederek, “Ekonomiyi ayakta tutmak ve kültürel zenginliklerimizi gelecek kuşaklara aktarmak için önemli bir görev üstleneceğiz” dedi.

 • Haymana'da 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı
  8 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Haymana’da tören düzenlendi.

 • Gökçek'ten, Meclis Üyelerine "15 Temmuz" Sunumu
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerine, halkın, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında verdiği mücadeleyi görüntüler eşliğinde yaptığı sunumla anlattı.

 • MHP Haymana Ilçe Başkanı Görevden Alındı
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Haymana İlçe Başkanı Selahattin Sezer görevden alındı.

 • MHP Haymana İlçe Başkanı Görevden Alındı
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Haymana İlçe Başkanı Selahattin Sezer görevden alındı.

 • Başkentte İlkel Çöp Depolama Yöntemi Tarihe Karışıyor
  Başkent ilçelerindeki en büyük sorunlardan biri olan ilkel çöp depolama yöntemi, katı atık transfer istasyonlarında toplanacak çöplerin Mamak ve Sincan Çadırtepe katı atık bertaraf tesislerine taşınmasıyla son bulacak.

 • Başkent'te İlçe Çöplükleri Tarihe Karışıyor
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ilçelerin en büyük sorunlarından birinin vahşi çöp depolama yöntemi olduğunu belirterek, “Bu yöntem, her yerde olduğu gibi ilçelerimizde de halk sağlığı ve çevre sağlığı açısından çok ilkel bir yöntem. Görsel bakımdan da son derece çirkin.

 • Haymana'dan Halep'e Yardım Eli
  Haymana'dan Halep'e yardım eli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: 'Halep'te Allah'ın bizi kardeş ettiği Halepliler var'ANKARA - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 'Ne işimiz var Suriye'de' diyenlere Müslümanların ancak kardeş olduklarını söyledi.

 • Haymana'dan Halep'e Yardım Eli
  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Ne işimiz var Suriye’de' diyenlere Müslümanların ancak kardeş olduklarını söyledi.

 • Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması
  Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye'nin hükümet kurulamaması ve koalisyon hükümetlerindeki istikrarsızlıklar nedeniyle büyük kayıplar yaşadığını belirterek, 'Birileri 'bu Erdoğan'ın meselesi' derse asla inanmayın, bu mesele bugün sizin, yarın ise yeni doğan neslin meselesidir.

 • Darbeci Asker 4 Gün Kanalizasyonda Saklanmış
  15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlandığını gören darbeci askerin 4 gün boyunca kanalizasyon tünelinde saklandığı ortaya çıktı.

 • FETÖ'cü Emniyet Müdürü: Çay İçin, Sağ Salim Evimize ...
  15 Temmuz gecesi silah dolabını kilitleyen Haymana eski İlçe Emniyet Müdürü Bilgin'in direnen polislere, 'Çayınızı için, sabah sağ salim evimize gidelim' dediği ortaya çıktı.

 • Darbeye Karşı Direnmeyen, Direnmek İsteyenleri Engelleyen ...
  - ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, olay tarihinde Haymana İlçe Emniyet Müdürü olan Serdar B. ve bir firari 6 polis hakkında, darbeye karşı koymak isteyen polisleri engelledikleri gerekçesiyle iddianame düzenlendi.

 • Dha Ankara - Darbeye Karşı Direnmeyen, Direnmek İsteyenleri ...
  ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığınca 15 Temmuz darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, olay tarihinde Haymana İlçe Emniyet Müdürü olan Serdar B. ve bir firari 6 polis hakkında, darbeye karşı koymak isteyen polisleri engelledikleri gerekçesiyle iddianame düzenlendi.

 • Darbeci Emniyet Müdürü Silah Dolabını Kilitleyip "Çay ...
  Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi esnasında Haymana İlçe Emniyet Müdürlüğündeki eylemlere ilişkin 7 polis hakkında hazırlanan iddianamede, şüphelilerin, darbecilere direnmek isteyen polisleri, silah dolabını kilitleyerek engelledikleri belirtildi.

 • Aa Muhabirine Ödül
  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON) tarafından gerçekleştirilen ankete katılanların oylarıyla belirlenen 'Başkent Ödülleri' sahiplerini buldu.

 • Haymana ve Polatlı Milli Parkı'nda Şehitler İçin Fidan ...
  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Haymana ilçesinde milli park ilan edilen ve Kurtuluş Savaşı'nda cephe olarak kullanılan Mangaldağı eteklerinde, Sakarya Meydan Muharebesi'nde şehit düşen askerlerin anısına fidan dikildi.

 • Başkent Ödülleri" Sahiplerini Buldu
  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON), KırmızıTürk Haber ve Medya Sesi iş birliğinde, 900 bin kişinin oy kullandığı anketle belirlenen isimlere verilen 'Başkent Ödülleri' sahiplerini buldu.

 • Başkent Ödülleri" Sahiplerini Buldu
  Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu (BAŞKON), KırmızıTürk Ajans ve Medya Sesi iş birliğinde, gerçekleştirilen ankete katılanların oylarıyla belirlenen isimlere verilen 'Başkent Ödülleri' sahiplerini buldu.

NAMAZ VAKİTLERİ