MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA ETİMESGUT HABERLERİ

ANKARA ETİMESGUT HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Mektebim Trabzon Ortahisar Kampüsü Tanıtım Toplantısı
  Mektebim Trabzon Ortahisar Kampüsü tanıtım toplantısı Mektebim Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko: 'Özel okulculuk dünyada çok hızlı büyüme trendine girdi' 'Eğitim sektöründeki bu dönüşümün benzeri sağlık sektöründe yaşadık'TRABZON - 2017-2018 eğitim ve öğretim yılına...

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimi Davası
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin davanın ikinci duruşmasında mahkeme heyeti, suikast girişimini yöneten sanıklardan eski Tuğgeneral Gökhan Şahin Sönmezateş'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerini öğrenmek amacıyla...

 • Mektebim Trabzon Ortahisar Kampüsü Tanıtım Toplantısı
  2017-2018 eğitim ve öğretim yılında start verecek olan Mektebim Trabzon Ortahisar Kampüsünün tanıtım toplantısı yapıldı.

 • Pfdk'dan Galatasaray'a Derbi Cezası
  PFDK, Fenerbahçe maçındaki olaylar sebebiyle Galatasaray'a 1 maç seyircisi oynama cezası verdi.

 • Kahraman Kadın 1 Yaşındaki Bebeğiyle Tankın Önüne ...
  15 Temmuz gecesi Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin hazırlanan iddianamede, bir kadının tankı durdurmak için kucağındaki 1 yaşındaki bebeğiyle tankın önünde durduğu bilgisi yer aldı.

 • Fetö'nün Sözde "Sincan Eyalet Yapılanması" Soruşturması
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde 'Sincan eyalet yapılanması'na yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan 20 kişiden 19'u tutuklandı.

 • Futbol: Spor Toto 2. Lig
  Spor Toto 2. Lig'in 34. ve son haftasında oynanacak müsabakalarda görev yapacak hakemler belli oldu.

 • Bir Yaşındaki Bebeğiyle Önüne Geçtiği Tankı Durdurdu
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul Komutanlığından tankla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giden bir üsteğmenin, 12 aylık bebeğiyle tankın önünde duran kadını görünce döndüğü ortaya çıktı.

 • Spor Toto 2. Lig İkinci Şampiyonunu Arıyor
  Spor Toto 2. Lig'de normal sezon, iki grupta 29 Nisan Cumartesi günü yapılacak maçlarla tamamlanacak.

 • International Symposium On Mathematical Methods İn ...
  The aim of the symposium is to bring together scientists and engineers to discuss recent developments in the area of Mathematical Methods in Engineering.The symposium is designed to maximize the involvement of participants and will present the state of the art research and the latest achievements.

 • Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığı Iddianamesinden ...
  15 Temmuz gecesi Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin hazırlanan iddianamede, dışarıya çıkmak isteyen tankların çalışma donanımlarının darbe karşıtı askerler tarafından bozularak devre dışı bırakıldığı belirtildi.

 • Darbe İçin Cephanelikten 3 Bin Fişek Aldılar
  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı personelinin katıldığı eylemlere ilişkin iddianamede, teğmenlerin, kapısını kırdıkları cephanelikten 3 bin 11 fişek aldığı belirtildi.

 • Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığı İddianamesinden ...
  15 Temmuz gecesi Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin hazırlanan iddianamede, dışarıya çıkmak isteyen tankların çalışma donanımları, vites kolları ve kablo bağlantıları ile sigortalarının darbe karşıtı askerler tarafından bozularak devre...

 • Zekai Aksakallı'dan "Darbeye Kalkışanları Öldürün" ...
  15 Temmuz gecesi Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin hazırlanan iddianamede, Özel Kuvvetler Komutanlığı Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı’nın olay tarihinde Üstçavuş Emrah Bulluk’u arayarak “Darbeyi kalkışanları öldürün” talimatı verdiği belirtildi.

 • Eski Tuğgeneral Etimesgut'a Sözde Komutan Olarak Atanmış
  FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 52 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame mahkemeye gönderildi.

 • Etimesgut Zırhlı Birlikler Komutanlığı İddianamesi
  FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 52 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame tamamlanarak mahkemeye gönderildi.

 • Dha Ankara - 'Etimesgut Zırhlı Birlikler' İddianamesi ...
  ZEKAİ AKSAKKALI, ZIRHLI BİRLİKLER'DE GÖREVLİ ÜSTÇAVUŞA DA TELEFONLA 'DARBECİLERİ VUR' EMRİ VERMİŞAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 15 Temmuz darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı'ndaki faaliyetlere...

 • Etimesgut Zırhlı Birlikler' İddianamesi Tamamlandı ...
  ZEKAİ AKSAKKALI, ZIRHLI BİRLİKLER'DE GÖREVLİ ÜSTÇAVUŞA DA TELEFONLA 'DARBECİLERİ VUR' EMRİ VERMİŞAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 15 Temmuz darbe girişimine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı'ndaki faaliyetlere...

 • Zırhlı Birlikler Komutanlığı İddianamesi Tamamlandı
  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığı personelinin katıldığı eylemlerle ilgili 52 kişi hakkında iddianame düzenlenerek mahkemeye gönderildi.

 • Ankara'daki Zırhlı Birlikler İddianamesi Tamamlandı! ...
  Etimesgut Zırhlı Birlikler Okul ve Eğitim Tümen Komutanlığındaki eylemlere ilişkin iddianame tamamlandı. 52 sanık için 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet ve 22,5 yıla kadar hapis cezası istendi.

NAMAZ VAKİTLERİ