MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA BALA HABERLERİ

ANKARA BALA HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Medipol Başakşehir, Belçika'ya Gitti
  Medipol Başakşehir, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Club Brugge ile 26 Temmuz Çarşamba günü oynayacağı ilk maç için Belçika'ya gitti.

 • Medipol Başakşehir, Belçika'ya Gitti
  Medipol Başakşehir, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Club Brugge ile 26 Temmuz Çarşamba günü oynayacağı ilk maç için Belçika'ya gitti.

 • Kırşehir-Ankara Karayolundaki Çalışmalar
  AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Gölbaşı-Kulu-Kaman yol ayrımı ile Bala-Kaman-Kırşehir devlet yolu bitümlü sıcak kaplama yapım işlerinin ağustos ayında ihalesinin yapılacağını bildirdi.

 • Medipol Başakşehir'in Avrupa Kadrosu Açıklandı
  UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Belçika'nın Club Brugge takımıyla karşılaşacak olan Medipol Başakşehir'in 25 kişilik kadrosu belli oldu.

 • Medipol Başakşehir'in Club Brugge Kadrosu
  Medipol Başakşehir, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Belçika'nın Club Brugge takımıyla oynayacağı maçlar için UEFA'ya 25 kişilik kadroyu verdi.

 • Yörük Kültürü Arkeoloji Müzesinde Yaşatılıyor - Mersin
  Yüzyıllardır süren ancak her geçen gün kaybolmaya yüz tutan konargöçer Yörük kültürünün gelecek kuşaklara da aktarılabilmesi için Mersin Arkeoloji Müzesi'nde 'Yörük salonu' oluşturuldu.

 • Yörük Kültürü Arkeoloji Müzesinde Yaşatılıyor
  Yüzyıllardır süren ancak her geçen gün kaybolmaya yüz tutan konargöçer Yörük kültürünün gelecek kuşaklara da aktarılabilmesi için Mersin Arkeoloji Müzesi'nde 'Yörük salonu' oluşturuldu.

 • Mersin'in Ödüllü Balı Katar Yolcusu
  MERSİN'in Erdemli İlçesi'nin 2 bin 500 rakımda Eğriçayır Yaylası'nda üretimi yapılan ve 2014'de İtalya'da düzenlenen BIOLMIEL Organik Bal Yarışması'nda altın madalya alan Eğriçayır balı Katar'a ihraç edilecek.

 • Dha Yurt Bülteni-5
  (ÖZEL) Adil Öksüz tam bu noktada yakalandıFETÖ terör örgütünün 2 numaralı ismi olduğu iddia edilen Adil Öksüz'ün Akıncı Üssü'nden kaçarken jandarmalar tarafından yakalandığı nokta ilk kez ortaya çıktı.

 • Başkale'de Sağanak ve Dolu Etkili Oldu
  Van'ın Başkale ilçesinde sağanak etkili oldu.

 • Büyükşehir Belediye Meclisinden Çiftçilere Destek
  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak’tan Ankara’ya içme suyu sağlayan boru hattının geçtiği Bala ve Gölbaşı’nın köylerinde çiftçilerin gelir düzeylerinin yükseltilmesi, bitki üretim çeşitlerinin arttırılması, göçün önlenmesi konularında çalışmalar yapacak.

 • Bakan Arslan 15 Temmuz Şehidi Mutlucan Kılıç'ın Kabrini ...
  - Bakan Arslan 15 Temmuz şehidi Mutlucan Kılıç'ın kabrini ziyaret etti Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan: 'Milletimiz 15 Temmuz gecesi millet olma şuuru ile dinine, dilline, ırkına yaşına bakmadan meydanlara indi hainlerin dersini verdi' 'Hainliklerin unutulmaması...

 • Ulaştırma Bakanı Arslan: Bu Millet Yedi Cihana Ders ...
  ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Şehitleri Anma programı için geldiği Ankara'nın Bala İlçesi Ergin Mahallesinde, 15 Temmuz şehidi Mutlucan Kılıç'ın mezarı başındaki programa katıldı.

 • Bakan Arslan 15 Temmuz Şehidi Mutlucan Kılıç'ın Kabrini ...
  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Milletimiz 15 Temmuz gecesi millet olma şuuru ile dinine, dilline, ırkına yaşına bakmadan meydanlara indi hainlerin dersini verdi” dedi.

 • Dha Yurt Bülteni-12
  ADIYAMAN BESNİ'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ (EK)ŞEHİT RECEP İNCE MEMLEKETİ ADIYAMANA GETİRİLDİPKK'lı teröristlerin Bitlis'in Hizan İlçesi'nde, yola döşediği el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan iki askerden Jandarma Astsubay Üstçavuş 33 yaşındaki Recep İnce memleketi...

 • Bodrum'da Korkutan Yangın
  BODRUM'da, bir mobilya mağazasının atıklarını imha etmek için yaktığı ateş nedeniyle makilik alanda çıkan yangın, yakındaki tarım arazilerine de sıçradı.

 • Bodrum'da Korkutan Yangın
  Bodrum'da korkutan yangınMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, bir mobilya mağazasının atıklarını imha etmek için yaktığı ateş nedeniyle makilik alanda çıkan yangın, yakındaki tarım arazilerine de sıçradı.

 • Dha Yurt: Bodrum'da Korkutan Yangın
  MOBİLYA MAĞAZASININ ATIKLARINI İMHA ETMEK İÇİN YAKTIĞI ATEŞ NEDENİYLE MAKİLİK ALANDA ÇIKAN YANGIN TARIM ARAZİLERİNE SIÇRADIHAVADAN VE KARADAN MÜDAHALE BAŞLADIMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, bir mobilya mağazasının atıklarını imha etmek için yaktığı ateş nedeniyle makilik alanda çıkan yangın,...

 • Dha Yurt Bülteni - 1
  Siirt Herekol Dağı'nda operasyon devam ediyorTeröristin teslim olma anı TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan açıklamaya göre, Siirt ili Pervari ilçesi Yazlıca (Herekol) Dağı bölgesinde devam eden operasyonlar sonucu, 04 Temmuz 2017 tarihinde 1 terörist ve beraberinde çok sayıda mühimmat...

 • Dha Yurt Bülteni - 19
  Kaynarca'daki vahşetin failleri hem iş arkadaşı, hem komşu çıktı (9)BABA FENALAŞTIİstanbul Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işleminin ardından Emani Al-Rahmun ile 11 aylık oğlu Halaf Al-Rahmun'un cenazeleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü'nün bulunduğu Yorgolar...

NAMAZ VAKİTLERİ