MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » ANKARA AKYURT HABERLERİ

ANKARA AKYURT HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Aso'dan "İstihdam Seferberliği" Toplantıları
  Ankara Sanayi Odası (ASO), İŞKUR'la istihdam desteklerinin anlatılacağı toplantılar düzenleyecek.

 • Ankara Sanayi Odası, İstihdam Seferberliği Toplantılarına ...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine 'İstihdam Seferberliği' başlatan Ankara Sanayi Odası, İşkur’la birlikte istihdam desteklerinin anlatılacağı toplantılar zincirine pazartesi günü başlıyor.

 • Ankara'da Masa Tenisi Turnuvası
  Akyurt ilçesinde düzenlenen, resmi kurumlar masa tenisi turnuvasının şampiyonu Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş oldu.

 • Antalya'da "Saraydan Kız Kaçırma" Operası Sahnelendi
  Antalya Devlet Opera ve Balesi, Mozart'ın ünlü 'Saraydan Kız Kaçırma' operasını tekrar sahneledi.

 • Akyurt'taki Fuar Alanı Ekonomiye Kazandırılmalı"
  Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği (SİAD) Başkanı Ali Tekin Çelik, 2015'te temeli atılan Akyurt'taki uluslararası fuar alanının ekonomiye kazandırılması gerektiğini belirterek, 'Türkiye'de böyle bir fuar alanı yok.' ifadesini kullandı.

 • Sinefilm Rehberi; Bu Hafta Vizyondaki Filmler (17.02.2017)
  17 Şubat 2017 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde. Beyazperdeye bu hafta Recep İvedik 5, Yaşam Kürü, Parçalanmış ve Ay Işığı filmi yerini alıyor.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesinden ATO'ya Cevap
  Ankara Ticaret Odasının (ATO) Ankara Uluslararası Fuar Alanı ve Kongre Merkezi için kurulan şirketin yönetim kurulu toplantısına katılamama sebebiyle ilgili yaptığı açıklamaya cevap veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, açıklamanın Ankaralıları ve kamuoyunu yanıltmak amacıyla tamamen doğru...

 • Yüz Nakliyle Gündeme Gelen Recep Sert İşsiz Kaldı
  Yüz nakli yapıldıktan sonra evlenen Recep Sert işten çıkarıldı. Eşi Esma Sert, 'Ben çalışmıyorum. Kirada kalıyoruz. Kızımız var. Ne yapacağımızı bilmiyoruz.' dedi.

 • Bursa Yüz Nakli Olan Recep Sert'in Kızı Hira Yürümeye ...
  Yüz nakli olan Recep Sert'in kızı Hira yürümeye başladıYavuz YILMAZ/İNEGÖL(Bursa), (DHA)- BURSA'da temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen ve Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüz ve çene nakli yapıldıktan sonra tedavi gördüğü hastanede tanıştığı...

 • Dha Yurt Bülteni-2
  1)DÜZCE CEZAEVİ'NDE MAHKUM YANGIN ÇIKARDIDÜZCE Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan mahkum Kadir B., iddiaya göre istediği antidepresan hapı kendisine verilmeyince kaldığı tek kişilik odada yangın çıkardı.

 • Yüz Nakli Olan Recep Sert'in Kızı Hira Yürümeye Başladı
  BURSA'da temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen ve Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüz ve çene nakli yapıldıktan sonra tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile evlenen Recep Sert'in, geçen yıl dünyaya gelen kızları Hila Emine, 1...

 • Güvenpark'taki Minibüs Durakları İçin Yeni Proje
  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yapılacak AKM-Gar-Kızılay metro hattı çalışmalarıyla eş zamanlı olarak Güvenpark minibüs duraklarının, yer altına yapılacak çok katlı otoparka alınmasıyla ilgili proje hazırlanması konusunda Belediye Meclisinden...

 • Fuar Alanı Ankara İçin Çok Önemli"
  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Akyurt'taki fuar alanının en kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulması gerektiğini belirterek, 'Fuar alanı Ankara'nın gelişimi açısından çok önemli. Bu konu üzerinde hassasiyetle duruyoruz.

 • ATO Başkanı Baran'dan Fuar Alanı Açıklaması
  ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına katılmadığı yönündeki iddialara açıklık getirdi.

 • 15 Temmuz'da Genelkurmay 2'nci Başkanı Güler'in Emir ...
  15 Temmuz Darbe girişimi sırasında Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in rehin alınması sırasında, Güler'in emir subayı Mehmet Akkurt'u vurarak öldüren üsteğmen hakkında 'kasten öldürme' suçlamasıyla yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

 • Dha Ankara- 15 Temmuz'da Genelkurmay 2'nci Başkanı ...
  15 Temmuz Darbe girişimi sırasında Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in rehin alınması sırasında, Güler'in emir subayı Mehmet Akkurt'u vurarak öldüren üsteğmen hakkında 'kasten öldürme' suçlamasıyla yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

 • Saraydan Kız Kaçırma" Operası Tekrar Sahnede
  Antalya Devlet Opera ve Balesi, Mozart'ın ünlü 'Saraydan Kız Kaçırma' operasını tekrar sahneleyecek.

 • Ankara'da Yoğun Sis
  Ankara'nın Çubuk ve Akyurt ilçelerinde yoğun sis etkisini sürdürüyor.

 • Ankara'da 5 Milyon 731 Bin Ton Asfalt Serildi, Bin ...
  Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından geçen yıl merkez ve çevre ilçeler dahil toplam 25 ilçede cadde ve bulvarlardan köy yollarına kadar 4 milyon 680 bin ton yeni asfalt kaplama yapılırken, 1 milyon 51 ton asfalt bakım onarım çalışmaları olmak üzere toplam 5 milyon...

 • Sinefilm Rehberi; Bu Hafta Vizyondaki Filmler (10.02.2017)
  10 Şubat 2017 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde. Beyazperdeye bu hafta Karanlığın Elli Tonu, Jhon Wick 2, Çakı Gibi ve İsra ve Sihirli Kitap filmi yerini alıyor.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ