MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » AKSARAY GÜZELYURT HABERLERİ

AKSARAY GÜZELYURT HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Gaziantep Bağımsız Milletvekili Özdağ
  Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, 'AKP iktidarını buradan uyarıyorum.

 • Kstu Rektörü Prof. Dr. Müslüm Çiçek: "Sağlık Eğitiminin ...
  KIBRIS Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (KSTU) Rektörü Prof. Dr. Müslüm Çiçek ve Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Serdal Gündüz, üniversitenin Güzelyurt Yerleşkesi'nde basın toplantısı düzenledi.

 • Vali Aykut Pekmez Yaralanan Uzman Çavuş Asım Yiğit'i ...
  Aksaray Valisi Aykut Pekmez, 30 Ekim 2016 tarihinde Hakkari Çukurca Güvendağı Bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile girdikleri çatışmada ağır yaralanan ve Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınan Uzman Çavuş Asım Yiğit’i izinli geldiği Selime Beldesindeki...

 • Büyükşehir 2016'da 54 Gölet Yaptı
  Erzurum Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı göletlerle çiftçilerin hem yüzünü güldürdü hem de hayır duasını aldı.

 • Aksaray Valisi Pekmez'den Gaziye Ziyaret
  Vali Aykut Pekmez, Hakkari'nin Çukurca i·lçesi Güvendağı mevkinde, bölücü terör örgütü PKK mensupları ile girdikleri çatışmada yaralanan ve Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından baba evine gelen Uzman Çavuş Asım Yiğit'i ziyaret etti.

 • Doğudaki Öğrenci Arkadaşları İçin Yardım Kampanyası ...
  Gölbaşı ilçesinde Adem Bilhan Uysal İlköğretim Okulunda eğitim gören ve aynı zamanda okul temsilcisi olan 4. sınıf öğrencisi Arda Utku Kurt, Şanlıurfa'daki bir köy okuluna ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattı.

 • Şehit Erin Babası: Bir İsa Gider, Bin İsa Gelir
  ŞIRNAK'ta PKK'lı teröristlerce araziye döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan piyade er 20 yaşındaki İsa Nazlım'ın cenazesi, Kırıkkale'nin Sulakyurt İlçesi'ne bağlı Güzelyurt Köyü'nde öğle namazının ardından toprağa verildi.

 • Dha Yurt Bülteni-13
  1)ŞEHİT ERİN BABASI: BİR İSA GİDER, BİN İSA GELİRŞIRNAK'ta PKK'lı teröristlerce araziye döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan piyade er 20 yaşındaki İsa Nazlım, Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesine bağlı Güzelyurt Köyü'nde öğle namazına müteakip imam ağabeyinin...

 • Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız ...
  Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Kros Takımı, Kütahya Okullar Arası Kros Yarışması’nda il birincisi oldu.

 • Gümüşhane'de Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamaları
  İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan son kararname ile Gümüşhane’de görev yapan 2 Vali Yardımcısı ve Köse Kaymakamı değişirken, Torul ilçesine Kaymakam ataması yapılmadı.

 • Şırnak'taki Terör Saldırısı
  Şırnak'ın Uludere ilçesinde, terör saldırısı sonucu şehit olan piyade er İsa Nazlım'ın Ankara'daki baba evinde yas var.Şehidin Etimesgut Alsancak Mahallesi'ndeki babası Ergül ve annesi Sultan Nazlım'ın evine gelen askeri yetkililer, aileye acı haberi sağlık görevlileri eşliğinde verdi.

 • Şehit Ateşi Başkent'e Düştü
  Şırnak’ta mayın arama tarama faaliyeti esnasında teröristler tarafından el yapımı patlayıcının (EYP) patlatılması sonucu şehit olan Er İsa Nazlım’ın Ankara’daki baba ocağına ateş düştü.

 • Toros Canavarı" Ulukışla'da
  Aziz Nesin’in yazdığı ve Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu 'Toros Canavarı' isimli tiyatro oyunu Niğde’nin Ulukışla ilçesinde tiyatroseverler ile buluştu.

 • Anastasiadis: "Müzakerelere Yeniden Başlamaya Hazırım"
  Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, yaşanan hayal kırıklığına karşın müzakerelerin yeniden başlaması için gerekli tüm adımları atmaya hazır olduğunu söyledi.

 • İsviçre'deki Kıbrıs Müzakerelerinin Sonuçsuz Kalması
  KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, İsviçre'nin Mont Pelerin kasabasında yapılan müzakerelerin sonuçsuz kalmasının, Kıbrıs Türk tarafı ve Türkiye'den kaynaklanmadığını, bunun tamamen Rum tarafı ve Yunanistan'dan kaynaklandığını belirtti.

 • Mersin'in 7 İlçesinde Elektrik Kesintisi
  Mersin’in Akdeniz, Anamur, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçelerinde cuma günü bakım ve tesis çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidilecek.

 • 4 İlde Elektrik Kesintisi
  Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'nin bazı bölgelerinde 25 Kasım Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.

 • 42 Yıl Önce Savaştıkları Topraklara Tekrar Gittiler
  Kıbrıs Barış Harekatı’na katılan gaziler, 42 yıl sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) giderek savaştıkları toprakları gördü.

 • KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Burcu Maalesef Kıbrıs ...
  İsviçre'de KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis'in katılımıyla yapılan ikinci tur görüşmeler, Kıbrıs Rum tarafının 'maksimalist tavrından vazgeçip makul çizgiye yanaşmaması' nedeniyle ileriye götürülemedi.

 • KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Burcu Maalesef Kıbrıs ...
  KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Burcu Maalesef Kıbrıs Rum tarafı, yeterli hazırlıkla gelmediAli Ruhluel, İsviçre (DHA) - İsviçre'de KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis'in katılımıyla yapılan ikinci tur görüşmeler, Kıbrıs Rum tarafının...

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ