MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » AFYON KIZILÖREN HABERLERİ

AFYON KIZILÖREN HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • İncesu'da Muhtarlar Odası Açılışı Yapıldı
  İncesu'da belediye tarafından yaptırılan muhtarlar odasının açılışı yapıldı.

 • İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol Muhtarlar ...
  İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, muhtarların daha rahat hizmet verebilmesi için Muhtarlar Odasını açtı.

 • CHP Niğde Milletvekili Gürer Açıklaması
  CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 'Üç kez değişen müfredat ile eğitim bilimsellikten, Mustafa Kemal ve Cumhuriyetin kurucu temellerinden uzaklaştırıldı.

 • Müsiad Konya Şubesi Tarihi Ticareti Canlandırdı
  MÜSİAD Konya Şubesi tarafından tarihi mirasa sahip çıkmak ve geçmişten geleceğe ticaretin gelişimini temsili olarak ortaya koymak için düzenlenen “Mazi’den Ati’ye Ticaret Kervanı Yürüyüşü” programı MÜSİAD Konya Kızılören Kuruçeşme Kervansarayı’nda gerçekleştirildi.

 • Ateşbâz Etkinlikleri Aşure İkramıyla Sona Erdi
  Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi ve Anadolu Halk Mutfağı Derneği iş birliğiyle düzenlenen Ateşbaz-ı Veli Aşçı Dede Mutfak Kültürü Günleri Etkinlikleri,Muharrem Ayı münasebetiyle ilçenin farklı noktalarında yapılan aşure ikramı programlarıyla sona erdi.

 • Tüik, Afyonkarahisar'daki Büyükbaş Hayvan Sayısını ...
  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2017 haziran ayı verilerine göre Afyonkarahisar’daki büyükbaş hayvan sayısının 329 bin 798 olduğu belirtildi.

 • Niğde'de Okulun Öğrenci Azlığından Kapatılmasına Tepki
  İZMİRLİ hayırsever Necla Filibeli tarafından 2007 yılında Niğde merkeze bağlı Kızılören Köyü'ne yaptırılan ve annesinin adını taşıyan Kızılören Rebia Filibeli Ortaokulu, öğrenci azlığı nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kapatılma kararı aldı.

 • Niğde'de Okulun Öğrenci Azlığından Kapatılmasına Tepki
  İzmirli hayırsever Necla Filibeli tarafından 2007 yılında Niğde merkeze bağlı Kızılören Köyü'ne yaptırılan ve annesinin adını taşıyan Kızılören Rebia Filibeli Ortaokulu, öğrenci azlığı nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kapatılma kararı aldı.

 • Dha Yurt Bülteni-3
  1)MEHMETÇİK'TEN IRAK SINIRINDA TATBİKAT IRAK'taki Bölgesel Kürt yönetiminin 25 Eylül'de yapacağını açıkladığı bağımsızlık referandumuna kısa süre kalırken, Türk Silahlı Kuvvetleri bu sabah Irak sınırının sıfır noktasındaki Habur Sınır Kapısı yakınlarında tatbikat başlattı.

 • Niğde'de Okulun Öğrenci Azlığından Kapatılmasına Tepki
  İZMİRLİ hayırsever Necla Filibeli tarafından 2007 yılında Niğde merkeze bağlı Kızılören Köyü'ne yaptırılan ve annesinin adını taşıyan Kızılören Rebia Filibeli Ortaokulu, öğrenci azlığı nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kapatılma kararı aldı.

 • Miryokefalon Zaferi'nin 841. Yılı Programlarla Kutlandı
  Konya’da Miryokefalon Zaferi’nin 841. yıldönümü etkinlikleri zaferin kazanıldığı Bağırsak Boğazı’nda yapılan programlarla tamamlandı.

 • Miryokefalon Zaferi'nin 841. Yılı Anma Etkinlikleri ...
  Miryokefalon Zaferi'nin 841. Yılı Anma Etkinlikleri başladıKONYA - Konya'da yapıldığı belirlenen Miryokefalon Zaferi'nin 841. yıldönümü kutlama etkinlikleri; sempozyum, mehter konseri ve Alaeddin Cami Haziresi Sultan Türbeleri alanında zaferin yıldönümü için okutulan hatimlerin duası ile başladı.

 • Miryokefalon Zaferi'nin 841. Yılı Anma Etkinlikleri ...
  Konya’da yapıldığı belirlenen Miryokefalon Zaferi’nin 841. yıldönümü kutlama etkinlikleri; sempozyum, mehter konseri ve Alaeddin Camii Haziresi Sultan Türbeleri alanında zaferin yıldönümü için okutulan hatimlerin duası ile başladı.

 • Miryokefalon Zaferi Konya'da Kutlanacak
  Miryokefalon Zaferi'nin 841. yıl dönümü, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı'nın (KOTEV) düzenleyeceği çeşitli etkinliklerle zafer kutlanacak.

 • Anadolu'nun Kurtuluş Savaşı Miryokefalon Zaferi'nin ...
  Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Konya Turizm Tanıtım ve Eğitim Vakfı (KOTEV) işbirliğiyle Miryokefalon Zaferi’nin 841. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

 • Dha Yurt Bülteni - 17
  Manavgat'ta orman yangınıANTALYA'nın Manavgat İlçesi'nde devlet hastanesi yakınlarında çıkan orman yangınında 2 hektar alan zarar gördü.

 • Bakan Eroğlu'ndan Sandıklı'ya Bayram Müjdesi
  Bakan Eroğlu'ndan Sandıklı'ya bayram müjdesi AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bayramlaşmak için geldiği Afyonkarahisar Sandıklı'da vatandaşlara Akdağ'a suni göl müjdesi verdi.

 • Bakan Eroğlu'dan Seçim Uyarısı (2)
  'TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESMEYE ÇALIŞIYORLAR'Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar programı kapsamında Sandıklı İlçesi'ndeki bayramlaşma törenine katıldı.

 • Afyonkarahisar Bakan Eroğlu'dan Seçim Uyarısı
  Bakan Eroğlu'dan seçim uyarısı (2)'TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESMEYE ÇALIŞIYORLAR'Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar programı kapsamında Sandıklı İlçesi'ndeki bayramlaşma törenine katıldı.

 • Bakan Eroğlu'ndan Sandıklı'ya Bayram Müjdesi
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bayramlaşmak için geldiği Afyonkarahisar Sandıklı’da vatandaşlara Akdağ’a suni göl müjdesi verdi.

NAMAZ VAKİTLERİ