MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » AFYON İHSANİYE HABERLERİ

AFYON İHSANİYE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Gülseren Özay Resim Sergisi
  29 Mart- 4 Nisan 2017Detaylar : İl : Bursaİlce : NilüferMekan : Nilüfer Belediyesi Halk EviMekan Adresi : İhsaniye Mah. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı No: 2 A/ 2 B Blok (Vergi Dairesi karşısı)Başlangıç Saati : 29.03.2017 18: 00: 00Bitiş Saati : 29.03.

 • Akdeniz'de Tehlike Oluşturan Metruk Bina Yıkıldı
  Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İhsaniye Mahallesi’nde tehlike ve kirlilik oluşturan tek katlı binanın yıkımını gerçekleştirdi.

 • Afdos Frig Yolu'nda
  Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) sporcuları Afyonkarahisar ve bölge için son derece önemli olan Frig Yolu’nda yürüyerek tarihe tanıklık etti.

 • Afdos'dan "Frig Yolu" Yürüyüşü
  Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) sporcuları, Frig Yolu'nda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

 • Bakan Eroğlu: Bazı Ülkelerde PKK'ya Özel Silah Üreten ...
  EROĞLU MEMLEKETİNDE 'EVET' OYU İSTEDİOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar programı kapsamında Bayat İlçesi'nden sonra İhsaniye İlçesi Döğer Beldesi'ndeki orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve Orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 'Türkiye'nin 300-500 yıllık geleceği düşünülerek yapılacak sağlam bir yönetim şeklidir' -'Bu bir rejim değişikliği, ya da tek adam için Erdoğan içinde yapılan bir işlemde değil'AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.

 • Bu Bir Rejim Değişikliği Değil"
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 'Cumhurbaşkanıyla başbakan arasında kavga yok. Bakın; bu kavgalardan Türkiye çok çekti.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumunun Türkiye için tarihi bir fırsat olduğunu ifade ederek, “Bu bir rejim değişikliği değil ya da tek adam için Erdoğan içinde yapılan bir işlemde değil.

 • Çaturoğlu, Kozlu İlçesinde Halk Oylamasına Destek ...
  AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliği referandum çalışmaları çerçevesinde Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

 • Kadir Topbaş'tan Metro Müjdesi
  Çatalca’ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında konuşarak 16 Nisan'ın milat olduğunu söylen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Mevcut tren yolundan Çatalca’ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz” dedi.

 • Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
  10.30-Başbakan Binali Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda TİKAD Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

 • Dha İstanbul Bülteni - 1
  1- TAKSİ BETON BARİYERLERE SAPLANDI: 1 ÖLÜ, 2 AĞIR YARALIHaber-Kamera: Ramazan EĞRİ / İSTANBUL DHAKadıköy D-100 Karayolu'nda üst geçit kaldırma çalışması nedeniyle tek şeritten trafik akışı yapılan yerde taksi beton bariyerlere saplandı.

 • İbb Başkanı Kadir Topbaş: "Çatalca'ya 1 Milyar Yatırım ...
  İBB Başkanı Kadir Topbaş: 'Çatalca'ya 1 milyar yatırım yaptık' Çatalca'da 3 mahalle daha doğalgaza kavuştuİSTANBUL - Çatalca'nın İhsaniye, İnceğiz ve Kabakça mahallelerinin doğalgaza kavuştuğu törende konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ' Oy versin ya da vermesin...

 • Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek ...
  Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya tren yolundan gelecek metro müjdesi Kadir Topbaş, 'Mevcut tren yolundan bir hafif metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz' Kadir Topbaş, 'Yatırımlar sayesinde her ay 485 milyon para İstanbul piyasasına giriyor'İSTANBUL - Çatalca'ya yapılan doğalgaz yatırımları...

 • Topbaş'tan Çatalca'ya Metro Müjdesi
  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca'ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında, 'Mevcut tren yolundan Çatalca'ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz' dedi.

 • Kadir Topbaş, Çatalca'nın Köylerini Gezdi
  Kadir Topbaş, Çatalca'nın köylerini gezdi Kadir Topbaş, Çatalca'da köy kahvehanelerini ziyaret ettiİSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Topbaş Çatalca'nın köylerini gezerek, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbetler etti.

 • Kadir Topbaş'tan Çatalca'ya Tren Yolundan Gelecek ...
  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Çatalca’ya yapılan doğalgaz yatırımları proje tanıtım programında, “Mevcut tren yolundan Çatalca’ya kadar metro projesini şuanda tamamlamak üzereyiz” dedi.

 • İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz ...
  ÇATALCA'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, 'Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim. Böyle bir karara ben Kadir abiniz olarak 'Evet' derdim.

 • Ibb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz ...
  Haber - Kamera: Ezgi ÇAPA / İstanbulDHAÇatalca'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, 'Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim.

 • İbb Başkanı Topbaş Çatalca'da: Bizim de Yetkilerimiz ...
  ÇATALCA'nın mahallelerini gezerek vatandaşlardan 16 Nisan Referandumunda 'evet' oyu kullanmalarını isteyen İBB Başkanı Kadir Topbaş, 'Siyasi bir kimliğim olmasaydı, sade vatandaş olsaydım da böyle karar verirdim. Böyle bir karara ben Kadir abiniz olarak 'Evet' derdim.

NAMAZ VAKİTLERİ