MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » YEREL HABERLER » AFYON İHSANİYE HABERLERİ

AFYON İHSANİYE HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Milletvekili Soysal'dan Teşekkür Ziyareti
  AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasında 'evet' oylarıyla destek veren Yozgat halkına teşekkür etti.

 • Sağlık İçin Yürüdüler
  Nilüfer Belediyesi’nin 'Anne Lütfen Yürü' sabah sporu ve yürüyüşü ilgi gördü.

 • Bakan Eroğlu: "Ağacın, Yeşilin Değerini ve Önemini ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, şu anada kadar 3 milyar 750 milyon fidanı toprakla buluşturduklarını, bunun bir dünya rekoru olduğunu belirterek, 'Bir de fidan üretiyoruz.

 • Kutlu Doğum Haftası
  Yüksekova ilçesinde İmam Hatip Ortaokulu tarafından, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara gül ve lokum dağıtıldı.

 • Yüksekovalı Öğrenciler Gül ve Lokum Dağıttı
  Yüksekovalı öğrenciler gül ve lokum dağıttıYaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA(Hakkari),(DHA)-HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Cuma namazı çıkışında vatandaşlara gül ve lokum dağıtıldı.

 • Ağacın, Yeşilin Değerini ve Önemini Biliyoruz"
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, şu anada kadar 3 milyar 750 milyon fidanı toprakla buluşturduklarını, bunun bir dünya rekoru olduğunu belirterek, 'Bir de fidan üretiyoruz.

 • Dha Yurt Bülteniğ - 13
  TUNCELİ'DE HAVA OPERASYONUNDA 7 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ (4)1 ASKER YARALANDIAliboğazı'nda devam eden operasyon kapsamında kaçmaya çalışan bir grup PKK'lı ile öğle saatlerinde sıcak temas sağlandı.

 • Bakan Eroğlu: CHP'yi Anlamıyorum, Her Seçimde İtiraz ...
  ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP'nin 16 Nisan referandumu ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) gideceği yönündeki açıklamalarına değinerek, 'CHP'yi anlamıyorum, her seçimde itiraz ediyor' dedi.

 • Bakan Eroğlu: CHP'yi Anlamıyorum, Her Seçimde İtiraz ...
  ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP'nin 16 Nisan referandumu ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) gideceği yönündeki açıklamalarına değinerek, 'CHP'yi anlamıyorum, her seçimde itiraz ediyor' dedi.

 • Afyonkarahisar Bakan Eroğlu: CHP'yi Anlamıyorum, Her ...
  *- ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP'nin 16 Nisan referandumu ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) gideceği yönündeki açıklamalarına değinerek, 'CHP'yi anlamıyorum, her seçimde itiraz ediyor' dedi.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (Chp'ye AİHM Eleştirisi) ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: (CHP'ye AİHM eleştirisi) 'CHP'yi anlamak mümkün değil' 'YSK bu konuda son karar merciidir' 'AİHM'in bu konuyla ilgili seçimle ilgili karar verecek bir mercii değildir, yetkisi yoktur' 'AB'nin bu işlere burnunu sokması doğru bir şey değil'AFYONKARAHİSAR - Orman...

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'ndan, ...
  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) 16 Nisan referandumu ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine (AİHM) gidecekleri yönündeki açıklamalarına değinerek, “CHP’yi anlamak mümkün değil. Neticede YSK bu konuda son karar merciidir.

 • Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması
  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nin (AKPM) Türkiye kararına ilişkin, 'Avrupa Birliği'nin bu işlere hakikaten burnunu sokması doğru bir şey değil. Bu kararı tanımıyoruz ve gerçekten tarafgirane, 'politik' bir karar olduğu kanaatindeyiz.

 • Gündem / 27 Nisan 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı ayrı ayrı kabul edecek, Beykoz Mecidiye Kasrı'nda Anayasa Mahkemesinin kuruluşunun 55.

 • Gündem Özeti / 27 Nisan 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç'in ailesine taziye ziyaretinde bulunacak.

 • Bakan Eroğlu, Yarın Memleketi Afyonkarahisar'a Geliyor
  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın memleketi Afyonkarahisar’a geliyor.

 • Ezanı ve Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
  Yüksekova ilçesinde, 'Genç Bilaller' ezan okuma ve 'Genç Sada' Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması düzenlendi.

 • Yurt Ay-Der Ayazini Köyünde 46 Öğrenciye Giysi ve ...
  Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Kültür ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay-Der) tarafından Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine bağlı Ayazini köy okulunda öğrenim gören 46 öğrenciye giysi ve ayakkabı yardımı yapıldı.

 • Kadınlar Her Yerde Resim Sergisi" Fethiye İlköğretim ...
  'Kadınlar Her Yerde Resim Sergisi' Okullar Hayat Buluyor Projesi Kapsamında Fethiye İlköğretim Okulu 24 Nisan 2017 Pazartesi, 14.00, Halk Evi Sergi Salonu Sergi Süresi: 24-29 Nisan 2017Detaylar : İl : Bursaİlce : NilüferMekan : Nilüfer Belediyesi Halk EviMekan Adresi : İhsaniye Mah.

 • Çocuk Gözüyle Kadın ve Erkek Eşitliği
  Çocuk Gözüyle Kadın ve Erkek Eşitliği Uluslararası Resim Yarışması Sergisi Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği 22 Nisan 2017 Pazartesi, 14.

NAMAZ VAKİTLERİ