MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » SON DAKİKA » STAR SON DAKİKA HABERLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ

STAR.COM.TR

 • Bodrum'da Türk kaptana ateş açıldı
  Muğla'nın Bodrum ilçesinden yasa dışı yollarla yurt dışına çıkan 7 Suriyeliyi sürat teknesiyle götürdüğü belirtilen Türk kaptanın, Yunan askerlerinin açtığı ateş sonucu yaralandığı belirtildi.

 • Tekirdağ seçim sonuçları 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Tekirdağ oy oranları
  Tekirdağ seçim sonuçları 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Tekirdağ oy oranları nasıl? Seçim anketlerinde Tekirdağ anket sonuçları merak ediliyor. Seçimlere 1 gün kala heyecan dorukta! 24 Haziran Tekirdağ seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Tekirdağ Cumhurbaşkanlığı Milletvekili seçim sonuçları ile ilgili araştırmalar yapılıyor. İşte Tekirdağ 2018 Genel Seçim sonuçlarını ve milletvekili adaylarını bu ekrandan öğrenebilirsiniz. 24 Haziran 2018 Tekirdağ seçim anket sonuçları an be an takip ediliyor. 24 Haziran seçimlerinde oy verme işleminin tamamlanmasının ardından, önce cumhurbaşkanı seçimine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapılacak. Türkiye, 24 Haziran'da sandık başına gidecek. Cumhurbaşkanı ile 27. dönem milletvekili genel seçiminde yurt içinde 56 milyon 342 bin 263 oy kullanılacak. Türkiye genelinde seçmenler, saat 08.00-17.00 saatleri arasında sandık başına gidecek. Ancak, saat 17.00'ye geldiği halde, sandık başında oylarını vermek üzere bekleyen seçmenler, başkan tarafından sayıldıktan sonra sıra ile oylarını kullanabilecek.

 • Erzurum seçim sonuçları | 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı milletvekili Erzurum oy oranları
  24 Haziran 2018 seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Erzurum seçim sonuçları ilde yaşayanların merak konusu oldu. Seçim sonuçlarında partilerin ve Cumhurbaşkanı adaylarının oy oranları yüzde kaç? 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri Erzurum oy oranları sayfamızdan takip edilebilecek. Erzurum 2018 seçim sonuçları, sandıklar açıldıkça ve sonuçlar geldikçe güncellenen Star seçim sayfasından öğrenilebilecek. Türkiye'nin nefesini tuttuğu 24 Haziran seçimlerinde seçmenler, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için iki ayrı oy kullanacak. Bu seçim dönemi aynı zamanda 16 Nisan 2017 referandumuyla kabul edilen ve bugüne kadar kısmen uygulamaya koyulan yeni anayasanın tamamen yürürlüğe girmesine vesile olacak. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için iki ayrı oy pusulası ve sandık kurulacak. Milletvekilliği seçimi oy pusulalarında, parti ittifakları özel olarak belirtilecek. Erzurum'da 493.586 kayıtlı seçmen toplam 2.181 sandıkta oy kullanacak. Erzurum seçim sonuçlarına göre Erzurum'dan 6 milletvekili çıkacak. İşte, 24 Haziran Erzurum seçim sonuçları.

 • İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da gök gürültülü sağanak bekleniyor
  Meteoroloji, Marmara Bölgesi'nde 3 il için gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu.

 • Erzincan seçim sonuçları | 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı milletvekili Erzincan oy oranları
  24 Haziran 2018 seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Erzincan seçim sonuçları ilde yaşayanların merak konusu oldu. Seçim sonuçlarında partilerin ve Cumhurbaşkanı adaylarının oy oranları yüzde kaç? 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri Erzincan oy oranları sayfamızdan takip edilebilecek. Erzincan 2018 seçim sonuçları, sandıklar açıldıkça ve sonuçlar geldikçe güncellenen Star seçim sayfasından öğrenilebilecek. Türkiye'nin nefesini tuttuğu 24 Haziran seçimlerinde seçmenler, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için iki ayrı oy kullanacak. Bu seçim dönemi aynı zamanda 16 Nisan 2017 referandumuyla kabul edilen ve bugüne kadar kısmen uygulamaya koyulan yeni anayasanın tamamen yürürlüğe girmesine vesile olacak. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için iki ayrı oy pusulası ve sandık kurulacak. Milletvekilliği seçimi oy pusulalarında, parti ittifakları özel olarak belirtilecek. Erzincan'da 162.168 kayıtlı seçmen toplam 942 sandıkta oy kullanacak. Erzincan seçim sonuçlarına göre Erzincan'dan 2 milletvekili çıkacak. İşte, 24 Haziran Erzincan seçim sonuçları.

 • İran'da yayımlanan kitapta Ruhani, ABD adına ''İslam Cumhuriyeti'ni ortadan kaldırmaya çalışmakla'' suçlanıyor
  İran'da Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani aleyhinde ilginç iddialarda bulunan bir kitap internet ortamında yayımlandı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailesine taziye telgrafı
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'de şehit düşen Sözleşmeli Er Resul Bayraci'nin ailesine başsağlığı diledi.

 • Sivas seçim sonuçları 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Sivas oy oranları
  Sivas seçim sonuçları 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Sivas oy oranları nasıl? Seçim anketlerinde Sivas anket sonuçları merak ediliyor. Seçimlere 1 gün kala heyecan dorukta! 24 Haziran Sivas seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Sivas Cumhurbaşkanlığı Milletvekili seçim sonuçları ile ilgili araştırmalar yapılıyor. İşte Sivas 2018 Genel Seçim sonuçlarını ve milletvekili adaylarını bu ekrandan öğrenebilirsiniz. 24 Haziran 2018 Sivas seçim anket sonuçları an be an takip ediliyor. 24 Haziran seçimlerinde oy verme işleminin tamamlanmasının ardından, önce cumhurbaşkanı seçimine ait oy pusulalarının sayım ve dökümü yapılacak. Türkiye, 24 Haziran'da sandık başına gidecek. Cumhurbaşkanı ile 27. dönem milletvekili genel seçiminde yurt içinde 56 milyon 342 bin 263 oy kullanılacak. Türkiye genelinde seçmenler, saat 08.00-17.00 saatleri arasında sandık başına gidecek. Ancak, saat 17.00'ye geldiği halde, sandık başında oylarını vermek üzere bekleyen seçmenler, başkan tarafından sayıldıktan sonra sıra ile oylarını kullanabilecek.

 • Doğan Haber Ajansı'nın adı Demirören Haber Ajansı olarak değiştirildi
  Demirören Holding'e satılan Doğan Haber Ajansı'nın adı Demirören Haber Ajansı olarak değiştirildi.

 • Göztepe, Lamine Gassama ile anlaştı!
  Sarı-kırmızılı kulüp, Senegalli futbolcu Lamine Gassama ile prensip anlaşmasına vardı.