MEDYAJANS.COM

ANASAYFA » SON DAKİKA » STAR SON DAKİKA HABERLERİ

SON DAKİKA HABERLERİ

STAR.COM.TR

 • Tekirdağ'da cezaevinden kaçan firari yakalandı
  Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde cezaevinden kaçan 12 ayrı suç kaydı bulunan ve 12 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan bir şahıs yakalandı.

 • Mogherini: AB İran için özel ödeme kanalı üzerinde çalışıyor
  Avrupa Birliği (AB) Dışişlerinden Sorumlu Üyesi Federica Mogherini, AB'nin ABD´nin çekildiği İran anlaşmasına bağlı kalacağını ve İran ile kullanılmak üzere bir ödeme kanalı üzerinde çalıştığını söyledi.

 • Çin Ticaret Bakan Yardımcısı: ABD boğazımıza bıçak dayamışken ticaret görüşmelerini sürdürmek zor
  Çin Ticaret Bakan Yardımcısı Shouwen, ABD'nin ülkesinin boğazına bıçak dayamışken ticaret görüşmelerinin sürdürülemeyeceğini ifade etti.

 • Katılım bankalarına swap kapısı açıldı
  Dolar kurunu stabilize etme amacı ile geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası bünyesinde döviz karşılığı TL swap piyasasının açılmasının ardından, faizsiz bankacılık yapan katılım bankaları için de bu kapı açıldı. Katılım bankalarının çalışma prensiplerine uygun düzenlenen "vaad bazlı" vadeli işlem piyasası yakında hayata geçecek.

 • Volkan Demirel: Beşiktaş derbisinde oynayamadığım için içim içimi yiyor
  Fenerbahçe'nin Beşiktaş derbisinde kulübede kalan oyuncusu Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.

 • Altınkaya Barajı'nda su seviyesi düşünce kuraklığı andıran görüntüler ortaya çıktı
  Samsun'da Kızılırmak Nehri üzerinde bulunan ve yüz ölçümü itibariyle Türkiye'nin 5. büyük barajı olan Altınkaya Barajı'nda su seviyesi düşünce kuraklığı andıran görüntüler ortaya çıktı.

 • YKS 2018 ek yerleştirme sonuçları açıklandı mı YKS TYT AYT üniversite yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanır osym.gov.tr
  YKS 2018 ek yerleştirme sonuçları açıklandı mı? YKS TYT AYT üniversite yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Ek yerleştirme sonuçları açıklandı mı? 2018 YKS Üniversite ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Binlerce öğrencinin merakla beklediği YKS TYT AYT ek tercih sonuçları hangi tarihte açıklanır? Ek yerleştirme sonuçları için adaylar heyecan içinde. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince 14-20 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen YKS ek tercihlerin sonuçlarına göre kayıt hakkı kazanan adaylar 1-5 Ekim'de kayıtlarını yapacak. YKS ek yerleştirme sonuçları için bekleyiş sürüyor. YKS yerleştirme sonuçlarına göre herhangi bir yükseköğretim kurumuna yerleşemeyen adaylar ek tercih işlemlerini gerçekleştirdi. YKS ek tercih sonuçları ile ilgili süreç devam ediyor. Ek tercih işlemini ÖSYM AİS üzerinden yapan çok sayıda vatandaş, bir an önce sonuçların açıklanması için sabırsızlıkla bekliyor. Konu hakkında ÖSYM'den gelecek haberlere odaklanan üniversiteli adayları, konuya dair detayları öğrenmek istiyor. YKS tercih sonuçlarına göre boş kontenjanlara yerleşecek olan adaylar yaptıkları tercihlerin sonuçlarını merakla bekliyor. YKS ek yerleştirme sonuçlarının ne zaman açıklanacağı binlerce öğrenci tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 20 Eylül tarihinde sona eren başvuruların ardından adaylar gözünü sonuçların açıklanacağı tarihe çevirdi. 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre 2018-2019 öğretim yılı için yükseköğretim programlarına ek yerleştirme işlemleri geçtiğimiz gün sona erdi ve başvuruda bulunan binlerce aday sonuçları beklemeye başladı. ÖSYM tarafından açıklanacak olan YKS ek tercih sonuçları için geri sayım başladı. İstediği üniversiteye gitmek için binlerce öğrencinin başvuru yaptığı 2018 YKS ek yerleştirme sonuçları büyük merak konusu oldu. Yerleştirme sonuçları ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden duyurulacak. ÖSYM 2018 YKS ek yerleştirme sonuçları ile ilgili detaylar star.com.tr'de.

 • Elon Musk Ay yolculuklarının sanal gerçeklikle canlı yayınlanacağını açıkladı
  SpaceX, Japon milyarder Yusuke Maezawa ve 8 başarılı sanatçıyı 2023'te Ay'a gönderecek. Elon Musk, dev Ay görevinin sanal gerçeklikle canlı olarak yayınlanacağını açıkladı.

 • Ertuğrul Sağlam: Beşiktaş maçı güzel günlerin başlangıcı olabilir
  Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş maçını kazanarak güzel günlere başlangıç yapabileceklerini söyledi.

 • Sivas'ta trafiği rahatlatacak 'Mevlana Tüneli' açıldı
  Sivas Belediyesi'nce şimdiye kadar yapılan en büyük proje olan, 115 milyon lira maliyetli Mevlana Tüneli tamamlandı. Belediye bütçesiyle yapılan ve hizmete alınan proje, kentin kuzey- güney bağlantısını sağlayarak, trafik yoğunluğunu azalttı.