MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » MAGAZİN VE YAŞAM » HTHAYAT.COM HABERLERİ

HTHAYAT.COM HABERLERİ

HTHAYAT.COM

HTHayat

 • Seyircili okuma provası
  Gelecek sezonun iddialı filmlerinden Cem Yılmaz imzalı ‘Arif V 216’nın okuma provası, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir organizasyonla özel davetlilerin katıldığı buluşmada yapıldı. Davetliler Ataşehir’deki DasDas’ta yapılan okuma provasının ardından ünlü isimlerin sahne aldığı partide eğlendi.Gelecek sezonun iddialı filmlerinden Cem Yılmaz imzalı ‘Arif V 216’nın okuma provası, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir organizasyonla özel davetlilerin katıldığı buluşmada yapıldı. Davetliler Ataşehir’deki DasDas’ta yapılan okuma provasının ardından ünlü isimlerin sahne aldığı partide eğlendi.

 • Ramazan menüleri
  İftarda ne pişirsem diye düşünenler için gün gün Ramazan menüsü...İftarda ne pişirsem diye düşünenler için gün gün Ramazan menüsü...

 • Ay, İkizler burcunda
  Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

 • Lohusa kardeşim, yalnız değilsin...!
  Herkesin lohusa hikayesi diğerinden farklıdır. Ağlaman, uykuya aşermen, kocana senden yarım saat fazla dinlendi diye kıl olman, banyo yapabilme özlemiyle yanman normaldir; kendini eksik, yetersiz, aşk içinde, çaresiz ve yalnız hissettiğin durumlar olabilir.... Bu işin tabiatı budur. Bil ki yalnız değilsin. Bil ki geçecek... Herkesin lohusa hikayesi diğerinden farklıdır. Ağlaman, uykuya aşermen, kocana senden yarım saat fazla dinlendi diye kıl olman, banyo yapabilme özlemiyle yanman normaldir; kendini eksik, yetersiz, aşk içinde, çaresiz ve yalnız hissettiğin durumlar olabilir.... Bu işin tabiatı budur. Bil ki yalnız değilsin. Bil ki geçecek...

 • Doğum Meleği Özge'nin gebelik günlüğü
  HTHayat.com yazarı ve doula Özge Dündar Taşkın, hafta hafta hamileliğini anlattı.HTHayat.com yazarı ve doula Özge Dündar Taşkın, hafta hafta hamileliğini anlattı.

 • Parlak bir cildin 7 püf noktası
  Daha canlı ve parlak bir cilt için Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet GünayDaha canlı ve parlak bir cilt için Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay'ın önerilerine kulak verin.

 • Anadır, yorulur...
  Anneliğin ilk zamanları zordur... Herkes için.Anneliğin ilk zamanları zordur... Herkes için.

 • Kontrolcü sevgiliye dikkat!
  İlgisi hoşunuza gidiyor olabilir ama aşırıya kaçtığı noktaları fark edip önlem almanız en iyisi...İlgisi hoşunuza gidiyor olabilir ama aşırıya kaçtığı noktaları fark edip önlem almanız en iyisi...

 • Hangi saç rengi size en çok yakışır?
  Saçınızın rengini değiştirmek istiyorsunuz ama hangi rengin size uygun olduğunu bilemiyorsunuz. Testi cevapladıktan sonra sonucu öğreneceksiniz. Saçınızın rengini değiştirmek istiyorsunuz ama hangi rengin size uygun olduğunu bilemiyorsunuz. Testi cevapladıktan sonra sonucu öğreneceksiniz.

 • Bella Hadid’in sokak stili
  Son zamanların en popüler modellerinden biri olan Bella Hadid, Gigi’nin kız kardeşi olmasının dışında yaptığı işlerle günemde kalıyor. Givenchy, Chanel, Dior gibi markaların defilelerinde yürüyen Hadid, sokak stilinde de adından söz ettiriyor.Son zamanların en popüler modellerinden biri olan Bella Hadid, Gigi’nin kız kardeşi olmasının dışında yaptığı işlerle günemde kalıyor. Givenchy, Chanel, Dior gibi markaların defilelerinde yürüyen Hadid, sokak stilinde de adından söz ettiriyor.

 • 2017'ye özel düğün rehberi
  "Düğünlerde yeni trendler neler?" "Modern zaman gelinlerinin beklentileri neler?" 2017 yılında evleneceklere özel düğün rehberi."Düğünlerde yeni trendler neler?" "Modern zaman gelinlerinin beklentileri neler?" 2017 yılında evleneceklere özel düğün rehberi.

 • Sahur için pratik tarifler
  Sahurda iftardan kalma yemekleri yemek istemiyorsanız bu pratik tarifi mutlaka denemelisiniz! İşte size pratik sahur menüsüleri.Sahurda iftardan kalma yemekleri yemek istemiyorsanız bu pratik tarifi mutlaka denemelisiniz! İşte size pratik sahur menüsüleri.

 • Doğal diş beyazlatma yöntemleri
  Tamamen doğal yöntemlerle günde sadece birkaç dakika ayırarak bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.Tamamen doğal yöntemlerle günde sadece birkaç dakika ayırarak bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

 • İftar menüsünde 1. gün
  Ramazan ayının en güzel yanı kalabalık ve lezzetli iftar sofralarıdır. İşte size o sofralarınız için tarif önerilerimiz.Ramazan ayının en güzel yanı kalabalık ve lezzetli iftar sofralarıdır. İşte size o sofralarınız için tarif önerilerimiz.

 • Dış gebelik nedir?
  Op. Dr. Aylin Akıncı, dış gebelikle ilgili sorularımızı yanıtladı...Op. Dr. Aylin Akıncı, dış gebelikle ilgili sorularımızı yanıtladı...

 • Mozart'ın şehri Salzburg
  AvusturyaAvusturya'nın 4. büyük şehri olan Salzburg'a küçük bir yolculuğa ne dersiniz?

 • Ünlü gelinlerin saçları...
  Gelin saçınızı yaptırırken ünlü gelinlerden ilham alabilirsiniz! İşte ünlülerin gelin saçı modelleri...Gelin saçınızı yaptırırken ünlü gelinlerden ilham alabilirsiniz! İşte ünlülerin gelin saçı modelleri...

 • Mis kokulu bahçe yaratmak elinizde!
  Önerilerimizle arka bahçenizi ya da balkonunuzu mis kokulu bir bahçeye çevirebilirsiniz!Önerilerimizle arka bahçenizi ya da balkonunuzu mis kokulu bir bahçeye çevirebilirsiniz!

 • Göz damlası orucu bozar mı?
  Oruç hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazı dizisinde... Bölüm 2Oruç hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazı dizisinde... Bölüm 2

 • Gebeliğin 1. - 2. ve 3. haftasında neler oluyor?
  Hamileliğin ilk üç haftasında neler olur, erken gebelik belirtileri annenin hayatını nasıl etkiler?Hamileliğin ilk üç haftasında neler olur, erken gebelik belirtileri annenin hayatını nasıl etkiler?

NAMAZ VAKİTLERİ