MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » HAVA DURUMU » AFYON EMİRDAĞ HABERLERİ

AFYON EMİRDAĞ HABERLERİ

Haberler.Com

Haberler.Com

 • Eskişehir Üniversitelerinde Okuyan Azerbaycanlı Öğrencilerin ...
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ve Eskişehir Anadolu Ünivesitesi (A.Ü)‘nde okuyan Azerbaycanlı öğrenciler, Eskişehir’den Davulga Beldesine giderek Azerbaycanlı hemşehrileri ile buluştular.

 • Afyonkarahisar'da 30 Köyün Enerji Alt Yapısı Yenilendi
  Afyonkarahisar ve 4 ilin elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz enerji için yapılan şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar ve ilçelerine bağlı toplam 30 köyün devam eden enerji altyapısı...

 • Bakan Arslan, Toplu Açılış Töreninde Konuştu
  - Tören alanındaki vatandaşlardan detaylar -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın konuşması AFYONKARAHİSAR - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İscehisar Kavşağı, Emirdağ Kavşağı, Özdilek Kavşağı ve Karahisar Tüneli Açılış Töreni'nde konuştu.

 • Dha Yurt Bülteni - 9
  Erdoğan: Suriye'de yeni bir 'Kobani' oluşmasına izin veremeyiz (2)- Yeniden CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Akdeniz'de 'terör koridoru' oluşmasına müsaade etmeyeceklerini belirterek, 'Suriye'de yeni bir 'Kobani' oluşmasına izin veremeyiz' dedi.

 • Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ...
  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Afyonkarahisar’daki toplu açılış töreninde, milletin hizmetinde olmaya devam edeceklerini belirterek, “Daha fazla erişen, daha fazla ulaşan bir Türkiye Cumhuriyeti için yola devam diyoruz” dedi.

 • Başbakan Yıldırım: Yapılmaya Çalışılanlar, Türkiye'nin ...
  BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Türkiye'nin etrafında birtakım olaylar olduğunu belirterek, 'Burada yapılmaya çalışılanlar, Türkiye'nin gelecekteki hızını kesmeye yönelik birtakım projelerdir; ama bize bunlar söker mi? Sökmez. Biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, birlikte Türkiye olacağız' dedi.

 • Afyonkarahisar'da Toplu Açılışı Töreni
  Başbakan Binali Yıldırım, 'Türkiye'nin etrafında yaşanan olayları görüyorsunuz, Suriye'de, Irak'ta olanları görüyorsunuz. Burada yapılmaya çalışılanlar, Türkiye'nin gelecekteki hızını kesmeye yönelik birtakım projelerdir ama bunlar bize sökmez.' dedi.

 • Bakan Ahmet Arslan, "Milletimizin Hizmetinde Olmaya ...
  Bakan Ahmet Arslan, 'Milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz' 'Daha fazla erişen, daha fazla ulaşan bir Türkiye Cumhuriyeti için yola devam diyoruz'AFYONKARAHİSAR - Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Afyonkarahisar'daki toplu açılış töreninde, milletin hizmetinde...

 • Afyonkarahisar'da Toplu Açılış Töreni
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Bütün ekip arkadaşlarımla Afyonkarahisar'da olduğu gibi diğer 80 ilde de insanımızın hayatını kolaylaştırma, yaşam konforunu artırma, ülkemizin ekonomisinin büyümesi adına lokomotif sektör olan ulaştırmada, denizcilikte,...

 • Başbakan Yıldırım: "Sorunları Torunlara Bırakmadık"
  - Başbakan Binali Yıldırım'ın gelişi Törene katılanlardan detaylar Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması AFYONKARAHİSAR - Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar'da İscehisar Kavşağı, Emirdağ Kavşağı, Özdilek Kavşağı ve Harahisar Tüneli'nin açılış töreninde konuştu.

 • Başbakan Yıldırım: "(Suriye ve Irak'taki Gelişmeler) ...
  - Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması Törene katılanlardan detaylar Karahisar Tünelinden detay AFYONKARAHİSAR - Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar'da İscehisar Kavşağı, Emirdağ Kavşağı, Özdilek Kavşağı ve Karahisar Tüneli'nin açılış töreninde konuştu.

 • Yapılmak İstenilenler Türkiye'nin Hızını Kesmeye Yönelik"
  Başbakan Binali Yıldırım, 'Etrafımızda birtakım olaylar oluyor.

 • Başbakan Binali Yıldırım Açıklaması
  Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’de yapılan eser ve yatırımların kalkınan, büyüyen Türkiye’nin 2023 hedeflerine nasıl ilerlediğini gösterdiğini kaydederek, “Etrafımızda birtakım olaylar oluyor.

 • Başbakan Binali Yıldırım: "Yolları Böleriz Ama Türkiye'yi ...
  Başbakan Binali Yıldırım: 'Yolları böleriz ama Türkiye'yi böldürmeyiz' 'Bolu Tüneli 23 yılda yapıldı, bu tüneller 6 ayda yapıldı AK Parti farkı bu'AFYONKARAHİSAR - Başbakan Binali Yıldırım, Afyonkarahisar'da açılışını yaptığı kavşak, köprü ve tünel açılışında yaptığı konuşmada, 'Yolları böleriz...

 • Gündem / 8 Ekim 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanışı yapılacak.

 • Gündem Özeti / 8 Ekim 2017
  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanışı yapılacak.

 • Türk Cerrahın Belçika'da Büyük Başarısı
  - Türk cerrahın Belçika'da büyük başarısıBRÜKSEL - Belçika'da doğup büyüyen Türk Cerrah Doktor Alaaddin Yılmaz, geliştirdiği kapalı göğüs ameliyatı tekniğiyle büyük bir başarıya imza attı.

 • Türk Cerrahın Belçika'da Büyük Başarısı
  Belçika’da doğup büyüyen Türk Cerrah Doktor Alaaddin Yılmaz, geliştirdiği kapalı göğüs ameliyatı tekniğiyle büyük bir başarıya imza attı.

 • Tüik, Afyonkarahisar'daki Büyükbaş Hayvan Sayısını ...
  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2017 haziran ayı verilerine göre Afyonkarahisar’daki büyükbaş hayvan sayısının 329 bin 798 olduğu belirtildi.

 • Şehit Babası Ercan, Vefat Etti
  Bitlis Kalemtepe'de 1994'de çatışma sonucu şehit olan Şehit Ayhan Ercan'ın babası Süleyman Ercan (70), uzun süredir tedavi gördüğü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştıma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

NAMAZ VAKİTLERİ