MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » EKONOMİ HABERLERİ » KURUMSALHABERLER.COM ŞİRKET HABERLERİ

KURUMSALHABERLER.COM ŞİRKET HABERLERİ

Kurumsalhaberler.com

Kurumsalhaberler.com

 • Mapfre Türkiye’ye Madrid’de iki ödül birden
  Mapfre Sigorta ilk ödülünü 2016 yılında gösterdiği performansla Mapfre ülkeleri arasında birinci olarak almaya hak kazandı. İkinci ödülünü ise “Gönüllüyüm” programını uygulayan en iyi ülke olarak aldı.Mapfre, Grubunun12-14 Mart tarihleri arasında Madrid’de düzenlediği Stratejik Yansımalar Semineri’nde Mapfre Türkiye, 2016 performansı ve “Gönüllüyüm” programı kapsamında iki ödüle birden layık görüldü.

  Mapfre Türkiye, 2016 performansıyla 9 ülke arasında birinci
  Stratejik Yansımalar Semineri’nde, büyüklüklerine göre üç ayrı grupta yer alan Mapfre ülkeleri 2016 performanslarına göre değerlendirildi. 2016’da primlerde yüzde 20 büyüme sağlayan Mapfre Türkiye maliyet oranı, prim artışı, büyüme oranı, karlılık gibi kriterlerin dikkate alındığı ödüllendirmede, ikinci grup ülkeler arasında en iyi performansı göstererek ödüle layık görüldü.

  Mapfre Türkiye’ye gönülden ödül
  2013 yılından bu yana örnek teşkil eden sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atan Mapfre Türkiye Gönüllüleri, “Gönüllüyüm” programını en iyi uygulayan ülke seçilerek ödül almaya hak kazandı. Ödülü Mapfre Başkanı ve CEO’su Antonio Huertas ve Kurumsal İşler Genel Müdür Yardımcısı José Manuel Corral’ın elinden alan Mapfre Türkiye Genel Müdürü Alfredo Munoz yaptığı açıklamada;

  “Mapfre‘nin faaliyet gösterdiği 45 ülke arasında yer alan Mapfre Sigorta olarak hem performansımızla hem de Gönüllüyüm programımızla ödül almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2016 yılında primlerimizde yüzde 20 büyüme sağlayarak gerek karlılık gerekse prim artışı ile performansımızı hedeflediğimiz doğrultuda, bir üst seviyeye çıkardık. Bulunduğumuz kategorideki diğer Mapfre ülkeleri arasında birinciliğe layık görülmemiz sorumluluklarımıza bir yenisini daha ekledi. Hedefimiz artık, bu başarının da üzerine çıkmak. Gönüllüyüm programımız ise sosyal sorumluluk odağımız açısından ayrı bir önem taşıyor., 2016 yılında ise kurum çalışanlarının %’53’ü en az bir Gönüllüyüm etkinliğine katıldı. Bu da 702 çalışanın 375’inin programa destek olduğunu ifade ediyor. Bu programa katılan, destek veren tüm Mapfre çalışanlarına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 • Koalay.com blogunu yeniledi
  Telesure bünyesinde faaliyet gösteren, internetten en uygun kasko, trafik sigortası ve DASK sigorta poliçesi satın alınmasına olanak sağlayan Koalay’ın resmi blogu yenilendi.

  Internet kullanıcılarının trafik sigortası, kasko, sigortası, DASK sigortası gibi sigorta ürünleri ile ilgili merak ettiklere sorula cevap bulabildikleri blog’da güncel bir çok konu hakkında faydalı bilgilere de ulaşılabiliyor.

  2015 yılının başında yayına başlayan blog’da otomobille seyahat, trafik kuralları ve cezaları hakkında bilgiler, deprem sırasında yapılması gerekenler gibi farklı konulara yer veriliyor. Bugüne kadar 141 blog yazısına yer veren blogun içerikler aynı zamanda Facebook, Twitter ve Google+ sosyalmedya hesaplarında paylaşılıyor.

  https://www.koalay.com/blog adresinde yayınlana responsive bir tasarıma sahip blog içerikleri mobil cihazlardan da kolayca takip edilebiliyor.

  Koalay yöneticilerinin verdiği bilgilere göre blogda en fazla dikkat çeken ve okunan yazıların başında faydalı bilgiler yer alıyor. Koalay müşteri ilişkileri yöneticisi Chanel Kruger, arama motorlarından gelen organik trafiklerin özellikle bu tip yazılara geldiğine dikkat çekiyor.

  Koalay blogunun sürekli ziyaretçileri olmakla beraber en fazla trafiği organik aramalardan aldıklarını söyleyen Kruger şunları söylüyor;

  “Internet kullanıcılarının başta kasko, trafik sigortası ve DASK olmak üzere sigorta ürünleri ile ilgili merak ettikleri soruların cevaplarına blogumuzda yer vermeye özen gösteriyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde özellikle zorunlu trafik sigortası ile ilgili çok fazla gelişme yaşandı. Birçok araç sahibinin zorunlu trafik sigortası ile ilgili kafası oldukça karışık. Blogumuzda trafik sigortası hakkında verdiğimiz bilgiler en fazla ilgi çeken içeriklerin başında yer alıyor. Yenilenen tasarımımızla birlikte 2017 yılında da araç sahiplerine faydalı ve pratik bilgiler sunmaya devam edeceğiz.”

  Sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini hız bir şekilde karşılaştırıp en uygun teklifleri sunan Koalay’dan 7x24 ek bir ücret veya komisyon ödemeden kasko ve trafik sigortası poliçesi satın alınabiliyor.


 • Kullanıcıları neredeyse Mapfre Sigorta orada
  İspanya’nın en büyük sigorta grubu olan ve Türk sigorta sektörünün en güçlü şirketleri arasında yer alan Mapfre Sigorta, müşterilerini sevindirecek bir uygulamaya imza atıyor. Mapfre Sigorta’nın Sigorta Bot uygulaması bilgisayar ve cep telefonundan sonra şimdi de Facebook Messenger’da kullanıcılarıyla buluşuyor. Uygulama sayesinde Mapfre müşterileri, web sitesi dışında Facebook Messenger üzerinde faaliyet gösterecek Mapfre Sigorta Bot uygulamasından da yararlanabilecek. Böylece müşteriler, yasal olarak yaptırılması gereken zorunlu trafik sigortası ürününe sahip olmak için sosyal medya keyfini bölmeden trafik teklifi alabilecek.

  Mapfre Sigorta’nın 27 Mart tarihi itibariyle hizmete sunduğu Mapfre Sigorta Bot uygulamasıyla, kullanıcılara en hızlı şekilde trafik sigortası teklifi verilebiliyor, en yakın acentelerin listesine ulaşılabiliyor ve müşteri hizmetlerine kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

 • MediaMarkt evlilik sezonunda da kazandırmaya devam ediyor
  Tüketicilerin yüzünü rakipsiz fiyatlarla ve bol ürün çeşidiyle güldüren Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 6 – 12 Nisan tarihleri arasında yeni evlenecek çiftleri rakipsiz fiyatlarla buluşturuyor. Çiftler, kampanya dahilinde seçecekleri ürünleri MediaMarkt mağazalarından ve Mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden peşin fiyatına 12 aya varan vadelerle sahip olabiliyor.

  Ayrıca mağaza içinde hizmet veren “Yuvakuran” danışmanları, yeni evleneceklerin ihtiyaçlarından, günlük alışkanlıklarına, yaşam biçimlerime ve alanlarına kadar pek çok kritere göre beyaz eşya seçimlerinde de tavsiyelerde bulunuyor. Müşteriler istedikleri çeyiz paketlerini oluşturabiliyor. Böylece evlenecek çiftler veya yeni yuva kuracaklar zamandan ve bütçeden tasarruf sağlayabiliyor.

  Rakipsiz Fiyatlarla Evlenirken Kazananlar da MediaMarkt’ta
  Evlilik sezonunun açılmasıyla hazırlık telaşına düşen çiftler, MediaMarkt’ın bol ürün çeşidi, en yeni teknolojik ürün seçenekleri ve uzman personel desteğiyle hayatlarını kolaylaştırıyor. Akıllı telefondan beyaz eşyaya kadar pek çok ürün, kampanya boyunca rakipsiz fiyatlarla tüketicileri bekliyor.

  Kampanya süresince çiftler, Altus Beyaz eşya setine 3045 TL yerine 2699 TL’ye, Samsung beyaz eşya setine 6847 TL yerine 5999 TL’ye ve Vestel beyaz eşya setine 4247 TL yerine 3799TL’ye sahip olabiliyor.

  Kampanya kapsamındaki diğer bazı ürünler:
  Altus Al 435 X Bulaşık Makinesi 899 TL yerine 749 TL 
  Vestel 20217552 Eko Buzdolabı 1499 TL yerine 1299 TL 
  LG Gn B802hlpm Buzdolabı 3799 TL yerine 3699 TL 
  Tefal Gv9071 Care 5 Kazanlı Ütü 1649 Tl yerine 1399 TL 
  Philips GC 2042/40st Buharlı Ütü 139 TL yerine 89 TL 
  Tefal Fv 5525eo Buharlı Ütü 269 TL yerine 199 TL 
  Philips 43 Pfs 5301/12 Full Hd Smart Led Tv 2099 TL yerine 1899 TL 
  Vestel 24 Hb5100b Hd Led Tv 799 Tl yerine 749 TL
  LG 49uh610v 4k Uhd Smart Led Tv 3299 Tl yerine 2699 TL
  Arçelik 9620 / 0705 Ydgeı/ P27v1 1399 Tl yerine 1099 TL

 • Netpoint Digital Webrazzi Mobil’17 Konferansına destek veriyor
  Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi Mobil’17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor.

  12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil’17 etkinliğinde mobil uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşüm tüm yönleriyle ele alınacak. Webrazzi Mobil 2017’de birçok internet girişimi için mobil trafikler web’i geride bırakmışken mobil dünyaya dair tüm detaylar gün boyunca sektörle ilgilenen kişi ve şirketlerle paylaşılacak. Konferansta konuşmacı olarak yer alacak ilk isimler ise şu şekilde belirlendi:

  N’oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BİSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

  Webrazzi Mobil’17 etkinliğine destek veren Netpoint Digital, profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet verip; markalara içerik pazarlaması ve SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor.

  İnternetle birlikte önemli hale gelen basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlayan Netpoint, online görünürlük anlamında şirket haberleri için performans odaklı çözümler üretiyor ve şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor.

  Webrazzi’nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek olan Netpoint Digital’in verdiği dijital pazarlama ajansı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.netpoint.com.tr web sitesinden, Dijital PR servisleri hakkında bilgiye www.kurumsalhaberler.com web sitesinden ulaşılabilir.

 • Webrazzi Mobil 12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek
  12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil 2017’de son yılların en çok ilgi çeken ve merakla takip edilen konusu “mobil dünya” ele alınacak. Mobil başlığı altında uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümünün tüm yönleriyle tartışılacağı Webrazzi Mobil 2017’de sektörün önemli temsilcileri ile masaya yatırılacak.

  Türkiye’nin en etkili mobil konferansı Webrazzi Mobil 2017, Point Hotel’de 12 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek. Birçok internet girişimi için mobil trafikler web’i geride bırakmışken mobil dünyaya dair tüm detayların gün boyunca sektörle ilgilenen kişi ve şirketlerle paylaşılacağı konferansta konuşmacı olarak yer alacak ilk isimler şu şekilde:

  N’oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BİSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

  Webrazzi Mobil 2017’nin sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, Crenvo İK, Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review gibi kuruluşlar yer alıyor. Netpoint Digital SEO ve Djital PR hizmetleri konusundaki uzmanlıklarıyla Webrazzi Mobil 2017’nin bu yıl da destekçileri arasında yer alıyor.

  2017 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi VIP ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

  Yıl boyunca gerçekleşecek Webrazzi konferansları ve içerikleri şu şekilde olacak:

  Webrazzi İnovasyon 2017: 10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi İnovasyon, 'Augmented Reality' yani Artırılmış Gerçeklik, 'Virtual Reality' yani Sanal Gerçeklik, 'Artificial Intelligence' yani Yapay Zeka, 'Internet of Things' yani Nesnelerin İnterneti, 'Drone' yani insansız hava araçları, Blockchain, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler.

  Webrazzi Summit 2017: 18 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek olan Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek.

  Webrazzi Developer 2017: 15 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Developer’da, web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey.

  Webrazzi Fintech 2017: 6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech’de öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.

 • Cimri.com’un tüm servislerini Amazon’a taşıyarak elde ettiği gelişim dünya çapında başarı hikayesi olarak yayınlandı
  Cimri.com CEO’su Serkan Koç, hedefledikleri dijital dönüşüm projesinin amaçlarını şu şekilde özetledi: "Değişen dijital ekonomide, Data önemini giderek artırmaktadır. Öğrenen algoritmalarımız sayesinde datanın işlenmesi ile tüketicilere ihtiyacına yönelik ürünlerin sunulması kolaylaştı. Tüketici istediğini bulmak için yüzlerce mağaza gezmek istemiyor. Biz milyonlarca ürün içinden o müşterinin isteyebileceği ürünleri ön plana çıkartarak tüketicinin özel hissetmesini sağlıyoruz. Amazon’un getirdiği hız ile de 100’lerce sitenin milyonlarca ürününü için tüketiciye fiyat alternatifi tek noktadan sunarak zaman ve para tasarrufu imkanı sağlıyoruz. Bu noktada hız ve tüketici deneyiminin kesintiye uğramaması önem arz ediyor. Amazon teknolojileri sayesinde büyük datayı daha ucuza ve daha hızlı analiz edebiliyoruz. Amazon ile yaptığımız bu işbirliği, bize müşteri deneyiminin önemli olduğu bu dönemde, büyük bir esneklik sağladı. Kullanıcının aradığı içeriğe ulaşmasını kolaylaştıracak, deneyimini yükseltecek her geliştirmeyi bir fırsat olarak görüp, bunu mümkün kılabilecek her aksiyon planını hayata geçirmeye özen gösteriyoruz."

  Dünya devi Amazon, cimri.com’un dijital dönüşüm hikayesine, Türkiye’nin teknolojisi ile öne çıkan firmaları arasında yer verdi.

  Cimri.com dijital dönüşüm projesinin önemli aksiyonlarından birisi Amazon Web Services (AWS) kullanmaya başlamak oldu. AWS ürünlerinin başarılı bir şekilde entegre edilmesinden sonra Cimri.com’un kaydettiği gelişme Amazon Web Services tarafından başarı hikayesi olarak yayınlandı. Vestel, Coca - Cola TR, Onedio.com, Amazon Web Services tarafından başarı hikayesi yayınlanan diğer Türk firmaları.

  Amazon ürünlerini kullanarak site yüklenme hızımız %80 oranında arttı.

  Tüm servislerin Amazon’a taşınmasının ardından sitenin açılış hızında %80 artış sağlandığını belirten Koç, bu artışı tüketicilerin sitede geçirdiği sürenin ve görüntülediği sayfa sayısının artışında da rakamsal olarak görüldüğünü belirtti. Cimri.com’un sayfa görüntülemesi %60 geçirilen süre ise %72 oranında arttığını ve bu artışların paralelinde organik trafik değerlerinin %111 oranında artış kaydettiğini ekledi. Kullanılan Amazon servisleri sayesinde site trafiğindeki ani yükselişlerde server kapasitesini kayıp yaşamadan artırabilmenin yanı sıra trafiğin yoğun olmadığı zamanlarda da kapasiteyi otomatik olarak ayarlayabilmenin büyük avantajını görüldüğü belirtildi.

  Sistemlerimizin performansını iyileştirmenin yanı sıra yaptığımız altyapı yatırımlarında %30 oranında maliyet avantajı sağladık.

  Cimri.com’un tüm servislerini Amazon Web Services’a taşıması %30’luk maliyet avantajı sağladı. Geçiş sonrası sistem kesintileri sıfıra indi. Amazon Kinesis ürünü sayesinde mağazalardan gelen ürünlerin fiyat, özellik gibi kritik bilgilerinin sisteme gerçek zamanlı yansımasını sağlandı.

  Koç, kısa dönem planlarını şu şekilde özetledi: “Çok önemli ve büyük bir veriye sahibiz. Büyük Veri analizleri ile site ziyaretçilerimize ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş ürünler sunabileceğiz. Bu noktada Amazon platformunun büyük veriyi işleme servisleri işimizi kolaylaştıracak.”

 • İstanbul Autoshow 2017 “Geleceğe Yakından Bakın” temasıyla 21 Nisan’da kapılarını açıyor
  Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017 için artık sayılı günler kaldı. Bugünün ve geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği “İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın”da, Türkiye’de faaliyet gösteren ve ODD bünyesinde yer alan otomotiv markalarının yanı sıra, teknoloji, inovasyon, bilişim, aksesuar ve yan sanayi firmaları, Sivil Toplum Örgütleri ve basın kuruluşları yerlerini alıyor.

  21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017’nin kapıları, hafta içi 12:00-21:00, hafta sonu ise 11:00-21:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

  En son otomotiv ve teknoloji trendleri İstanbul Autoshow 2017’de
  İstanbul Autoshow 2017, katılımcılarını bugünün ve de yarının teknolojileriyle buluşmaya çağırıyor. “Geleceğe Yakından Bakın” temasının belirlendiği bu yılki fuarda, otomobil firmalarının yanı sıra, teknolojiye yatırım yapmış, bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin de önemli gösterileri olacak. “Entegre İletişim Çözümleri”, “Otonom Sürüş”, “Çevreci” ve “Akıllı Araçlar” gibi konularda yenilikler İstanbul Autoshow 2017’de sergilenecekken, ziyaretçiler yakın gelecekte hayatlarına dahil olacak bu konuları deneyimleme fırsatını da yakalayacaklar.

  İstanbul Autoshow 2017’de otomobiller ve mobil cihazlar arasında akıllı çözümler sunan teknolojilerin büyük bir ilgiyle takip edilmesi bekleniyor. Hayatımızın artık bir parçası olan akıllı telefonlar, tabletler ve mobil internet kullanımının, otomobiller ile entegrasyondaki son gelişmelere İstanbul Autoshow 2017’de şahit olunacak.

  Dünya otomotiv gündeminin en popüler maddelerinden biri olan otonom sürüş, İstanbul Autoshow 2017’nin ana konularından biri oluyor. Kendi kendine gidebilen otomobiller, yakın gelecekte hayatlarımıza dahil olacak. Mevcut modellerde yarı-otonom sürüş teknolojileri sunuluyor ve bu araçların pek çoğu İstanbul Autoshow 2017’de sergilenecek. Aynı zamanda İstanbul Autoshow 2017’de çevreci özellikleriyle öne çıkan elektrikli ve hibrit otomobiller müşterilerin beğenisine sunulacak.

  İstanbul Autoshow 2017’de herkese göre bir alan mevcut
  Shell, Generali Sigorta ve Red Bull’un sponsorlukları ile kapılarını açacak olan İstanbul Autoshow 2017, her yaştan misafirlerini ağırlayamaya hazırlanıyor. İstanbul Autoshow 2017’nin lisanslı ürünlerinin satıldığı “Autoshow Store”’dan, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerden satın alabilecek, arzu ederseniz sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. İstanbul Autoshow 2017’de kurulan “Instawall” adındaki özel alandan sosyal medya paylaşımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Çocuklar için hazırlanan “Etkinlik Alanı”nda minik misafirler eğlenceli ve keyifli anlar yaşayacakken ebeveynler de dinlenme şansı bulabilecekler.

  Geçmiş ile gelecek buluşuyor
  İstanbul Autoshow 2017’de, “Geleceğe Yakından Bakın” sloganına uygun olarak; ilerleyen dönemlerde hayatlarımıza dahil olacak teknolojiler sergilenecek, ancak geçmiş de unutulmayacak! Birbirinden değerli ve özel klasik otomobiller İstanbul Autoshow 2017 bünyesinde sevenleriyle buluşacak. Onlarca klasik otomobil, kendi dönemlerine ait özel bir şekilde sergilenerek geçmişte bir yolculuk yapılmasını sağlayacak.

  Kadın ve öğrencilere haftaiçi ücretsiz, haftasonu özel giriş fiyatları
  İstanbul Autoshow 2017’ye giriş ücretleri haftaiçi 10 TL, haftasonu 20 TL olacak. Kadınlar için haftaiçi girişler ücretsiz, haftasonu ise 10 TL olacak. Öğrenciler için de haftaiçi girişler ücretsiz, haftasonu ise 5 TL olacak. İstanbul Autoshow 2017 biletleri Biletix’ten de satın alınabilecek. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin kapalı ve açık olmak üzere toplam 6.100 araç kapasiteli otopark hizmeti İstanbul Autoshow 2017’de sunulacak. Fuara kendi araçlarıyla gelmek isteyenler; TEM otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılarak Beylikdüzü istikametine devam edip TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşabilirler. Edirne yönünde gelecekler ise TEM-Hadımköy gişelerinden çıktıktan 7 km sonra yolun sağ tarafında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ni görecekler.

  TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne fuar süresince ücretsiz servis araçları da olacak. Servisler, Atatürk Havalimanı ve Kadıköy İskelesi önlerinden belirlenmiş olan saatlerde kalkacak.

  Fuara toplu taşıma kullanarak gelmek isteyenler, Söğütlüçeşme veya Zincirlikuyu’dan metrobüs hattını ya da Marmaray-TÜYAP (76K) veya Silivri-TÜYAP (300) hatlı otobüsleri kullanabilecekler.

  “İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın”a dair en güncel bilgiler ayrıca sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden de takip edilebilecek. • E-ticaret Çağı 1 yaşında
  Türkiye’de ve dünyada ilerleyişini sürdüren e-ticaret ekosistemini odağına alan E-ticaret Çağı, yıl dönümü sayısı olan Şubat ayı sayısında geçtiğimiz yılı kapsayan bir tüketici araştırmasına imza attı.

  PureMind iş ortaklığı ile gerçekleştirilen araştırma, geçen bir yıllık zaman diliminde online kullanıcı alışkanlıkları üzerindeki değişimi, çeşitlenen beklentileri ve alışveriş davranışlarını konu alıyor. Katılımcıların demografik özelliklerinin esas alındığı araştırma, büyümesine devam eden e-ticaret sektörünün bugünü ve geleceğine ışık tutan bir kaynak olma özelliği taşıyor.

  Bunun yanı sıra ilk yılını deviren yayın organının “araştırma” konseptli 13. sayısında Bankalararası Kart Merkezi tarafından paylaşılan ve ödeme teknolojilerinin 2016 yılının değerlendirildiği verileri bulabilmek mümkün. Sosyal medya ölçme, analiz ve araştırma hizmeti veren Somera’nın E-ticaret Çağı için derlediği ve e-ticaret sitelerinin sosyal medya etkinliklerini ortaya koyan aylık raporu da derginin yıl dönümü sayısında yer alan bir diğer analiz.

  Yıl boyunca sektörün önde gelen firmalarıyla çok sayıda röportaj gerçekleştiren E-ticaret Çağı’nın Şubat sayısında anne-çocuk dikeyinde hizmet veren ikinci el pazar yeri girişimi tutumluanne.com’un kurucusu Özden Pusat’ın ikinci el alışveriş kültürü ve sektör hakkındaki görüşleri yer alıyor.

  Köşe yazılarıyla sektörün gelişimini ortaya koyan farklı alanlardan 7 önemli isim de E-ticaret Çağı Şubat sayısında. ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun, IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, Bilişim Avukatı Şebnem Ahi, E-ticaret Çağı kitabı yazarı Mahir Erkan, euro.message Ülke Müdürü Murat Erdör, Ding Dong Lojistik & Danışmanlık Kurucusu Ş. Gürhan Saatçioğlu ve Deriner & Partners Yönetici Ortağı Gökhan Aydoğan ise e-ticaret ekosisteminin ilerleyişini farklı açılardan görerek kaleme alan köşe yazarlarından birkaçını oluşturuyor.

  E-ticaret Çağı dergisinin en çok ilgi gören bölümlerinden biri olan ve derginin okuyucularından gelen soruların sektörün uzmanları tarafından yanıtlandığı Soru-Cevap bölümü, yıl dönümü sayısında Digital Partners Müşteri Direktörü Emrah Pamuk, Alve SEO & SEM Manager’ı Selim Sürme, Monitera Kurucu Ortağı Metin Kahraman, eFinans Genel Müdürü Okan Murat Dönmez ve Netpoint Digital Yönetici Ortağı Murat Buyurgan gibi önemli isimleri ağırlıyor.

  E-ticaret Çağı hakkında:
  E-ticaret Çağı, Şubat 2016 yılında yayın hayatına başlayan ve sadece e-ticaret sektörüne odaklanmış bir yayındır. Aylık olarak basılan ve abonelerine dağıtılan derginin yanı sıra www.eticaretcagi.com web adresi üzerinden de takip edilebilir.

  E-ticaret Çağı okuyucularına e-ticaret sektörü ile ilgili Türkiye’den ve dünyadan haberler, sektörün önemli isimlerinin köşe yazıları, e-ticaret makaleleri, röportajlar ve özel içerikler sunar. E-ticaret Çağı’nın amacı Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesine ve sağlıklı bir şekilde büyümesine destek olmaktır. Bu amaç için konuyla ilgili sivil toplum kuruluşları ve şirketler ile iş birlikleri yapar.

 • Braille alfabesi ile yazılan ilk tatlı tarif kitapçığı
  TÜRGÖK (Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı) ve Dr. Oetker işbirliği ile yine bir ilke imza atıldı ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında görme özürlüler için tatlı tarifleri kitapçığı tasarlandı ve Braille alfabesi kullanılarak basıldı.

  Basılı kitapçığın yanı sıra bu alfabeyi bilmeyen kişiler için aynı tariflerin cd’lere ses kayıtları da yapıldı. Bu kitapçık ve cd’ler görmeyen bireylerin adreslerine ücretsiz olarak postalanacak. Bu sayede görmeyenlerin isterlerse okuyarak isterlerse de dinleyerek çeşit çeşit tatlıları kendi kendilerine hazırlayabilmeleri amaçlandı.

  Braille alfabesiyle yazılmış olan Tatlı kitapçığı ve cd’lerin tanıtımı, 25 Mart Cumartesi günü, Dr. Oetker’in Deneme Mutfağında gerçekleştirildi. Görmeyen bireylerinin ve TÜRGÖK gönüllülerinin katılımıyla birbirinden lezzetli tatlılar “Tatlı Atölyesi”nde hazırlandı. Katılımcılar kitapçığa, cd’lere ve lezzetli tatlılara kavuşmanın sevincini yaşadılar.

 • Tüm av malzemeleri online av marketi Avburada.com’da
  Av malzemelerinin e-ticaretteki online girişimi avburada.com kara avı, balık avı, atıcılık malzemelerinden aksesuarlara kadar birçok ürünün satın alınabileceği bir e-ticaret sitesi.

  İnternetten alışverişin yaygınlaşmasıyla e-ticarette de sektörel bir gelişme yaşanıyor. Elektronikten giyime, kozmetikten beyaz eşyaya kadar geniş bir yelpazede yapılan alışverişler arasında yer alan av malzemesi tedariği de avburada.com sanal mağazası ile hızlı bir şekilde sağlanabiliyor.

  Dünya’nın önde gelen markalarına ait av malzemelerinin yanı sıra, outdoor giyim ürünlerini de e-ticaret sitesi avburada.com’a taşıyan Altıntaş Av Marketi, doğa sporlarına ait birçok ekipmanı eksiksiz olarak satışa sunuyor. Sualtı grubu, kamp malzemeleri, balık av malzemeleri, havalı nişan tabanca ve tüfek ürünleri, yivsiz tüfek ve aksesuarlar, giyim ve ayakkabı ürünlerine ek olarak tüm aksesuar çeşitlerini koşulsuz iade ve değişik imkanlarıyla online av marketi avburada.com sayesinde adrese teslim ediliyor.

  2007 yılında Ankara’da av malzemelerinin perakende satış mağazası olarak yaklaşık 20 bin ürün çeşidini tek çatı altında toplayan Altıntaş Av Marketi, kaliteli av malzemelerini geniş kitlelere ulaştırabilmek adına avburada.com e-ticaret girişimiyle bu hedefine ulaştı. 9 ana kategori altında ürün çeşitliliğini sınıflandıran avburada.com’da kara avı için gerekli tüm ekipman ve aksesuarlar, balık avı kamışları ve motorlarının yanında balık ağı, iğne ve zokalar, atıcılık ile ilgili ekipmanlar ve airsoft silahlar, havalı silahlar ve aksesuarları, bot, ayakkabı, tulum gibi daha birçok outdoor stili giyim ürünleri, tekne ve botlar, dalış ve kamp malzemelerinin yanında bir avcının ihtiyacı olabilecek tüm aksesuarlar temin edilebiliyor.

  Avburada.com e-ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapan site kullanıcıları, 256Bit SSL sertifikası ile güvenli bir alışveriş yapabiliyor ve alışverişlerinde koşulsuz iade ve değişim imkanının yanında, 250 TL üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabiliyor.

  Türkiye’nin online av marketi avburada.com internet sitesinden av malzemeleri satın almak için online kredi kartı ile ya da banka havalesi yoluyla ödeme yapılabiliyor.

 • Ared Endüstriyel Reklamcılık Sektör Buluşması Ankara’da gerçekleşti
  ARED Endüstriyel Reklamcılık Sektör Buluşması 16 Mart 2017 tarihinde Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleşti. ARED Endüstriyel Reklamcı Ulusal Meslek Standartları Tanıtım Toplantısı ile ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni olmak üzere iki bölümde gerçekleşen toplantıya Türkiye genelinden sektör temsilcileri, tabela ustaları ve usta yakınlarıyla beraber yaklaşık 150 kişi katıldı.

  ARED Ankara Üyelerinden Şahin Acar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan ARED Başkanı Halil Eligür, konuşmasına toplantı organizasyonunda emeği geçenler ile sponsorluklarıyla katkı sağlayanlara teşekkür ederek başladı. ARED Açıkhava Reklamcıları Derneği ve faaliyetleri ile endüstriyel reklamcılık sektörü hakkında katılımcıları bilgilendiren Halil Eligür, multidisipliner bir yapıya sahip olan endüstriyel reklamcılık sektörünün kapsadığı alanlar ve ürünler hakkında bilgiler aktardı. ARED’in üyesi olduğu Avrupa derneklerinin de sektörel standartlar konusunda çok ileride olmadıklarını, ARED’in MYK ile yaptığı protokolün sektörümüz adına önemli bir adım olduğunun altını çizen Halil Eligür, ARED’in 14-15 Nisan’da Ankara’da gerçekleştireceği endüstriyel reklamcı ulusal meslek standardı çalıştayına katkı sunabilecek sektör temsilcilerine çalıştaya katılma çağrısında bulundu.

  MEB Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Şennur Çetin’den Mesleki Yeterlilik Sunumu
  Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nü temsilen toplantıya katılan Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Şennur Çetin de yaptığı sunum ile sektör temsilcilerini mesleki ve teknik eğitim hakkında bilgilendirdi ve ARED’in MYK ile yaptığı girişimin öneminin altını çizdi.

  Çetin sunumunda, ARED’in Mesleki Yeterlilik Kurumu işbirliği ile hazırlayacağı üç mesleğin ulusal standartlarının 4 ve üzeri olması halinde MEB’in bu meslekler için modüller hazırlamak durumunda olduğunu ve bu sayede ARED’in açtığı teknik öğretim programlarının dal ya da alana dönüşerek diğer meslek liselerinde de yaygınlaşacağını belirtti. Ekonominin temel taşı olan esnaf ve sanatkarların çırak ihtiyacının karşılanması, öğrencilerin ahilik kültüründen gelen usta çırak ilişkisiyle iş başı eğitimi ile usta olarak yetiştirilmesi amacıyla çıraklık eğitiminin 6764 sayılı Kanun gereğince zorunlu eğitim kapsamına alındığını hatırlatan Şennur Çetin, sektörün arzuladığı nitelikli iş gücünü yetiştirmek ve sektörün mali yükünü azaltmak amacıyla, işveren tarafından çıraklara ve meslek lisesi öğrencilerine ödenen beceri eğitimi ve staj ücretlerinin 3’te 2’si yani, 420 TL’nin 280 TL’sinin devlet tarafından karşılandığını açıkladı.

  Öğrencilerin geçmişte 12. sınıfta yapılan iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı sigortalarının yeni kanun ile öğrencilerin güven içinde eğitimlerine devam etmesi ve oluşacak herhangi bir olumsuz durumda mağdur edilmemesi amacıyla 10. sınıftan itibaren başlatıldığının müjdesini veren Çetin, 3795 sayılı Kanun’da değişiklik yapılarak bütün mesleki ve teknik eğitim mezunlarına teknisyen unvanı verilmesi sağlandığını ve böylece mezunların istihdam edilebilirliklerinin artırılması ve mesleki ve teknik eğitimin cazip hale getirilmesinin hedeflendiğini belirtti.

  Şennur Çetin ayrıca mesleki ve teknik ortaöğretimden mezun olanların meslek yüksekokullarına sınavsız geçiş uygulamasının kaldırıldığını, bu uygulamanın yerine üniversiteye geçiş sınav sonucuna göre alanında eğitim yapmak isteyen mezunlara meslek yüksekokullarına geçişte ek puan verileceğini, mesleki ve teknik eğitimi geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kamu/özel kurum ve kuruluşları ile geliştirilen iş birlikleri kapsamında ARED’in de dahil olduğu 89 kurum ve kuruluşla 75 protokol yürütüldüğünü açıkladı. Bu iş birliği protokolleri kapsamında, öğrencilere eğitimler verildiğini, öğretmenlere hizmet içi eğitimler düzenlendiğini, eğitim binalarının onarım ve bakımlarının yapıldığını, atölye ve laboratuvarlar kurulduğunu, öğrencilere staj ve istihdam imkanları sunulduğunu belirten Şennur Çetin ayrıca öğrencilere burslar verildiğini sözlerine ekledi.

  Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan Konuşmasında Eğitim-İstihdam Uyumunun Önemine İşaret Etti
  MYK Başkanı Adem Ceylan sözlerine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın bir kurumu olan Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun ana hedefinin eğitim-istihdam uyumunu sağlayarak nitelikli insan kaynağının oluşmasına öncülük etmek olduğunun altını çizerek başladı. Kamu, işçi, işveren kuruluşlarının MYK yönetiminde aktif olarak yer aldığını ve kurumun tüm faaliyetlerini bu kesimlerin ortak katılım ve kararlarıyla gerçekleştirdiğini belirten Adem Ceylan, MYK’nın temel görevinin Avrupa Birliği ile uyumlu temel yeterlilik sistemini kurmak ve işletmek olduğunu belirtti.

  Ulusal yeterlilik sistemini: “ulusal meslek standartlarının ve yeterliliklerinin hazırlanması ve uygulanması için gerekli yetkilendirme, denetim, sınav ve belgelendirmeyi kapsayan kural ve faaliyetlerin bütünü” olarak tanımlayan Adem Ceylan, MYK’nın Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi’yle uyumlu Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi’ni oluşturmakla görevli olduğunu söyledi. Ulusal meslek standartları ve ulusal yeterliliklerin; MYK tarafından yetkilendirilen, sektörünü temsil gücüne sahip ve yetkinliği olan kuruluşlarca hazırlandığını belirten Ceylan, MYK’nın endüstriyel reklamcılık sektöründeki üç mesleğin standartlarının hazırlanması görevinin imzalanan protokol ile ARED’e verildiğini belirtti. Adem Ceylan, ARED’den standart çalışmasının ardından yeterlilik çalışmasını de beklediklerini belirterek sözlerini tamamladı.

  Açılış konuşmalarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Şennur Çetin, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan ve Ankara Balgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hayrettin Karaziyan’a, ARED faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve endüstriyel reklamcılık sektörünün gelişimine verdikleri destekler için teşekkür plaketleri takdim edildi. Şennur Çetin ve Adem Ceylan’ın plaketlerini ARED Başkanı Halil Eligür, Hayrettin Karaziyan’ın plaketini ARED 5. ve 6. Dönem Başkanı Birol Fedai takdim etti.

  ARED Endüstriyel Reklamcı Ulusal Meslek Standardı Tanıtım Toplantısı ile ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni organizasyonu çalışmaları, Ankara’daki ARED Yönetim Kurulu Üyeleri Aynur Çakır ve Ali Tekin Çelik, ARED Ankara İl Temsilcisi Erol Gökmen, ARED Ankara Üyeleri Abdullah Ursavaş ve Şahin Acar ile ARED 5. ve 6. Dönem Başkanı Birol Fedai’nin destekleri ve Apostrof İletişim ve Reklam Hizmetleri, Ankara Ticaret Odası, CMYK Reklam, FESPA Eurasia, Folpa Reklam, Frimpeks, İstanbul Reklam, Omedya, Set Reklam Makineleri, Ströer Kentvizyon ve Unifol firmalarının sponsorluklarıyla hayata geçirildi.

  ARED Ustalara Saygı Töreni Geleneği Ankara’da da Devam Etti
  ARED’in açıkhava reklamcılığı mesleğine sahip çıkmak ve sektörde iz bırakmış ustaları tarihe taşıyarak mesleki geçmişimizi korumak amacıyla 2011 yılında başlattığı Ustalara Saygı Töreni, 16 Mart’ta Ankara Ticaret Odası’nda yapılan ARED Endüstriyel Reklamcı Ulusal Meslek Standardı Tanıtım Toplantısı’nın ikinci bölümünde gerçekleşti.

  İlk adımı, 2011’de İzmir’de gerçekleşen “Sektörde İz Bırakan Ustalara Saygı Gecesi” ile atılan “Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalarımız” projesinde, dört yıl süresince Dernek merkezinde toplanan ustaların özgeçmişleri ile fotoğrafları bir kitap haline getirildi. “Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalarımız” adıyla yayınlanan kitabın lansmanı 11.12.2015 tarihinde FESPA Eurasia 2015 Fuarı’nda yapıldı. “Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalarımız” kitabında dönemin görselleriyle bir araya gelen toplam 128 tabela ustasının anı, anektod, öğüt ve yorumları, açıkhava reklamcılığının kronolojik gelişimini ortaya koyan ve sektörün Cumhuriyet Tarihi ile beraber geçirdiği dönüşüme tanıklık etme özelliği taşıyan önemli birer sektörel kaynak haline getirildiler. Bu kitapta Ankara’dan da 14 tabela ustası yer almıştı.

  Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalarımız kitabında yer alan ve kitabın baskısından sonra da ulaşılan tabela ustalarına onur plaketlerini takdim etmek üzere düzenlenen ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni, ARED Ankara İl Temsilcisi ve aynı zamanda kitapta da yer alan ustalardan biri olan Erol Gökmen’in açılış konuşması ile başladı. Yine kitapta yer alan ustalardan Ertürk Dölek, “Bir Ustamız” bölümünde söz alarak tüm ustalar adına bu proje için ARED’e teşekkür etti. Ankara Reklamcılar, Tabelacılar Odası Başkanı Haydar Yalçın da programa açılış konuşması ile dahil oldu.

  ARED Ankara Üyesi Şahin Acar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni’nde ARED Yönetim Kurulu üyeleri: K.Halil Eligür, İbrahim Demirseren, Aynur Çakır, Levent Olcayto, Ahmet Özdemirel, Ali Tekin Çelik, Mert Çiçek, Murat Erdoğan ve Selçuk Aygüler, ARED 5. ve 6. Dönem Başkanı Birol Fedai, ARED Ankara İl Temsilcisi Erol Gökmen, Genç Aredliler Başkanı Alihan Aydın ve ARED Ankara Üyesi Abdullah Ursavaş, yaklaşık 50 tabela ustasına onur plaketlerini takdim ettiler.

  ARED Ankara Ustalara Saygı Töreni’nde plaketleri takdim edilen ustaların listesi şöyle:
  Ahmet Akar
  Ahmet Karaman
  Arif Taylan
  Bekir Akdoğan
  Beyhan Avcı
  Burhan Avcı
  Cafer Erdem
  Cafer Parlak (Saygıyla Anıyoruz)
  Cavit Ceylan (Saygıyla Anıyoruz)
  Ekrem Dernek
  Ekrem Topalahmetoğlu
  Enver Karabay
  Erbakan Başaran (Saygıyla Anıyoruz)
  Erdal Tekindor
  Erol Gökmen
  Ertürk Dölek
  Fazlı Çevik
  Haydar Tansel
  Haydar Yalçın
  Hüseyin Karataş
  Hüseyin Tüysüz
  İsmail Göynük
  İzzet Halkman (Saygıyla Anıyoruz)
  Kamil Kaderoğlu
  Muharrem Kölay
  Mustafa Akça
  Mustafa Özen
  Namık Kemal Özçelik
  Nesim Meşurhan (Saygıyla Anıyoruz)
  Orhan Çekinmez
  Orhan Seyri
  Osman Aydın
  Ömer Morova
  Ömer Mutlutürk (Saygıyla Anıyoruz)
  Özcan Aslangül
  Ramazan Cengiz
  Rasim Uçar
  Recep Bulut
  Recep Kaçar
  Recep Mintaş
  Sefer Sarı
  Şahin Acar
  Taner Ahmet Saraç
  Turgut Akdoğan
  Veli Çilek
  Veysel Binyıldız
  Yunus Bedir
  Yusuf Sayın

  Bilgi, belge ve fotoğraflarına yeni ulaşılan Ankaralı ustalar, ARED web sitesinde “Ustalara Saygı” bölümünde yayınlanmaya başladı. Türkiye’de başka bir örneği olmayan “Açıkhavada Dünden Bugüne Ustalarımız” projesi yeni eklenen ustaların özgeçmişleri ve fotoğraflarıyla ikinci baskısına hazırlanacak.

 • Sektör devleri 23 Nisan'da buluşuyor
  Türkiye Sektörler Liginde yer alan sektör devleri, Beyaz Ay Derneğinde bulunan 180 engelli çocuğun hayata katılması ve rehabilitasyon amacıyla yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında buluşacaklar. 23 Nisan Çocuk Bayramında açılışı yapılacak organizasyona sektörlerin önde gelen dernekleri, şirketleri ve yöneticileri yer alacak.

  Türkiye Sektörler Ligi 2017 açılış maçı engelli çocuklarımızın oluşturduğu takımlarla başlayacak. Açılış maçlarının başlama vuruşunu Dernek başkanlarımız gerçekleştirecek. Organizasyonuna davet edilen şirketler sosyal sorumluluk kapsamında engelli çocuklarımıza Saray Çiftliği Online hediye paketleriyle katkıda bulunarak, bu özel günde çocukların mutlu olmasına vesile olacaklar. Türkiye Sektörler Ligi’ nin sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği organizasyon 23 Nisan, 30 Nisan, 07 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Ana sponsorluğunu Saray Çiftliği Online alışveriş mağazasının üstlendiği organizasyonda açılış günü sucuk partisi de düzenlenecek.

 • Mapfre Sigorta, mühendislik sigortalarında sektörde 1 numara
  Ticari faaliyetlerine ilk olarak İspanya’da başlayan, gerçekleştirdiği çalışmalarıyla sigortacılık alanında bir dünya devi olma başarısını gösteren Mapfre Sigorta, İnşaat Tüm Riskler Sigortası alanındaki sektör birinciliğini Mühendislik Sigortaları kapsamına da taşıdı. Mapfre Sigorta, 2016 yılını Mühendislik Sigortaları branşında da, sektörde 1. sırada tamamladı.

  Türk inşaat sektörünün öncü firmalarının yanı sıra Türkiye’nin en önemli şirketlerinin de çözüm ortağı olan Mapfre Sigorta, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Sigorta branşlarında büyük hacimli üretimlere sahip olan leasing firmalarıyla yaptığı yeni anlaşmalarla, yıllardır İnşaat Tüm Riskler sigortalarında elde ettiği sektör birinciliğini, Mühendislik Sigortaları branşına da taşıdı. Mapfre Sigorta, üretim gücünü attırarak 2016 yılı içerisinde leasing kanalıyla yaptığı toplam Mühendislik Sigortaları üretim hacmini 21 milyon 500 bin TL’ye ulaştırdı. Mapfre Sigorta, Makine Kırılması Sigortası branşında da sektörde kar eden tek şirket oldu.

  Mapfre Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ercan Eryaşar yaptığı açıklamada, “Büyümek önemlidir, karlı büyümek daha da önemli prensibinden yola çıkarak sigorta altına alma yeteneklerimizi sıkı portföy takibi ile geliştirmeye devam ediyoruz. Her yıl istikrarlı bir şekilde koruduğumuz karlılığımız da, bunun en önemli göstergesi. En büyük hedefimiz ise önümüzdeki yıllarda da aynı başarıyı devam ettirerek sektörde Mapfre Sigorta ismini birinciliklerle taçlandırmak.”dedi. “Hiçbir başarı tesadüf değildir” diyen Eryaşar, başarılarının; kuruldukları günden bugüne bilgi birikimleri, tecrübeleri, değerleri ve emekleri ile Mapfre’ye hizmet veren tüm Mapfre ailesinin ortak başarısı olduğunu sözlerine ekledi.

 • Çocuğunuz baharın keyfini Plasmacar ile yaşasın
  Soğuk kış günlerinin ardından, özlemle beklediğimiz bahara aylarının içine girmiş bulunuyoruz. Bahar aylarının en güzel yanlarından biri de, havaların ısınması sayesinde doğada daha fazla zaman geçirmeye imkan bulabilmemiz. Bu durum en çok da çocukları sevindiriyor. Dışarıda oynamayı, bahçelerde, parklarda özgürce koşturmayı ve arkadaşları ile zaman geçirmeyi seven çocuklar bu sayede biriken enerjilerini de dışarı vurarak rahatlıyor ve eğleniyor.

  Çocuğunuzun baharın keyfini çıkarabilmesi için, size adeta büyülü olarak tabir edilen farklı bir oyuncaktan bahsedelim. Belki çoktan ismini duydunuz hatta satın bile aldınız, belki de henüz bu oyuncak hakkında bir fikir sahibi değilsiniz. Her koşulda hem çocuğunuzun hem de yanlış okumadınız, sizin vazgeçemeyeceği bu aracın adı; Plasmacar. Çocuğum ve ben bu aracı nasıl kullanabilirim diyorsanız hemen belirtelim; Orjinal Plasmacar, boyutları her ne kadar küçük gibi görünse de, 110 kiloya kadar sürücü taşıyabilme özelliğine sahip. Yaş aralığı 3 yaş ve üzeri olarak tasarlanmış bu araç her türlü güvenlik testinden başarıyla geçtiği için endişe etmenize de gerek yok. Ayrıca uluslararası güvenlik standartlarının hepsine sahiptir. Tek dikkat etmeniz gereken alacağınız Plasmacar’ın orijinal olması.

  Hem çocuğunuzun hem de sizin sürmekten vazgeçemeyeceği bu eşsiz araç sadece sürücünün enerjisi ile çalışıyor. Doğanın kanunlarından süredurum, merkezkaç, yer çekimi ve sürtünme kuvvetinin senteziyle hazırlanmış olan Plasmacar için ne pil, ne şarj aleti, ne de pedal gerekmiyor. Aracı sürmek oldukça kolay olduğu için 3 yaş ve üzeri ve 110 kiloya kadar olan sürücüler araca binip, direksiyona yön vererek bu aracı sürebilir. Harcayacağınız enerji oranında araca hız verebilirsiniz. Aracı sürerken duyacağınız tek sesin de, araç hareket ederken zemin üzerinde sadece tekerleklerinin çıkaracağı ses olacağını söyleyelim.

  Bahar ayları içinde olduğumuz ve yaz aylarına da az zaman kaldığı şu günlerde çocuğunuzla doğada daha çok zaman geçireceksiniz. Birlikte eğlenmek, eğlenirken de egzersiz yapmak için siz de bir Plasmacar alın. Özel bir günü olan ve bu gün için gün saydığı doğum gününde, çocuğunuza alacağınız bu keyifli oyuncak ile onu mutlu edebilir, karne alacağı gün hoşuna gidecek renkte bir Plasmacar’ı çocuğunuza sürpriz olarak sunabilirsiniz. Ya da özel bir gün olsun ya da olmasın, bu büyülü oyuncak ile hiç beklemediği bir anda onu sevindirebilir ve onun mutluğuna ortak olabilirsiniz.

  Orijinal ürün garantisi ile satın alabileceğiniz Plasmacar için http://www.ar-ta.net web sitesi ziyaret edebileceğiniz en güvenilir e-ticaret sitelerinden biridir. Farklı renklerde satışa sunulan bu ürünü sitede yer alan oyuncak kategorisinin bahçe oyuncakları kısmında inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 2008 yılından beri Türk anneleriyle, Hollywood annelerinin en gözde bebek ve çocuk markalarını buluşturan Arta International’da alışveriş yapmak oldukça zevkli. Giyimden beslenmeye, dekordan, el işi ve sanat ürünlerine kadar çocuklarınız için her şey Arta International ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

 • En Uygun Alan Tarama Cihazı Dehadedektor.com.tr'de
  Doğadaki değerli madenleri, yer altında gizli kalmış mağara ve su kaynağı gibi doğal oluşumları, toprak altındaki tünel ve boşlukları tespit etmeye yarayan alan tarama cihazları, gelişen teknoloji ile birlikte özellikleri ve fonksiyonları bakımından çeşitliliğe sahiptir. Durum böyle olunca aynı anda birkaç cihazı incelemek ve cihazların teknik özelliklerine bakarak tercih yapmak durumunda kalınmaktadır.

  Derinlik ve alan mesafesi, bulabildiği maden sayısı, yer altındaki boşluk ve tünel tespiti gibi özelliklerine bakıldığında geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan alan tarama dedektörlerini dehadedektor.com.tr sitesinde incelemek mümkün. Her ihtiyaca göre uygun fiyatlarda dedektör çeşitleri bulunan Deha Dedektör’de aynı anda birçok cihaz teknik özellikleriyle birlikte incelenebiliyor ve böylece kullanıcılar en doğru seçimi yapabiliyor. Kısa mesafeli ya da uzun mesafeli, yüzeye yakın ya da derinlerde maden ve farklı hedeflerinize ulaşabileceğiniz alan tarama dedektörünü dehadedektor.com.tr’den hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

  En iyi dedektörler Deha Dedektör’de
  E-ticarete olan ilginin artmasıyla bu alanda görülen sektörel gelişme alan tarama cihazlarına olan ilgi nedeniyle olumlu yönde etkilendi ve birçok markaya ait dedektör ve dedektör aksesuarı dehadedektor.com.tr internet sitesinde bulunabiliyor. Bu konuda ünlü alan tarama cihaz markalarını internet sitesine taşıyan dehadedektor.com.tr, en iyi altın dedektörünü arayan kişiler için en uygun yol. İster hobi amaçlı, ister profesyonel yeraltı taramalarında olsun en iyi sistemle hazırlanmış marka dedektörler bu sitede yer alıyor.

  Deha Dedektör’ün web sitesinde yer alan “Hızlı Arama” özelliğini kullanarak, piyasada bulamadığınız cihazı kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz siteden, sponsorlu ve özel indirimli ürünler arasından tercih yapabilir, cihazınızı hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Alışverişinizde banka havalesi veya EFT, online kredi kartı ile peşin ya da taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünü adresinizde teslim alabilirsiniz.

  Değerli maden taraması yapabileceğiniz dedektörü Deha Dedektör’de bulabilirsiniz. Sitedeki ürünleri, teknik özellikleri ile birlikte inceleyebilir, böylece hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

 • "Lombard Wharf Londra" Proje Lansmanı 25-26 Mart Tarihlerinde İstanbul'da Yapılacak
  Londra merkezli OXO Investments emlak danışmanlık şirketi, 2016'da İngiltere’nin en iyi inşaat şirketi seçilen Barratt London ile birlikte Lombard Wharf proje lansmanını 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirecek.

  Londra Battersea'de, Chelsea Harbour karşısında, Thames Nehri'ne sıfır konumda yer alan çağdaş ve şık yeni bir proje olan Lombard Wharf projesi hakkında bilgi almak isteyenler 25-26 Mart tarihlerinde Raffles Istanbul, Zorlu Center'de saat 12:00 ile 20:00 arasinda yatırımcılara yapılacak sunumlara katılabilecek, birebir görüşmeler yapabilecekler. Arzu edenlere oturum başvuruları, mortgage ve eğitim konularında bilgi verilecektir.

  Ünlü mimar Patel Taylor tarafından tasarlanan Lombard Wharf'taki dairelerin tamamı teraslı ve panoramik nehir manzaralı. Balkonlar ve kule, gözle görülür bir yanılsama yaratarak iki derecelik bir bükülme ile yükselmektedir. İkonik mimarisi ile Lombard Wharf, 134 adet daireden oluşuyor. Lombard Wharf; bir, iki ve üç yatak odalı daireler ile etkileyici Thames nehri, Chelsea Harbour ve Londra manzarası sunmakta. Ulaşım için Clapham Junction istasyonu’na kısa bir yürüyüş mesafesinde olan proje, Londra geneline ve İngiltere'nin güneyine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip.

  İnşaat ruhsatı alınmış Diamond Jubilee yaya köprüsü, tamamlandığında, nehrin karşı tarafı Chelsea Wharf’ı Battersea'ye bağlayacak ve Chelsea ve King's Road'a bağlantı oluşturacak bir proje. Bittiğinde, Chelsea Imperial Wharf İstasyonuna yaklaşık 5 dakika içinde ulaşılabilecek. Diamond Jübilee Yaya Köprüsü, yılda tahmini 1.2 milyon yaya ve bisikletliye ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmış olup, bu yüzyılda Londra'daki Thames nehrindeki ilk yaya ve bisiklet köprüsü olacak.

  Lombard Wharf'a yakın olan Battersea Park, pek çok kişi tarafından gölü, subtropikal bahçeleri, hayvanat bahçesi, tenis kortları ve yürüyüş yapanlar, bisiklete binenler, koşuya çıkanlar vb. için bir çok parkuru ile Londra'daki tüm parklar içinde en ilginci olarak görülüyor. Londra da 2. Bölge'de yer alan Battersea, Thames nehri kenarındaki konumu ile bir çok yatırımcının ilgisini çekiyor. Proje lansmanına katılmak isteyenler 0533 738 39 58 numaralı telefondan LCV yaptırabiliyor. Avukat Ayla Toprak Zengin iletişim detayı: 00447879405584 Whatsapp / ayla@oxoinvestment.com.

  Detay bilgi için https://www.oxoinvestment.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Sigortam.net’in “İnsana Saygı”sı bir kez daha ödüllendirildi
  Kariyer.net tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen İnsana Saygı Ödülü’nü alan firmalardan biri de Sigortam.net oldu. İnsana Saygı Ödülleri, aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan, en çok istihdam sağlayan, en çok başvuru alan, adaya özel başvuru cevaplama oranı ve geri dönüş süresi en yüksek olan firmalara veriliyor.

  Bu yıl da İnsana Saygı Ödülü’nü kazanan Sigortam.net, son yıllarda yakaladığı hızlı büyüme ivmesini insana ve insan kaynağına sürekli yatırım yaparak sürdürmeyi hedefliyor. Bu kapsamda Sigortam.net, “İnsana Saygı Ödülleri”nin konularından biri olan “başvuru yapan adaylara yaklaşım” ile de fark yaratarak sadece çalışanlarına değil adaylarına da önem verdiğini gösteriyor.

  Sigortam.net, Türkiye’deki online ve telefon üzerinden sigorta satışı ve teklif karşılaştırma hizmeti sunan ilk şirket olma özelliğine sahiptir. 16 yıldır yaptığı teknolojik alt yapı yatırımlarının gücü ve 500’e yakın çalışanı 15 milyondan fazla kişiye sigorta ürünlerini karşılaştırma hizmeti sunmuş ve 3,5 milyon müşterisine sigorta teklifi vermiştir. Sigortam.net, sigorta sektörünün en büyük 20 şirketli ile yaptığı işbirliği sayesinde müşterilerine kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında sigorta ürünlerini karşılaştırma imkanı sunarak yüzde 50’ye varan fiyat avantajı ile poliçelerini satın alma imkanı sağlamaktadır.

 • Webrazzi Dijital 8 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek
  8 Mart Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Dijital 2017’de pazarlamanın dijital hali, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri gibi önemli konular ele alınacak. Konferansta sektörün önemli temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak.

  8 Mart Çarşamba günü Point Hotel’de düzenlenecek Webrazzi Dijital 2017 konferansında, dijital sektörde yer alan ya da almak isteyenler için dijital sektör ve Türkiye'nin en önemli şirketlerinin pazarlama departmanları bir araya gelecek. Gün boyu sürecek konferansta katılımcılar, bilgi verici sunumları izleyebilecek, yoğun bir şekilde networking yapabilecek ve molalarda standları gezebilecek.

  Webrazzi Dijital 2017’de 4129 Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Özkaya Matraş, IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Kurşun, Pisano Kurucu Ortağı Emir Bostan, A6Social Kurucu Ortağı Hasan Toprakkaya, Viralking Kurucu Ortağı Kemal Apaydın, Segmentify Kurucu Ortağı Murat Soysal, IAB Türkiye Başkan Yardımcısı Neslihan Olcay, SOR’UN Kurucu Ortağı Oğuzhan Başeğmez ve Ipsos Türkiye İş Analitiği Mühendisi Selçuk Akbaş, Ofpof Kurucusu Atilla Yurtseven, Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Burak Sezercan, Unilever’de Marka Yöneticisi Cansu İncekara, Denebunu kurucusu Duygu Akbudak, Accenture Digital Yönetici Ortağı ve Lideri Erdal Güner, Mediakraft Türkiye Yönetici Ortağı Ersan Özer, Onedio Kurucu Ortağı Kaan Kayabalı, YouTube kanallarıyla yüz binlerce takipçiye ulaşan İdil Tatari ve Merve Özkaynak, Sinemia kurucusu Rıfat Oğuz, Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan ve Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak Webrazzi Dijital’de yer alacak konuşmacılar olarak belirlendi.

  Webrazzi Dijital 2017’nin sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, Crenvo İK, Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review gibi kuruluşlar yer alıyor. Netpoint Digital ise dijital PR ve SEO konusundaki uzmanlıklarıyla Webrazzi Dijital 2017’nin destekçileri arasında yer alıyor.

  Webrazzi’nin 2017 yılı boyunca gerçekleşecek tüm konferanslarına Webrazzi VIP ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Webrazzi Dijital 2017’den sonra, yıl boyunca gerçekleşecek konferans takvimi ve içerikleri şu şekilde olacak:

  Webrazzi Mobil 2017: 12 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil’de, uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili her şey konuşulacak.

  Webrazzi İnovasyon 2017: 10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi İnovasyon, 'Augmented Reality' yani Artırılmış Gerçeklik, 'Virtual Reality' yani Sanal Gerçeklik, 'Artificial Intelligence' yani Yapay Zeka, 'Internet of Things' yani Nesnelerin İnterneti, 'Drone' yani insansız hava araçları, Blockchain, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler.

  Webrazzi Summit 2017: 18 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek olan Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek.

  Webrazzi Developer 2017: 15 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Developer’da, web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey.

  Webrazzi Fintech 2017: 6 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi Fintech’de öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.

 • Netpoint Digital, Webrazzi Dijital’17 etkinliğine destek veriyor
  Türkiye’nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi Dijital’17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor. 8 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek Webrazzi Dijital’17 etkinliğinde online reklamcılık, sosyal medyanın son trendleri gibi önemli konular ele alınacak.

  Profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet veren Netpoint Digital, markalara içerik pazarlaması ve SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor. Netpoint Digital bu anlamda dijital sektör ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinin pazarlama departmanlarını buluşturan Webrazzi Dijital’17 ye destek veriyor.

  Netpoint Digital’in sponsor olduğu Webrazzi Dijital’17, 8 Mart Çarşamba günü katılımcılarını pazarlamanın dijital hali, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri gibi konularda aydınlatacak. Konukları arasında sektörün önemli temsilcileri de bu konferansta konuşmacı olarak yer alacak, dijital sektör ve Türkiye'nin en önemli şirketlerinin pazarlama departmanları bir araya gelecek.

  Netpoint Digital, 18 yıldır Türkiye’nin önemli markaları için content marketing (içerik pazarlaması), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve user experience (kullanıcı deneyimi) odaklı sunduğu hizmetleri ile biliniyor.

  Netpoint, Webrazzi’nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek.

 • Mis gibi ekmek kokuları evinizi saracak
  Dr. Oetker Ayçekirdekli, Osmanlı, Köy Ekmeği ve Çok Tahıllı Ekmek Karışımları paketlerinde un karışımı, her çeşide özel tahıl karışımı ve instant maya bulunuyor. Hazırlaması son derece kolay olan Dr. Oetker Ekmek Karışımları sadece su eklenerek hazırlanıyor. Arzuya göre fırında veya ekmek makinasında pişirilebiliyor.

  Dr. Oetker Ekmek Karışımları’nın hazırlık aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta. Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz

  Dr. Oetker ürünleri, tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

 • Mapfre Sigorta trafik sigortası hizmeti ile bir yeniliğe daha imza atıyor
  Ülkemizde sigortacılık sektörünün güçlü ve güvenilir ismi Mapfre Sigorta, hizmet ağını genişletmek üzere yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek trafik sigortası online teklif hizmetini sunmaya başladı. Mapfre'nin çok yönlü ve başarılı trafik sigortası ürünü, kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

  Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile önde gelen sigortacılık kuruluşlarından biri olan Mapfre Sigorta, 1948 yılında kurulup 1975’te Çukurova Holding bünyesine dâhil olan T. Genel Sigorta’nın bugüne uzanan devamı niteliğinde. Mapfre’nin 2007 yılında T. Genel Sigorta hisselerinin %80’ini satın alması sonucu, Mapfre Genel Sigorta olarak yoluna devam etti. 2007 yılından sonraki süreçte büyük bir dönüşüm süreci geçirerek, sigortacılık sektörünün büyükleri arasında yerini aldı. 2007 yılında 11. sırada bulunan prim üretme düzeyi, 2016 yılında 4. sıraya yükseldi. Geldiği aşamada konumunun hakkını vermek üzere yeni bir atılım dönemini başlatan Mapfre Genel Sigorta kimliğini de revize ederek Mapfre Sigorta adını aldı. Güçlenen yapısı, sadeleşen ismi ve saygın kimliği ile Mapfre Sigorta, bugün de hedef kitlesini genişletmeye devam ediyor.

  Mapfre Sigorta Teklifleri
  Mapfre Sigorta'nın sigortacılık sektöründe önemli hizmet alanlarından birisini de trafik sigortası teşkil ediyor. Hizmet yelpazesini, büyüyen hacmi ile birlikte gitgide genişleten Mapfre Sigorta, sigorta kullanıcılarına sunduğu ürünleri çeşitlendirirken yeniliklere imza atıyor. Mapfre Sigorta’nın geliştirdiği yeni trafik sigortası teklifi, kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanırken, alınan olumlu tepkiler ve beğeniler, kurumu bir kez daha güçlendiriyor. Gerek online sigorta teklifi alma özelliği, gerekse prim hesaplama biçimi ile trafik sigortası açısından özgün, yenilikçi ve farklı bir model sunan Mapfre Sigorta, kullanıcıların artan ve çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kısa sürede gördüğü ilgi ve kazandığı popülerlik, Mapfre Sigorta’nın trafik sigortası teklif yeniliğinin başarısını ortaya koyuyor. Kurumun etkin prim hesaplama hizmeti sayesinde, trafik sigortası için en hızlı şekilde ve kolayca teklif almak mümkün olabiliyor. Mapfre Sigorta web sayfasından online olarak da gerçekleştirilebilen trafik sigortası prim hesaplama işlemi, kullanıcı açısından süreci çok avantajlı hale getiriyor.

  “Güven her dilde aynıdır.” sloganı ile çalışmalarına devam eden, güvenliğin tüm dünyada insan hayatındaki yerini ve önemini çok iyi bilen Mapfre Sigorta, trafikte de kullanıcılarına en iyisini sunmanın gururunu yaşıyor. Şehir yaşamının ve günlük hayatın vazgeçilmez bir boyutunu oluşturan trafik, insan hayatını doğrudan ilgilendiriyor. Bu bağlamda, oluşabilecek riskler hususunda sürücünün kendisini yalnız hissetmemesi, iyi bir sigorta hizmeti aldığını bilmesi güven duygusunu yükseltiyor. Yaşanan güven, hem sürüş keyfine hem genel trafik deneyimi ve kalitesine yansıyor. Mapfre Sigorta, sektördeki sorumluluğunun bilinci ile başlattığı trafik sigortası hizmeti ile tüm sürücüler ve yolcular için, daha modern, konforlu ve güvenli bir trafik deneyimi oluşturmayı hedefliyor. Siz de Mapfre’nin alanındaki büyük bilgi birikiminden yararlanarak, trafik sigorta teklifini değerlendirebilir, daha güvenli bir yaşama adım atabilirsiniz.

 • Mapfre Sigorta TrafiX hizmeti ile trafik sigortası kapsamını genişletiyor
  Tüm sigorta branşlarında hizmet kalitesini her zaman bir üst noktaya taşıyan Mapfre Sigorta, TrafiX hizmeti ile bu geleneğini trafik sigortası konusunda da sürdürmeye devam ediyor.

  Dünya çapında güvenilir bir sigorta şirketi olma vizyonuyla 1933 yılında, İspanya'da kurumsal yolculuğuna başlayan Mapfre, bugün İspanya'nın en büyük sigorta şirketi sayılıyor ve 40'ın üzerinde ülkede sigortacılık, finans, asistans ve reasürans hizmetleri sunuyor. Konut, eşya, seyahat, sağlık, araç gibi farklı alanlarda müşterilerinin can ve mal güvenliğini garanti altına alan Mapfre Sigorta, standart hizmetlere getirdiği yeniliklerle büyümeye devam ediyor.

  Zorunlu Trafik Sigortası
  Trafiğe çıkan tüm araçlar için mecburi olan trafik sigortası, bu nedenle zorunlu trafik sigortası ismiyle de biliniyor ve herhangi bir kaza durumunda yalnızca karşı tarafın canına ve malına gelebilecek olan zararları kapsıyor. Genellikle kasko ile karıştırılan trafik sigortası, poliçe sahibini ve aracını güvence altına almıyor. Kazalardan kaynaklı onarım, ameliyat ve benzeri işlemler gerektiğinde bu gerçeği öğrenen sürücüler ise giderilmesi zor mağduriyetler yaşayabiliyor. Bu nedenlerden dolayı zorunlu trafik sigortasının yetersiz olduğunu düşünenler, trafik sigortasına ek olarak farklı türdeki sigorta alternatiflerini de değerlendirebilirler.

  TrafiX - Maksimum Trafik Sigortası
  Zorunlu trafik sigortasından çok daha fazlasını bekleyenler için özel olarak geliştirilen TrafiX Maksimum Trafik Sigortası, Mapfre'nin yenilikçi ve öncü hizmetleri arasında yer alıyor. Standart trafik sigortasının poliçe kapsamında sunduğu tüm teminatlarla beraber birçok cazip seçeneği de içinde barındıran TrafiX Sigorta, talep üzerine diğer ek hizmetleri de kapsayabiliyor. Kaza sonucu meydana gelen zararların toplam tutarı teminatı aşsa dahi belirli limitler dahilinde bu zararları karşılamayı taahhüt eden TrafiX Maksimum Sigorta, ayrıca isteğe bağlı koltuk ferdi kaza sigortası, çekici, araç kurtarma, nakil gibi birbirinden farklı hizmeti tek bir sigorta üzerinden almanızı sağlayabiliyor. Ek olarak tüm bu hizmetlere uygun trafik sigortası fiyatları üzerinden ulaşmanıza imkan tanıyor.

  TrafiX dahil sigorta ile ilgili her konuda Mapfre Sigorta'ya danışabilir; online sigorta teklifi alabilir ya da trafik sigortası sorgulama, sigorta prim hesaplama gibi konularda her zaman destek talep edebilirsiniz.

 • Sigortam.net'in Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aytuğ Sevim oldu
  Türkiye'de sigorta denince ilk akla gelen şirketlerden biri olan Sigortam.net'te bireysel satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Aytuğ Sevim atandı.

  Kabataş Erkek Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Aytuğ Sevim, iş hayatına Citibank'ta başladı. Daha sonraları HSBC ve Koçbank'ta görev alan Aytuğ Sevim, Koçbank ve Yapı Kredi birleşmesi sonrası kariyerine Yapı Kredi Bankası'nda devam etti. Sırasıyla Çağrı Merkezi Müdürü, Kitle Müşteri Bölüm Müdürü, Gebze Operasyon Müdürü, Planlama Gelişim ve Outsource Hizmetler Müdürü görevlerini üstlenen Sevim, son olarak Yapı Kredi Bankası Şube ve Portföy Hizmetleri Müdürü olarak görev yapıyordu.

 • Masa tenisi malzemeleri Hazerspor.com’da
  Günümüzde internetin hayatın her alanında yer almasıyla e-ticarette birçok sektör kendine yer bulmaya başladı. Elektronikten ev tekstiline, kozmetikten giyime önemli sektörlerde alışveriş kolaylığı sağlayan e-ticaret siteleri detaylı ürün bilgilerinin yer alması ve ödeme kolaylıklarıyla birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Online alışveriş, kullanıcıların zamandan tasarruf ederek, birkaç tuşla hızlı satın alma kolaylığı da sağlıyor.

  E-ticaret sektöründeki ihtiyaca yönelik gelişmeyle birlikte spor malzemeleri de online olarak hızlı bir şekilde satın alınabiliyor. Spor malzemeleri ve sporcu giyimi konusunda hizmet veren Hazerspor.com, geniş masa tenisi aksesuarı seçenekleriyle e-ticaret sektöründe yerini alıyor.

  Hazerspor.com’daki ürün çeşitliliği
  Masa tenisi tekstil ürünleri, ayakkabılar, raketler, raket ekipmanları, masa ve aksesuarları, sporcular için çanta ve raket kılıfları, raket yapıştırıcı, top ve aksesuarlar, lastik gibi geniş ürün yelpazesi bulunan Hazerspor.com, masa tenisi oyuncularının ihtiyaçları olan ürünleri bir arada bulabilecekleri bir online alışveriş sitesi. Dünyaca ünlü kaliteli markalara ait spor aksesuarlarını online olarak satın alma kolaylığı sağlayan Hazer Spor, ödeme ve teslimat kolaylıkları da sağlıyor.

  Gizlilik ve güvenlik
  Hazerspor.com internet sitesinden banka havalesi, EFT ve online kredi kartı ile ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca kullanıcılar kredi kartına taksit imkanından da yararlanabiliyor. Bu işlem sırasında tüm kredi kartı bilgileri 256bit SSL Sertifikası ile korunuyor. Alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön panda tutan site, bilgileri hiçbir şekilde sisteminde saklamıyor.

  46 yıldan bu yana kaliteli masa tenisi malzemeleri üreten Cornilleau markasının Türkiye distribütörü olan Hazer Spor, internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerine, web site üzerinden kargo takibi yapma ve hızlı gönderi imkanı da sunuyor.

  Masa tenisi raketi ve topu, masa ve aksesuarları, tahtalar, lastikler, tekstil ürünleri, çanta ve raket kılıfı, hazır raket, raket hazırlama malzemeleri ve hediyelik masa tenisi eşyalarının online alışveriş sitesi Hazerspor.com’da detaylı ürün araması yapabilmek için basit bir kullanıcı paneli tasarlanmış. Alışveriş yapma isteyenler, dilediklerinde markalar sayfasına tıklayarak, marka bazlı ürün araması yapabiliyor ve aradıkları ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabiliyor.

 • Kadın aksesuarlarının online adresi: Miss She
  Kadınlar hem güzelliklerine hem de şıklıklarına oldukça düşkündür. Kişisel bakımlarının yanı sıra seçtikleri kıyafetlere, kullandıkları aksesuarlara da oldukça önem verirler. Kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuarlar da takılar ve çantalardır. Online alışverişi sevenlerdenseniz, alanında en çok tercih edilen ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan www.missshe.com.tr sizler için birçok aksesuar seçeneği sunuyor. Birbirinden şık kadın kolye, küpe, bileklik, yüzük modelleri, bayan saatleri ve çanta çeşitleri yanı sıra trend erkek saat modelleri de bulabileceğiniz her zevke hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip.

  Sitede alışveriş yapmak hem keyifli hem de oldukça kolay. Missshe.com.tr adresine girdiğinizde, kadınlara hitap eden ürünler için hazırlanmış kadın bölümü, erkeklere hitaben tasarlanmış saat modellerinin bulunduğu erkek bölümü, sevgiliye özel hazırlanmış ürünlerin bulunduğu sevgiliye özel bölümü ile birlikte kışa özel ve gümüş kolye başlıkları ile isimlendirilmiş iki kategori karşınıza geliyor. Başlıklar altında yer alan ürün görsellerine tıklayarak satın almak istediğiniz ürünü detaylı olarak görüntüleyebilir, fiyat ve taksit seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Kolye, küpe, yüzük, kol saati, bileklik çeşitleri ile birlikte özel tasarımlı halhal ve çanta modelleri bulabileceğiniz kadın bölümünde birbirinden şık ve cazip ürün satışa sunuluyor. Kolyelere meraklıysanız kolye bölümündeki etnik el yapımı tasarım kolyeler, trend kolyeler, tasma kolyeler ve otantik-zamak kolye çeşitleri ilginizi çekebilir. Birbirinden özel tasarımlarda hazırlanmış gümüş kolye modellerine gümüş kolye başlığı altında görüntüleyebilirsiniz. Saatlere düşkünlüğünüz varsa, bayan saatleri modellerini kadın kategorisinin saat bölümünde bulabilir, Ferruci bayan saat modelleri, Modena marka bayan saat modelleri, Slazenger marka bayan saat modelleri ve Miss She’nin bayan saat modelleri arasından hoşunuza giden modelleri inceleyebilirsiniz.

  Yıl içerisinde anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, doğum günü, evlilik, tanışma yıl dönümü gibi birçok özel gün bulunuyor. Bu özel günlerde hem kadın hem de erkek sevdiklerinize hediye alırken de Miss She’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi erkek ise, Missshe.com.tr’ın erkek bölümüne girdiğinizde, saat kısmını tıklayarak karşınıza gelen sayfalarda kaliteli saat markalarının trend modellerini bulabilir, beğendiğiniz ürünleri inceleyebilir ve hızlıca satın alabilirsiniz. Deri kayışlı ya da çelik kasa, kristal ya da mineral camlı analog erkek kol saatleri arasından hediye edeceğiniz erkeğin hoşuna gidecek bir model mutlaka bulacaksınız.

  Miss She’nin sevgiliye özel kategorisinde hem kadın hem de erkek saat kombinlerini, aynı tasarımlarda hazırlanmış sevgili saat modellerini, gümüş kolye modellerini görüntüleyebilir, sizin ve hediye alacağınız kişinin zevklerine göre tercih edebileceğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Özellikle sevgililer günü için hediye seçeneği olabilecek birçok şık model sitede bulunuyor.

  İndirimde olan ürünleri de ayrı bir kategoride bulabileceğiniz sitede zevkinize uygun tüm takı ve aksesuar çeşitlerini kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Miss She’nin web sitesinde yaptığınız alışverişler sırasında kişisel bilgilerinizi, fatura ve teslimat bilgilerinizi girerek, ödeme işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz havale ve EFT, kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ürününüzü satın alırken hediye paketi seçeneğini “evet” olarak işaretlediğinizde, hediyenizin özel bir paketle teslim ediliyor.

 • Dr. Oetker’den yepyeni bir ürün: Kekburger
  Dr. Oetker küçük büyük herkesin bayılacağı aralarında bol sütlü krema olan kakaolu nefis minik kekleri yani Kekburger’i sunmaktan gurur duyar...

  Lezzeti muhteşem, yemesi çok keyifli olan Dr. Oetker Kekburger’i hazırlamak çok pratik ve eğlenceli. Dr. Oetker Kekburger ile artık mutfaklarda son sözü küçük şefler söyleyecek!

  Dr. Oetker Kekburger paketinin içinde burger kekini hazırlayabilmek için özel un karışımı, ara dolgu için özel krema karışımı ve pişirme kağıdı bulunmakta.

  Dr. Oetker Kekburger’leri hazırladıktan sonra ister buzdolabında kısa bir süre bekletip hemen isterseniz de dondurucuda bekletip dondurarak da yiyebilirsiniz. Kremasına çeşitli kuru veya taze meyve parçaları, fındık, fıstık, badem, çikolata parçası ekleyebilirsiniz. Dr. Oetker Jel renklendiriciler ile kremayı renklendirebilir, Dekor Serisindeki ürünler ile Kekburger’leri süsleyebilirsiniz. Değişik ve esprili süsleme teknikleri ve tarifleri için ambalajın içi yüzüne veya www.droetker.com.tr bakmanız şiddetle tavsiye edilir yaratıcı ve farklı tarifleri hazırlarken hem siz hem de çocuklarınızın çok eğleneceğinin garantisini veriyoruz...

  Dr. Oetker Kekburger’in hazırlık aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta. Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

  Dr. Oetker ürünleri, tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

 • Çocuklar için kaçırılmayacak teknoloji kampı
  PlayLab Türkiye, alanında önde gelen uzman eğitmenleri ve danışmanlarıyla özel olarak tasarladığı “Sömestr Kampı” kapsamında çocuklara robot programlamayı öğretecek.

  Program içeriğinde; Algoritma ve Akış Diyagramları, Blogger Atölyesi, Hack4Kids/Hack4Teens, Scratch ile Programlama, Mbot Robotik Programlama, Lego Robotik Atölyesi, Arduino ile Robotik Programlama, Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi gibi birbirinden eğlenceli ve öğretici faaliyetleri içeren atölye çalışmaları yer alıyor. Çocukları yeni buluşlar yapmaya, sorgulamaya ve ortak çalışmaya teşvik eden atölye çalışmalarının her biri, çocukların hayal gücünü ve içlerindeki yaratıcı enerjiyi harekete getirmek üzere tasarlanmış oyunlardan oluşuyor.

  Çocukların birlikte eğlenerek öğreneceği atölyelere, 9-16 yaş arasındaki tüm çocuklar katılabilecek. Çocukların yaş grubuna bağlı olarak sahip oldukları farklı ihtiyaçlara göre düzenlenen sömestr eğitimi Ankara Hacettepe Teknokent’te, ÇEKVA (Çorum Eğitim ve Kültür Vakfı)’nın Kadıköy’de ki merkez binasında ve PlayLab Türkiye’nin Bahçelievler’deki merkez ofisinde gerçekleştirilecek.

  STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) ) eğitim programlarının birarada verildiği PlayLab Türkiye’nin yaratıcı eğitimlerini playlab-tr.com adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.

  Eğitimler oyun ve bilimi biraraya getiriyor
  Lego Robotik Atölyesi: Boğaziçi Üniveristesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nde verilecek eğitimde, çocuklar 10’ar kişilik sınıflarda legolarla kendi robotlarını tasarlayıp, programlamayı da öğrenerek robotlarını harekete geçirebilecekler. Eğitim sırasında dişliler, çarklar, farklı tipte sensörler ve tekerlekler ile bağlantı parçalarını kullanarak kendi robotlarını oluşturabilecekler.

  Scratch ile Kodlama Eğitimleri: Dünyanın en iyi teknik üniversitesi olarak tanınan Massachusetts Institute of Technology’nin (MIT) çocuklara yönelik geliştirdiği “Scratch” programı, çocukların bilişsel ve algoritmik becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

  Çocuklar bu eğitimde geometrik şekilleri (kare, dörtgen, beşgen vs), yaprak çizme, kendi karakterini çizmek ve dans ettirmek, konuşma balonları, orkestra oluşturma vs. gibi konuları deneyimleyecekler. 10 kişilik gruplar halinde eğitim alacak çocuklar bu eğitimde kodlamanın mantığını öğrenecekler.

  Mbot ile Robotik Programlama: Çocuklar, Scratch programına benzeyen mblock programıyla , mbot robot kiti ile kendi robotlarını yapacak. Örneğin; futbol oynayacak bir robot tasarlayıp, ışık, ses,çizgi ve engel sensörlerini kullanarak, robotlarına şarkı yaptırabilecek, araba yapıp otomatik park ettirebilecek ve hatta kendi aralarında futbol müsabakası yaptırabilecekler.

  Arduino ile robotik programlama: Arduino atölyesi ile çocuklar, bir yandan çok eğlenirken diğer yandan da fiziksel olarak dikkat, odaklanma ve motor becerilerini geliştirecek. Mantıksal ilişki kurmak, problem çözme, eleştirel düşünme ve akıl yürütme becerileri gelişen çocuklar; arduino geliştirme kartı ile model sensörler kullanarak kendi robotlarını programlayabilir, kendi elektronik aletlerini tasarlaryabilecek hale gelecekler..

  Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi: Çocukların temel seviyede mobil uygulama geliştirerek, mobil dünyada içerik oluşturacaklar. Oyun oynamayı sevenler, PlayLab “Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi”ne katılarak, mobil uygulamaların nasıl yapıldığının temel çerçevesini öğrenerek, kendi uygulamalarını geliştirmeleri için gerekli bilgi ve beceriyi kazandıktan sonra kendi oyunlarını tasarlayıp, mobil cihazlarına yükleyeceklerdir.

  Hack4Kids ve Hack4Teens: Çocuklar ve gençler için oluşturulan Hack4Kids ve Hac4Kids eğitim programında; kod yazma ve zararlı yazılımlarla ilgili bilgi verilecek. Uygulamalı senaryoların anlatılacağı programda, çocukların daha bilinçli bir internet kullanıcısı olması sağlanacak.

  Blogger Atölyesi: PlayLab Türkiye Blogger Atölyesi, gelecekte tüm web platformlarında haber ya da makale üretebilecek, kendi web girişimlerini, blog sayfalarını yayınlayabilecek yüksek profilli bireylerin eğitimini esas alıyor. Söz konusu program kapsamında şimdiden internet dünyasında güçlü adımların atılması da mümkün olabilecek. Atölyeye katılanlar, blogger olmak ve internet yazarlığına dair detayları, teorik ve pratik şekilde görüp öğrenenecek, bu alanda ilerlemek için yeni bir zihinsel planlama güdüsüne merhaba diyecekler. Gelecekte ünlü bir blogger olmanın kendilerine neler kazandıracağını, bir meslek olarak çeşitli faydalarını özümserken kendi sınırlarını aşmanın da keyfine varacaklar. Çocuklar için yaratıcı teknoloji atölyeleri

  PlayLab Türkiye’nin alanında önde gelen uzmanlarla hayata geçirdiği ‘teknoloji atölyeleri’ sömestr tatilinden sonra da devam edecek. Bilim, teknoloji ve sanatı biraraya getirerek oluşturulan eğitim programlarında, çocuklar için öğrenmeyi kolaylaştırıcı ve yaratıcılığı arttıran özel programlar sunuluyor. Bunlar arasında; web sitesi tasarlamak, kod yazmak, programlama ve uygulama geliştirmek ,dijital müzik ve film yapımı, drone tasarımı ve profesyonel uçuş deneyimi, 3D yazıcılarla kendi oyuncaklarını yapmak, bilgisayar oyunlarının tasarımı ve kodlaması, blog yazmak ve blogger olmak ve Mine Craft ile hayallerindeki dünyayı yaratmak gibi son dönemin en çok takip edilen gelişmeleri de yer alıyor.

  Kayıt ve bilgi için:
  Sömestr Kampı ile ilgili detaylı bilgiye playlab-tr.com ve https://www.facebook.com/playlabturkiye adreslerinden, 0212 442 07 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 • FESPA Eurasia 8-11 Aralık’ta kapılarını 4. kez açtı
  FESPA Eurasia 2016, “Hayal Gücünüzü Uçurun” sloganıyla 8-11 Aralık’ta CNR Expo’da kapılarını misafirlere açtı.

  Avrasya bölgesi açıkhava reklamcılarının uluslararası buluşma noktası FESPA Eurasia’nın dördüncüsü ARED-FESPA işbirliğiyle İstanbul, CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Fuar ziyaretçileri dört gün boyunca geniş format dijital baskı, serigrafi baskı, endüstriyel reklam, tekstil baskı ve konfeksiyon süslemeye dair en son ürün ve trendleri görme imkanı yakaladılar.

  ARED ve FESPA Ortaklığı
  50 yılı aşkın fuarcılık deneyimine sahip FESPA ile ARED’in ilişkisi 2001 yılında ARED’in FESPA üyesi olmasıyla başlamıştır ve bu ilişki 2013 yılında ilki 3-5 Ekim’de gerçekleşen FESPA Eurasia Fuarı ile ortaklığa dönüşmüştür.

  Bir federasyon olan FESPA’nın, “Amaç İçin Kazanç” felsefesi ile sektöre yaptığı küresel boyutlu geri yatırımlar, ARED’in Türkiye’de açıkhava reklamcılığının kar amacı gütmeyen tek sektörel temsilcisi olarak edindiği misyonla yakinen uyuşmaktadır. Sektörel destek amacıyla 2013’te başlayan ARED-FESPA ortaklığı sayesinde ortaya çıkan ve sektörden aldığını sektöre geri yatıran FESPA Eurasia Fuarı’nın beşincisi 7-10 Aralık 2017’de gerçekleştirilecektir.

  FESPA Eurasia 2016 Kurdela Kesme Töreniyle Misafirlerine Merhaba Dedi
  8 Aralık Perşembe günü gerçekleşen açılış töreninde kurdelayı her sene olduğu gibi bu sene de ARED, Genç ARED, FESPA Eurasia ve FESPA Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte kestiler.

  ARED Başkanı Halil Eligür kurdela töreni öncesi yaptığı açılış konuşmasında öncelikle süregelen şiddet ortamı ve mevcut siyasi ve ekonomik gerginliklere rağmen fuara katılan ve fuarı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlere teşekkür etti. Tüm bu olumsuzluklara rağmen çalışmaya ve iş yapmaya devam etmenin öneminin altını çizen Eligür: “ARED’in 16 yılı bulan sektör birikimi ve deneyimi FESPA’nın elli yılı aşkın fuar tecrübesi ile birleşince Eurasia fuarımız rakipsiz bir etkinlik olarak sektörün karşısına çıktı. Fuarımızın büyük bir başarı ile tamamlanacağına olan inancımla tüm çalışan ve destek verenlere teşekkür ediyorum.” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

  ARED-FESPA Standı Buluşmaları
  ARED’in güçlü sektörel bağları ve destek verdiği eğitim kurumlarıyla geliştirdiği ilişkileri ARED-FESPA standına da yansıdı. Her sene olduğu gibi FESPA Eurasia 2016’da da ARED-FESPA standı, sektör temsilcilerinin bir araya geldiği, sektörün gelecekteki profesyonelleri olan öğrencilerin sektörü birebir gözlemlediği, çeşitli oda ve derneklerin tanışma imkanı bulduğu hareketli bir alan olmayı başardı. Fuarı; Antalya Reklamcılar Matbaacılar Odası toplam 65 kişilik bir grupla 8 Aralık’ta, İZTO İzmir Ticaret Odası 28, Adana Matbaacılar ve Reklamcılar Odası 45 kişilik gruplarla 10 Aralık’ta ve ETO Eskişehir Ticaret Odası 18 ve ATSO Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 23 kişilik gruplarla 11 Aralık’ta ziyaret ederek ARED’in misafiri oldular.

  ARED’in İstanbul, Ankara ve İstanbul’da açtığı ARED Endüstriyel Reklam Ürünleri Teknik Öğretim Programı öğrencilerinin yanı sıra Beylikdüzü Borsa İstanbul Kavaklı MTAL, İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulları Moda Tasarım Bölümü, İstanbul Zeytinburnu Şehit Büyükelçi Galip Balkar MTAL ve Balıkesir İMKB MTAL’den toplam 236 öğrenci ve öğretmen FESPA Eurasia’yı gezme ve sektöre dair ilk elden bilgi edinme şansı yakaladılar.

  ARED-FESPA standının en ilgi çeken bölümlerinden biri ise “Unutamadıklarımız” duvarı oldu. Sektörümüzün bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan, yıllarını sektörümüze ve gelişmesine adayan, 2001 yılından günümüze aramızda olmayan sektör duayenlerimizi anmak amacıyla üyelerimizden gelen bilgiler ve arşivimizdeki kayıtlar ışığında hazırlanan “Unutamadıklarımız” çalışmasıyla, kaybettiğimiz 29 duayenimizi fuar boyunca anma imkanı bulduk.

  FESPA Eurasia Fuarı Etkinlikleriyle Misafirlerini Memnun Etti
  FESPA Eurasia’nın gelenekselleşen Katılımcı Partisi organizasyonu bu sene 9 Aralık’ta WoW İstanbul Hotel’de gerçekleşti. FESPA ve ARED ekiplerinin fuar katılımcılarını ağırladığı etkinliğin açılış konuşmasını FESPA Satış Müdürü Michael Ryan yaptı. Katılımcı Partisi’nde ayrıca başkanlığından günümüze ARED ve FESPA Eurasia’yı kesintisiz destekleyen ARED V. ve VI. Dönem Başkanı Birol Fedai’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

  FESPA Eurasia, misafirleriyle sektöre dair önemli öngörü ve yenilikleri paylaşma ve ziyaretçilerini dünyanın dört bir yanından baskı profesyonelleri ile bir araya getirme misyonunu 2016’da eğitim ve konferans etkinlikleriyle sürdürdü. Fuarın en hareketli bölümlerinden olan Endüstriyel Reklam Atölyesi’nde tabela yazımı, neon ve piksel led uygulama ve pleksi kutu harf yapımı başlıklı canlı uygulamalar dört gün boyunca FESPA Eurasia 2016 ziyaretçileri için gerçekleştirildi ve sektörel ve teknik ipuçları meraklılarla paylaşıldı. Fuar alanında üç gün boyunca gerçekleştirilen konferanslarda ise konularının uzmanı sektör profesyonelleri dijital pigment baskı teknikleri, evde serigrafi ve tekstilde nano uygulamalar gibi farklı seviye ve teknikleri kapsayan on iki oturumda zengin içerikli sunumlarını izleyicilerle paylaştılar.

  Profesyonel araç kaplama uzmanı Ole Solskin Ravn’ın düzenlediği araç kaplama atölyesinde; birinci gün temel araç kaplama, ikinci gün orta-ileri seviye araç kaplama uygulaması eğitimleri ile 3 ve 4. Gün World Wrap Masters araç kaplama yarışması düzenledi. Fuarın son günü açıklanan sonuçlara göre Araç Kaplama Yarışması’nın birincisi ödül olarak FESPA 2017 Fuarı’nda düzenlenecek olan World Wrap Masters dünya finaline Avrasya bölgesi şampiyonu olarak katılma şansı yakaladı.

  FESPA Eurasia 2017’nin Tarihleri Belli Oldu
  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından verilen “Uluslararası Fuar” unvanını almaya hak kazanan FESPA Eurasia, beşinci yaşını “Uluslararası Fuar” olarak 7-10 Aralık 2017 tarihlerinde yine İstanbul, CNR Expo’da gerçekleşecek FESPA Eurasia 2017 Fuarı’nda kutlayacak. FESPA Eurasia 2017 katılımcıları yeni unvanı sayesinde fuara katılımlarında daha fazla devlet desteği almaya hak kazanacaklar.

  Fuar ziyaretçi ve katılımcıları bu sene de fuarda baskı teknolojileri, sarf malzemeleri, çözüm ve piyasa öngörülerine dair en güncel gelişmeleri keşfedecek ve geniş format dijital, serigrafi ve tekstil baskının aralıksız gelişimine tanıklık edecek.

  Sektörün fuarı FESPA Eurasia’ya 2016 yılında katılımcı ya da ziyaretçi olup ARED’i ve sektörü destekleyen tüm meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

 • 2017 yılında düzenlenecek olan Webrazzi konferanslarının tarihleri belli oldu
  Teknoloji blogu Webrazzi 2017 yılında düzenleyeceği konferansların takvimini açıkladı. Şubat ayında başlayacak konferanslar Aralık ayında sona erecek. 15 Şubat 2017’de başlayacak konferanslarda e-ticaret, dijital pazarlama ve reklamcılık, öne çıkan fintech uygulamaları, internet-teknoloji dünyasından gelişmeler ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili konular ele alınacak.

  İnternet alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi her yıl düzenlediği sektörel konferanslarına ara vermeden bu yıl da devam edecek. 15 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek ilk konferans Webrazzi E-Ticaret 2017 ile açılış yapılacak. Her yıl düzenlenen tematik konferanslara ve Webrazzi Summit’e ek olarak takvime 2 yeni konferans daha eklendi. Geleceğin tüm yeni teknolojilerinin konuşulacağı Webrazzi İnovasyon ve yazılım hakkında her şeyin konuşulacağı Webrazzi Developer, 2017 yılının yeni konferansları olacak.

  Yeni konferans konularıyla farklı sektörlerde de odak noktası olacak Webrazzi’nin belirlenen takvimi şu şekilde;
  - Webrazzi E-Ticaret 2017, 15 Şubat Çarşamba
  - Webrazzi Dijital 2017, 8 Mart Çarşamba
  - Webrazzi Mobil 2017, 12 Nisan Çarşamba
  - Webrazzi İnovasyon 2017, 10 Mayıs Çarşamba
  - Webrazzi Summit 2017, 18 Ekim Çarşamba
  - Webrazzi Developer 2017, 15 Kasım Çarşamba
  -Webrazzi Fintech 2017, 6 Aralık Çarşamba

  Webrazzi’nin 2017 yılı boyunca gerçekleşecek tüm konferanslarına Webrazzi VIP ile katılma imkanı bulunuyor. https://vip.webrazzi.com/ üzerinden VIP Pass satın alarak, 2017’nin tüm konferanslarına katılım yapılabilir. VIP Pass’ta 1, 2 ya da 3 kişilik alımlarda ve 4 ve daha üzeri alımlarda indirimli fiyat avantajı bulunuyor.

  Webrazzi’nin tüm konferanslarının içerikleri şu şekilde olacak:

  Webrazzi E-Ticaret 2017: E-ticaret sektörünün öne çıkan oyuncularıyla; tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarında yer alan oyuncular, yatırımlar ve optimizasyon.

  Webrazzi Dijital 2017: Pazarlamanın dijital hali, ajans dünyasından son haberler, ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri.

  Webrazzi Mobil 2017: Mobil başlığı altında uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşümle ilgili her şey.

  Webrazzi İnovasyon 2017: 'Augmented Reality' yani Artırılmış Gerçeklik, 'Virtual Reality' yani Sanal Gerçeklik, 'Artificial Intelligence' yani Yapay Zeka, 'Internet of Things' yani Nesnelerin İnterneti, 'Drone' yani insansız hava araçları, Blockchain, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler.

  Webrazzi Summit 2017: Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek.

  Webrazzi Developer 2017: Web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey.

  Webrazzi Fintech 2017: Öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye'deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech'e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte ele alınacak.

 • Webrazzi Ödülleri 2016’nın kazananları belli oldu
  İnternet alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi, internet ve teknoloji dünyasında sektörünün en iyilerini bu yıl da ödül sahibi yaptı. 134 bin 232 oy kullanılan Webrazzi Ödülleri her zaman olduğu gibi halk oylamasıyla belirlendi.

  2016 yılı için “Yılın Pazar Yeri” gibi yeni kategorilerle birlikte girişimcilik odaklı bir oylama tasarlayan Webrazzi, 15 kategoride etkili sonuçlar elde etti. 6 Ocak Cuma akşamı sona eren halk oylaması Facebook, Twitter, Linkedin ve e-posta üzerinden gerçekleşti. 15 kategoride toplam 145 farklı adayın yarıştığı Webrazzi Ödülleri’nin tüm kategorilerinde bu yıl 10 bin 470 aday önerisinde bulunuldu. ‘Yılın Girişimi’ kategorisinde birincilik “getir”in oldu. Yılın Fintech girişimi ininal, IoT girişimi Evreka ve yılın SaaS girişimi de Paraşüt oldu.

  29 bin 825 kişinin katıldığı oylama sonucunda internet ve teknoloji dünyasının en iyi 15 ismi şu şekilde:

  Yılın Girişimi
  getir
  Yılın Fintech Girişimi
  ininal
  Yılın IoT Girişimi
  Evreka
  Yılın SaaS Girişimi
  Paraşüt
  Yılın Girişimcisi “Bülent Tekmen
  ininal
  Yılın Yatırım Şirketi
  500 İstanbul
  Yılın Melek Yatırım Ağı
  Galata İş Melekleri (GBA)
  Yılın Melek Yatırımcısı
  Nevzat Aydın 
  Yılın Girişim Hızlandırıcısı 
  İTÜ Arı Çekirdek 
  Yılın E-Ticaret Sitesi 
  Hepsiburada 
  Yılın Pazar Yeri 
  n11.com 
  Yılın İlan Sitesi 
  Sahibinden 
  Yılın En Başarılı YouTube Kanalı 
  OHA Diyorum!
  Yılın Dijital Bankacılık Uygulaması
  Garanti Cep
  Yılın En Dijital Markası
  Turkcell

 • Dr. Oetker ünlü Marlenka tatlısını sunar
  Dr. Oetker yine bir ilke imza atarak ünü sınırları aşan, son zamanların gözde ve eşsiz lezzeti Marlenka’yı tüketicilerinin beğenisine sundu.

  Dr. Oetker’in geliştirdiği Marlenka, bal, süt kreması, tereyağı ve cevizin muhteşem uyumu ile damak çatlatıyor…

  Dr. Oetker Marlenka paketinin içinde özel krema karışımı ve un karışımı bulunmakta. Yemesi çok zevkli hazırlaması çok kolay olan bu özel tatlı ikramların baş tacı olacak. Dr. Oetker Marlenka buzdolabında dinlendirildikten sonra soğuk olarak ya da isterseniz servisten hemen önce buzdolabından alıp fırında veya mikrodalga fırında çok kısa süre ile ısıtılarak servis yapılabiliyor.

  Dr. Oetker Marlenka’nın hazırlık aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta. Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz

  Dr. Oetker ürünleri, tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

 • Pet shop ürünlerinin e-ticaretteki tedarikçisi Petzimo.com
  E-ticaret sitelerinden kolay alışverişler yapılabilme özelliği, birçok kullanıcının zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. İnternet alışverişi sırasında onlarca marka aynı anda görüntülenebiliyor ve bu sayede her çeşit ürünü hızlı bir şekilde bulmak ve satın almak kolaylaşıyor. Kullanıcı sayısının artmasına bağlı olarak, sektörel anlamda da gelişen e-ticaret siteleri yoluyla, günümüzde evcil hayvan ihtiyaçlarını da karşılamak mümkün.

  Kedi, köpek, kuş ve balık gibi evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak için her an bir pet shop mağazası bulmak mümkün olmayabilir. Bundan hareketle birçok kaliteli markayı bünyesinde bulunduran petzimo.com internet sitesinden; kedi maması, köpek maması, kedi ve köpek bakım ürünleri, evcil hayvanlar için aksesuarlar, kuş kafesleri ve birçok pet shop malzemesi satın alınabiliyor. Güvenilir, istikrarlı ve hızlı hizmet vermeye yönelik olarak ticaret hayatına devam eden petzimo’dan evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

  Petzimo.com’da alışveriş çok güvenli
  Petzimo.com web sitesine üye olarak, hızlı bir şekilde pet shop malzemeleri kredi kartı yoluyla satın alınabiliyor. Konu kredi kartı olunca kişisel bilgilerin güvenliği de akıllara takılıyor olabiliyor. Bu konuda titizlikle hareket eden petzimo.com, kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde sisteminde saklamıyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde güvenlik amacıyla en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılıyor. Petzimo.com’dan yapılan alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.

  Petzimo.com’dan kredi kartıyla yapılan alışveriş sırasında bankadan sözlü olarak telefonda sipariş teyidi istenebiliyor. Hatta müşteriye ulaşılamadığı durumlarda sipariş iptal edilebiliyor. Bu durumda bankada kayıtlı telefon numarası bilgisinin güncel tutulmasında yarar var.

  Petzimo.com “para puan” kazandırıyor
  Petzimo.com’da 1 para puan 1 TL olarak değerlendiriliyor. Web site üzerinden yapılan tüm alışverişlerde para puan kazanmak ve sonraki alışverişlerde bu puanları TL olarak kullanmak mümkün. Petzimo.com’a üye olan herkese anında 10 para puan hediye ediliyor. Üye girişi ile petzimo.com'dan gerçekleştirilen tüm alışverişlerin %2,5'i değerinde puan anında üyelik hesabına yükleniyor. (100 TL değerinde bir alışveriş için, 2,50 TL değerinde 2,5 puan kazanılıyor)

  Evcil hayvanlarınız için birçok pet shop malzemesini aynı anda görüntülenmesini sağlayan Petzimo.com, güvenli alışverişlerde tercih edilebilecek bir e-ticaret sitesi.

 • Bonus'a özel Sonax Car Fresh paketi indirimi
  Yaptığınız alışverişlerde bonus kazandıran, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapmanızı sağlayan Bonus tüm ihtiyaçlarınızla ilgileniyor. Aracınız için yıkama, sterilizasyon ve klima temizleme işleri için Sonax Car Fresh paketini Bonus kredi kartınıza özel %25 indirimle yaptırabilirsiniz. Hayatın her alanında alışverişlerinizde yanınızda olan Bonus kredi kartınız için internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

  Sonax Car Fresh Paketini herhangi bir ön katılımda bulunmadan Bonus kredi kartınızla %25 indirimle alabilir, aracınız için vip yıkama, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, klima temizleme işlemi yaptırabilirsiniz. 20 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya sadece binek araçlar için geçerli olup, başka Sonax kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamıyor.

  Vip yıkamada neler yapılıyor?
  - Yıkama makinesi ile araç, dışındaki kaba kir ve çamurdan arındırılır.
  - Konsantre şampuanla aracın dışı yıkanır.
  - Araç ıslakken hızlı cila uygulaması yapılır.
  - Aracın paspasları temizlenir.
  - Aracın iç kısmı süpürülür.
  - Plastik aksamların tozu alınır.
  - Aracın camları temizlenir.
  - Lastikler, lastik parlatıcı jel ile parlatılır.

  Otomotivde kampanyaları devam eden Bonus dünyasında otomobil kiralamada, lastik alımlarınızda ve otomotiv ile ilgili alışverişlerinizde yararlanabileceğiniz fırsatlar bulunuyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar otomotiv sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlere +4 taksit ile ödeme kolaylığı gibi aracınızı kışa hazırlamak için size özel Bonus kampanyaları yer alıyor.

  Bonus’un her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de ödeme kolaylığı sağlayan kampanyaları bulunuyor. Kış öncesi aracınızın bakımını atlamak istemiyor ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız, size özel kampanyaları kaçırmayın. Bonus’un otomotiv kampanyaları hakkında detaylı bilgilere bonus.com.tr web sitesinden ulaşabilir, Bonus kredi kartları arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun kredi kartı için internetten başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda gizliliğinizi düşünen Bonus, tüm kişisel bilgilerinizi %100 güvence altına alıyor.

 • ARED Endüstriyel Reklam yarışmasının kazananları belli oldu
  2. ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin kazananı, FESPA Eurasia 2016 Fuarı’nın üçüncü günü olan 10 Aralık’ta fuar kapanış saatine kadar kullanılan yaklaşık 350 oy doğrultusunda belirlendi. Finale kalan üç başvuru, jüri üyeleri Ahmet Özdemirel (Duygu Reklam), Prof. Dr. Ali Murat Vural (Bersay İletişim Grubu), Birol Fedai (Sistem Printing Company), Can Bekçi (MEC Global Türkiye), Mehmet Özbakır (Gama Reklam), Volkan Tahmazoğlu (Sütaş A.Ş.) ve Yaşar Güvenen’in (AION) puanlamaları sonucunda: Doğtaş/İstikbal/Bellona Mobilya, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve Voyage Sorgun için yapılmış projeler olarak belirlenmişti.

  Üç finalistin projeleri, fuar alanında bulunan oylama alanlarında sergilendi ve fuar katılımcı ve ziyaretçileri üç gün boyunca beğendikleri projeleri oyladı. Yarışmanın kazananı 11 Aralık’ta FESPA Eurasia Konferans alanında gerçekleştirilen törende açıklandı. ARED Koordinatörü Şenay İpek’in sunumuyla gerçekleşen törende ARED Başkanı Halil Eligür ve ARED Yönetim Kurulu Üyesi ve projenin mimarı Ahmet Özdemirel tarafından takdim edilen ödüllerde birinciliği Antalya’dan Rekmar Reklam’ın Voyage Sorgun, ikinciliği Kayseri’den Feza Reklam’ın Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve üçüncülüğü İstanbul’dan Yazı Reklam’ın Doğtaş/İstikbal/Bellona Mobilya projeleri elde etti.

  2. ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin kazananı olan Rekmar Reklam, Hamburg’da gerçekleşecek FESPA 2017’ye 2 gün 1 gece konaklamalı çift kişilik ziyaret ödülünü kazanmanın yanı sıra FESPA Awards 2017’de ücretsiz yarışmacı olma şansını elde etti. Ödülü Alper Tenşi adına BLZ Reklam’dan S. Reha Opak teslim aldı. 2015 yılı ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin kazananı Çizgi Reklam, FESPA Awards 2016’da kendi segmentinde üçüncülük ödülüne erişmişti.

  Endüstriyel reklamcılığın mecra ve malzeme çeşitliliğini, projelerin reklam alanı olarak değerleri dışında yaratıcılık ve ustalık anlamında onurlandırmayı amaçlayan ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin üçüncüsü için çalışmalar önümüzdeki sene başlayacak ve kazananlar yine 7-10 Aralık 2017’de gerçekleşecek FESPA Eurasia 2017’de açıklanacak.

 • Şimdi Mondial sahibi olmanın tam zamanı
  Mondial fırsatları, Aralık ayı boyunca da hız kesmeden devam ediyor.

  Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası Mondial, kullanıcılarına daha rahat ödeme imkanı ile motosiklet sahip olma fırsatı sunuyor. 01.12.2016-31.12.2016 tarihleri arasında anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 ve 12 aya varan, %0 faizli taksit fırsatlarını motosiklet severler ile buluşturuyor. Aralık ayı fırsatlarından yararlanıp, bir Mondial sahibi olmak istiyorsanız; Mondial Bayilerine uğramakta acele ediniz.

 • Yılbaşı için hediye seçenekleri Petunyashop.com'da
  Yeni bir yılı karşılamamıza az bir süre kaldı. Yeni yıla girerken alışılagelmiş davranışlardan biri de sevdiklerimize hediye almak. Yılbaşı gününde hediye vermek, hediye almak kadar mutlu eder insanı. Özellikle kalabalık ailelerde ve kalabalık topluluklarda herkesin birbiri ile hediyeleşmesi ayrı bir mutluluktur. Yani yılbaşında herkesin hediye alacağı birileri mutlaka vardır.

  Nasıl bir hediye alınacağına karar vermek konusunda kimi zaman kararsızlık yaşadığımızda olur. Henüz ne tür bir hediye alacağınıza karar vermediyseniz Petunyashop’un renkli dünyasını mutlaka ziyaret edin. Mutlaka hoşunuza gidecek bir hediye alternatifi bulacaksınız.

  Hediye alacağınız kişi çocuğunuz, eşiniz, iş arkadaşınız ve dostlarınız olabilir. Hediye alma işi biraz da hediye alınacak kişiyi iyi tanımakla da şekillenebiliyor. Çocuğunuza hediye alacaksanız ve renkli kırtasiye malzemelerini seviyorsa Petunyashop hediye bulmak için tam da aradığınız adres. Alışılmışın dışında tasarımlar, desenlerde ürünler bulabileceğiniz sanal mağazadaki ürünler çocuklarınız kadar sizin de gönlünü fethedebilir. Renkli kalemler, rengarenk ve desenli tasarım defter çeşitleri, birbirinden şirin kalem kutuları, dosyalar, cetveller, desenli bantlar, etiket ve stickerlar, şirin silgiler, kalemtraşlar hediye alternatifleriniz arasında yer alabilir. Hatta kendinize de hediye olarak alabilirsiniz. Renkli defterler, kalemler çalışma motivasyonunuzu daha da arttırabilir.

  Petunyashop sanal mağazasında tüm ürün çeşitleri ayrı kategoriler altında bulunduğu için hoşunuza giden ürünleri kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz. İstediğiniz ürünün bulunduğu alana tıkladığınızda gele görsellerde hem ürünleri inceleyebilir hem de fiyatlarını aynı anda görebilirsiniz. Örneğin defter kategorisine girdiğinizde bloknotlar, tasarım defterler, dikişli, defterler, kumaş kapaklı defterler, metal kapaklı defterler, telli ya da sarmalı defterler farklı başlıklar altında karşınıza geliyor. İhtiyacınıza göre hoşunuza giden defterlerden temin edebilirsiniz. Takvim, organizer ve ajanda kategorisinde ise farklı ve şirin organizer çeşitleri bulunuyor. Günlük, haftalık organizerlar olduğu gibi alışveriş listesi tarzı farklı organizerlar da hem kendiniz için hem de arkadaşlarınız, aile bireyleri için farklı bir hediye etmek seçeneği olabilir.

  Kalem kategorisinde de birbirinden sevimli kalem çeşitleri mevcut. İster kendinize alıyor olun, ister çocuklarınıza ya da sevdiklerinize çikolatalı lolipop kalemler, şapkalı kalemler, makaron kalemler, çilek kalemler ve diğer tüm kalem çeşitleri arasında seçim yaparken kararsız kalabilirsiniz. Hepsi birbirinden cazip kalemler.

  Sitede kırtasiye ürünlerinin yanı sıra şemsiyeler, mousepadler, organizerler, cüzdanlar, ajandalar, renkli ve şirin desenli gözlük ve lens kapları da satışa sunuluyor.

  İster kendinize alıyor olun, ister çocuklarınıza ya da diğer sevdiklerinize http://www.petunyashop.com’u ziyaret edin. Yılbaşı, doğum günü ya da özel günlerde hediye ararken imdadınıza yetişecek birbirinden şirin ürünleri siteye girerek inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Güvenli bir ödeme altyapısına sahip olması sayesinde sitede yaptığınız alışverişler için ödeme yaparken gönül rahatlığı ile kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

 • 25.000 TL’lik araçta 11.000 TL sigorta avantajı
  Online sigorta brokeri Koalay.com’da trafik ve kasko sigortası poliçesi yaptıran araç sahipleri arasında yapılan analizlerde ilginç sonuçlara ulaşıldı.

  Araç sahiplerinin trafik sigortası ve kasko sigortası için Koalay'dan aldığı teklifler karşılaştırıldı ve trafik sigortası için verilen en uygun fiyat ile en yüksek fiyat arasındaki fark belirlendi. Aynı şekilde aynı aracın kasko sigortası için en uygun kasko ve en yüksek kasko fiyatları arasındaki fark hesaplandı. Trafik ve kasko için oluşan farklar toplandığında araç sahiplerinin karşılaştırma yaparak sigorta yaptırmaları durumunda maliyetlerinin düştüğü görülmekte.

  Koalay'ın yaptığı analizlerde her araç sahibi için farklı maliyet avantajı ortaya çıkmış bulunuyor. Koalay’da aracını sigorta yaptıran bir araç sahibinin 25.000 TL değerinde araçta 11.000 TL sigorta maliyeti avantajı elde ettiği görüldü. Her araç sahibi için oluşan maliyet avantajı farklı olmakla birlikte, kasko ve trafik sigortasında karşılaştırma yaparak avantaj edildiği bir gerçek.

  İstanbul, Ankara, Gaziantep, Mardin gibi farklı illerde yaşayan, farklı yaş aralıklarında, farklı cinsiyetlerde ve farkı araç kasko değerine sahip araçlara sahip profillerde yapılan araştırmalar, karşılaştırma yaparak sigorta poliçesi satın alanların %362'ye varan avantajlara sahip olduğunu gösteriyor.

  Koalay’ın yaptığı analizlerde elde edilen sonuçlar şu şekilde;

  Ankara’da yaşayan araç sahibi Koalay sayesinde 5.473 TL avantaj eldi etti
  35 yaşında, kadın, Ankara’da yaşayan, kasko değeri 63.961 TL olan 2012 Subaru Xv 1.6 awd cvt premium model bir araç sahibinin Koalay’dan aldığı trafik sigortası teklifleri karşılaştırıldığında 1.155 TL ile 4.518 TL arasında teklifler alındı.

  Bu örnekte, Koalay’da farklı şirketlerin trafik sigortası tekliflerini karşılaştırıp anında satın alan araç sahibi 3.363 TL yani %291 oranında avantaj elde etti.

  Aynı aracın kasko fiyatları karşılaştırıldığında 903 TL ile 3.003 TL arasında fiyatlar alındı. Araç sahibi kasko sigortasında 2.110 TL yani %233.58 avantaj elde etmiş oldu.

  Kasko değeri 63.961 TL olan aracının trafik sigortası ve kasko sigortasını Koalay’dan satın alan araç sahibi toplam 5.473 TL avantaj elde etmiş oldu.

  Gaziantep’te yaşayan araç sahibi Koalay sayesinde 1.375 TL avantaj elde etti
  45 yaşında, erkek, Gaziantep’de yaşayan, kasko değeri 51.110 TL olan 2013 Fiat 500L 1.6 Multijet 105 Popstar model bir araç sahibinin Koalay’dan aldığı trafik sigortası teklifleri karşılaştırıldığında 439 TL ile 989 TL arasında teklifler alındı.

  Bu örnekte, Koalay’da farklı şirketlerin trafik sigortası tekliflerini karşılaştırıp anında satın alan araç sahibi 550 TL yani %125 oranında avantaj elde etti.

  Aynı aracın kasko fiyatları karşılaştırıldığında 570 TL ile 1.395 TL arasında fiyatlar alındı. Araç sahibi kasko sigortasında 825 TL yani %144 avantaj elde etmiş oldu. Kasko değeri 51.110 TL olan aracının trafik sigortası ve kasko sigortasını Koalay’dan satın alan araç sahibi toplam 1.375 TL avantaj elde etmiş oldu.

  İstanbul’da yaşayan araç sahibi Koalay sayesinde 4.459 TL avantaj elde etti
  26 yaşında, erkek, İstanbul’da yaşayan, kasko değeri 61.700 TL olan 2015 VW Polo Comfortline 1.4 model bir araç sahibinin Koalay’dan aldığı trafik sigortası teklifleri karşılaştırıldığında 1.581 TL ile 4.486 TL arasında teklifler alındı.

  Bu örnekte, Koalay’da farklı şirketlerin trafik sigortası tekliflerini karşılaştırıp anında satın alan araç sahibi 2.905 TL yani %183 oranında avantaj elde etti.

  Aynı aracın kasko fiyatları karşılaştırıldığında 1.522 TL ile 3.077 TL arasında fiyatlar alındı. Araç sahibi kasko sigortasında 1.554 TL yani %102 avantaj elde etmiş oldu.

  Kasko değeri 61.700 TL olan aracının trafik sigortası ve kasko sigortasını Koalay’dan satın alan araç sahibi toplam 4.459 TL avantaj elde etmiş oldu.

  Mardin’de yaşayan araç sahibi Koalay sayesinde
  28 yaşında, erkek, Mardin’de yaşayan, kasko değeri 24.982 TL olan 2008 Renault Megane II Sedan A.Tıque 1.5 DCI model bir araç sahibinin Koalay’dan aldığı trafik sigortası teklifleri karşılaştırıldığında 1.878 TL ile 6.725 TL arasında teklifler alındı.

  Bu örnekte, Koalay’da farklı şirketlerin trafik sigortası tekliflerini karşılaştırıp anında satın alan araç sahibi 4.845 TL yani %258 oranında avantaj elde etti.

  Aynı aracın kasko fiyatları karşılaştırıldığında 1.725 TL ile 8.011 TL arasında fiyatlar alındı. Araç sahibi kasko sigortasında 6.276 TL yani %362 avantaj elde etmiş oldu.

  Kasko değeri 61.700 TL olan aracının trafik sigortası ve kasko sigortasını Koalay’dan satın alan araç sahibi toplam 11.121 TL avantaj elde etmiş oldu.

  Sigorta şirketlerinin trafik sigortası ve kasko sigortası teklifleri illere, araç sahibi profiline, araç kaza geçmişine göre değişebilmekle birlikte, aynı araç için sunulan teklifler gün içerisinde bile değişebiliyor. Bu sebeple karşılaştırmalı teklif alındıktan sonra anında en uygun teklifli sigortayı satın alabilme olanağına sahip olmak büyük önem taşıyor.

  Aracınızın zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası için Koalay’dan online olarak teklif alabilir, istediğiniz poliçeyi anında satın alabilirsiniz.

 • Saray Çiftliği ve Türkiye Sektörler Ligi’nden büyük işbirliği
  Aralık ayı boyunca kurumsal firma çalışanlarının 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmayacak. 201-300 TL alışverişlerde 20 TL hediye çeki, 301-400 TL alışverişlerinde 45 TL hediye çeki, 401-500 TL alışverişlerinde 80 TL hediye çeki, 501 TL üzeri alışverişlerinde 100 TL hediye çeki kazanacaklar. Hediye çeklerini bir sonraki 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanacaklar. Kurumsal firma çalışanlarının bu ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak için sarayciftligi.online sitesine üye olması yeterli oluyor.

  Türkiye Sektörler Ligi ile yapılan işbirliği ile müşteri deneyiminde fark yaratmayı amaçladıklarını belirten Saray Çiftliği Genel Müdürü Hüseyin Teber, “Türkiye Sektörler Ligi ile yaptığımız bu işbirliği kapsamında sektör devlerine online alışveriş deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Türkiye’de perakende sektörünün dinamikleri ve tüketiciye ulaşma yolları giderek dijitalleşiyor. Saray Çiftliği olarak müşterilerimizin beklentilerini cevaplamak için değişimi, inovasyonu stratejilerimizin odağına yerleştiriyoruz. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz alışveriş deneyimini farklılaştırmak amacı ile hayata geçirdiğimiz “Saray Çiftliği Online Alışveriş Sitesi” ile müşterilerimize yenilikçi çözümler yaratarak onlara rahat, keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Sektör Devlerinin Spor Platformu olan ve ülkemizin lider firmalarının yer aldığı Türkiye Sektörler Ligi bizim için değerli bir iş ortağı. İşbirliğimizi geliştirerek devam ettirmek istiyoruz” dedi.

  Türkiye Sektörler Ligi Kurucu Başkanı Serdar Doğru ise, “Türkiye Sektörler Ligi olarak sektör devlerine ilk günden itibaren fark yaratan ve özel faydalar sunan bir organizasyon olduk. Yardımlaşmadan eğlenceye, yeme içmeden sağlıklı yaşama, spordan iş hayatına kadar birçok alanda özel teklif ve hizmetler sağlıyoruz. Bugüne dek hep en değerli markalarla işbirliğini seçtik. Gıda sektöründe de Saray Çiftliği ile önemli bir iş ortaklığına girerek üyelerimizin günlük yaşantılarında daha çok yanlarında olmayı amaçlıyoruz. Avrupa'nın en büyük entegre tesisi olan Saray Çiftliği ile iş birliğimiz uzun soluklu olacak ve birlikte birçok yeniliğe imza atacağız. Saray Çiftliği Online Alışveriş Sitesi ile üyelerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve renklendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 • Kymco’larda Aralık ayı fırsatı
  Kymco, kaliteli, çevreye duyarlı ve düşük emisyonlu modelleri ile Aralık ayı boyunca da fırsatlarına devam ediyor.

  Scooter, maxi scooter, ATV ve UTV modelleri ile kendi sınıfında lider olan Kymco, 01.12.2016-31.12.2016 tarihleri arasında tüm modellerinde %0 faiz oranı ile anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı sunuyor.

  Birbirinden kaliteli ve konforlu modelleri ile sizin ve ailenizin tüm beklentilerini karşılayan Kymco, cazip fiyat fırsatları ve taksit imkanları ile sizleri Kymco Bayilerine bekliyor.

 • E-Mon yedek parça sitesi açıldı
  Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015 yılından itibaren hizmet veren E-Mon “Yedek Parça” sitesini açtı. Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan E-Mon, www.e-monyp.com/tr web adresi üzerinden yedek parça hizmeti vermeye başladı.

  Çevreye duyarlı, gürültü kirliliğin yol açmayan ve sessiz ürünler sunan E-Mon, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Yeni açılan sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedek Parça sekmesinden modellere ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

  E-Mon Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki E-Mon Yedek Parça noktasına erişme imkanı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan E-Mon Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

  Kullanıcılarının isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için açılan E-Mon Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile sizlere hizmet verecektik.

 • Avrupa’nın 1 numarası Media Markt
  Tüketici elektroniğinden beyaz eşyaya kadar binlerce ürünü, 1979 yılından bu yana kullanıcılarıyla buluşturan elektronik mağazalar zinciri Media Markt, Almanya’da başladığı müşteri odaklı satış sürecine, Fransa, İsveç ve Hollanda’nın da aralarında bulunduğu 15 ülkedeki 1016 mağazasıyla başarıyla devam ediyor.

  Çok sayıda ürün çeşidi sunması ve iade garantisi gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı sayesinde, rakipleri arasından sıyrılıp Avrupa’nın bir numarası haline gelen Media Markt, Türkiye’deki faaliyetlerini de 45 şubesiyle 2007’den beri büyük bir başarıyla sürdürüyor.

  Neden Media Markt
  Türkiye ve diğer ülkelerde, sayısı toplamda 65 bini aşan, alanında yetkin çalışanlarıyla elektronik perakende sektöründe fark yaratan Media Markt, müşterilerin, yöneldikleri ürün hakkında bilgilendirilmesi ve kendilerine, en uygun modelleri seçebilmeleri noktasında önemli rol oynuyor. Bunu, hem mağaza bazında çalışanlarıyla hem de online alışverişi tercih eden kullanıcılar için hazırlanan detaylı web sayfalarıyla mümkün kılan Media Markt, kullanıcıların, edinmek istedikleri ürünü, mağazalarda detaylı olarak incelemesine de ortam hazırlıyor. Müşterilerini doğrudan tüketici olarak görmeyip onların gereksinimlerine çözüm sunmak üzere harekete geçen bir dost gibi hareket eden Media Markt, satış sürecindeki desteğine, satış sonrasında da eksiksiz olarak devam ediyor.

  Media Markt’ın Türkiye’de Hizmete Başlaması
  Teknolojinin, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de yakından takip edilmesi, Media Markt Türkiye’nin faaliyetlerine başlamasına dayanak oluşturuyor. 50 yıla yaklaşan birikimi ve sektör tecrübesiyle teknoloji hizmet konusunda öncü olan Media Markt, 14’ü İstanbul’da olmak üzere; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Kahramanmaraş, Konya ve Şanlıurfa’da toplam 45 şubeyle kullanıcılara hizmet veriyor.

  Media Markt mağazalarının yanı sıra 2013 yılından itibaren online satış kanalı mediamarkt.com.tr aracılığıyla teknoloji hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirirken, Türkiye’de en çok alışveriş yapılan online teknoloji mağazası olarak başarılarına devam ediyor.

  Media Markt Türkiye Mağazaları
  Müşterilerin beklentilerine uygun şekilde yapılandırılan mağazaları ve kullanıcıların, aradığı ürünlere rahatlıkla erişebilmelerini sağlayan mağaza konseptiyle dünyanın farklı ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük beğeni kazanan Media Markt, yeniliklere anında uyum sağlıyor. Mağazalarında ve online satış kanalında, daima müşteri odaklı olan ve bu sayede 1 milyara yakın kullanıcıya ulaşan Media Markt, Türkiye’deki kullanıcıların da beklentilerini rahatlıkla karşılıyor.

  Sayısız ürün alternatifi, düşük fiyat, iade garantisi, hızlı gönderi, kapıya teslimat, güvenli alışveriş ve destek hattıyla teknoloji hizmeti alanındaki faaliyetlerini mükemmel bir biçimde sürdüren Media Markt, Türkiye’deki kullanıcıların teknolojiye ulaşmasını sağlıyor.

 • Dr. Oetker iki muhteşem lezzeti bir arada sunuyor: Brownili Puding
  Dr. Oetker, bir kez daha çikolata sevenlerin yüzünü güldürdü… Cezbedici yoğun çikolata lezzeti, yumuşacık yapısı, özel sunumu ve hazırlama kolaylığı ile Dr. Oetker Brownili Puding şimdiden gönüllere taht kurdu. Dr. Oetker Brownili Puding aile üyeleriniz için vazgeçilemez bir tutku, misafirleriniz için de özel bir ikram olacak…

  Dr. Oetker Brownili Puding’in hazırlanış aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta. Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

  Dr. Oetker ürünleri, tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.

 • Zontes yedek parça sitesi açıldı
  Uğur Motorlu Araçlar bünyesine yeni katılan ünlü motosiklet markası Zontes’in “Yedek Parça” sitesi açıldı. Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan Zontes, www.zontesyp.com/tr web adresi üzerinden yedek parça hizmeti vermeye başladı.

  Kaliteli üretim prensibiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Zontes, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Yeni açılan sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedek Parça sekmesinden “S250” modeline ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

  Zontes Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki Zontes Yedek Parça noktasına erişme imkanı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan Zontes Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

  Kullanıcılarının isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için açılan Zontes Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile sizlere hizmet verecektik.

 • CF MOTO yedek parça sitesi açıldı
  Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde yenilikçi ve üstün kalite anlayışı ile hizmet veren CF Moto “Yedek Parça” sitesini açtı. Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan CF Moto, www.cfmotoyp.com/tr web adresi üzerinden yedek parça hizmeti vermeye başladı.

  Her ürünü için sıfır hata ilkesiyle çalışan, yüksek seviyede detaya önem veren CF Moto, yeni açtığı yedek parça sitesi ile de kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyor. Yeni açılan sitenin Kurumsal kısmından firma ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedek Parça sekmesinden modellere ait yedek parçalara ulaşabilir ve istediğiniz parçayı “Sepete Ekle” özelliğini kullanarak size en yakın bayiyi seçerek, siparişinizi verebilirsiniz.

  CF Moto Yedek Parça sitesinin bir diğer sekmesi Bayiler başlığı ise bulunduğunuz il ve ilçedeki CF Moto Yedek Parça noktasına erişme imkanı sağlarken, bayiler hakkında iletişim ve adres bilgisine ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan CF Moto Yedek Parça sitesinde, Formlar sekmesinden ise Bayilik Ön Başvuru Formuna, Ürün Talep Formuna ve İletişim Formuna ulaşarak, ihtiyacınız olan formu doldurabilir ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz.

  Kullanıcılarının isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için açılan CF Moto Yedek Parça sitesi, yaygın yedek parça ve servis ağı ile sizlere hizmet verecektik.

 • Motovento online alışveriş sitesi puan kazandırıyor
  Uğurlu Hediyeler, Türkiye’nin öncü grup şirketleri arasında yer alan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki dört markası ile başlattığı ortak bir müşteri sadakat sitesidir. Sitenin amacı farklı Uğur Şirketler Grubu şirketlerine ait e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapan tüketicileri ödüllendirmek ve müşterilerini gruba ait diğer markalarıyla tanıştırmaktır.

  Uğurlu Hediyeler sadakat projesine; Uğur Soğutma’nın online satış sitesi https://satis.ugur.com.tr, Uğur Entegre Gıda (Ufresh) online satış sitesi www.ufresh.com.tr, Uğur Motorlu Araçlar (Motovento) online satış sitesi www.motovento.com ve Kuteks online satış sitesi https://satis.kuteks.com.tr internet sitelerinden birinde alışveriş yaptığında www.ugurluhediyeler.com’da üyelikleri olup olmadıkları kontrol edilir. Eğer daha önceden oluşturulmuş bir hesap yoksa hesap açılarak kullanıcı bilgileri cep telefonuna SMS olarak iletilir. Daha önce oluşturduğu bir hesap var ise cep telefonu numarası esas alınarak yaptığı alışveriş karşılığında kazandığı puan hesabına eklenmektedir. Kullanıcı kazandığı puanlarla www.ugurluhediyeler.com adresindeki hediye kataloğuna girerek istediği hediyeyi ücretsiz olarak sipariş edebilir. Hediye kataloğu Uğur Soğutma, Kuteks, Ufresh ve Motovento ürünlerinden oluşmaktadır.

  Sürücülerin güvenliğini ve rahatlığını ön planda tutarak, keyifli bir sürüş sağlamak için tek bir site altında toplayan Motovento, Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki markalar ile sadakat programı çerçevesinde toplanarak e-ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilerine Uğur Puanı kazandırıyor. Derin dondurucudan kuru incire, tansiyon ölçüm cihazından motosiklet kaskına birçok farklı kategoride ve çeşitte ürünleri barındıran Uğurlu Hediyeler size daha iyi hizmet verebilmek için ürün gamını arttırarak daha çok sayıda ürün ile yoluna devam etmeği hedeflemektedir.

 • Karaoklar Ekolojik Hayat Çiftliği’ne Genç ARED desteği
  Geçmişte LÖSEV, Tohum Otizm Vakfı ve Kimsesiz Çocuklar Derneği’ne destek amaçlı sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Genç Aredliler’in yeni yardım projesinin adresi Karaoklar Ekolojik Hayat Çiftliği oldu. Karaoklar; organik tarımı ülke genelinde yaygınlaştırmayı amaçlayan ve tarım yaparken toprağa ve insan sağlığına zarar vermeyen ekolojik ve bilgi temelli bir çiftlik olarak Manisa, Demirci’de 120 dönümlük bir arazide kuruldu.

  Genç Aredliler’in Kapadokya etkinliği sonrası elde edilen gelirin yeniden değerlendirilmesi amacıyla planlanan proje dahilinde Karaoklar’da 500 ağaçlık kök sertifikalı badem fidanı dikilerek, Genç Aredliler Hatıra Ormanı oluşturulacak.

  ARED Genel Sekreteri Aynur Çakır (Ankara Eray Reklam) ve ARED’in sponsorluğuyla imzalanan protokolü takiben 21 Kasım’da fidanlığın dikim işlemleri başladı. Proje dahilinde dikilen fidanların devir teslim töreni 2017’nin Mart ayında gerçekleşecek.

 • 2016 ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin finalistleri belli oldu
  ARED’in, endüstriyel reklam sektörünün yaratıcılık ve yenilikçilik potansiyeline dikkat çekmek ve en başarılı uygulamaları onurlandırmak amacıyla ilkini geçen sene düzenlediği ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin bu seneki finalistleri yapılan ön elemeler sonucunda belirlendi.

  Başvuruların jüri üyelerine yarışmacı bilgilerinin gizli tutularak iletildiği ön eleme süreci, jürinin ARED’e bildirdiği bireysel ve objektif puanlamalarının ARED’de değerlendirmesiyle son şeklini aldı. Jüri üyeleri Ahmet Özdemirel (Duygu Reklam), Prof. Dr. Ali Murat Vural (Bersay İletişim Grubu), Birol Fedai (Sistem Printing Company), Can Bekçi (MEC Global Türkiye), Mehmet Özbakır (Gama Reklam), Volkan Tahmazoğlu (Sütaş A.Ş.) ve Yaşar Güvenen’in (AION) puanlamaları sonucunda finale kalan üç başvuru: Doğtaş/İstikbal/Bellona Mobilya, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve Voyage Sorgun için yapılmış projeler olarak belirlendi.

  ARED Endüstriyel Reklam Ödülü’nin kazananı, jürinin belirlediği üç finalistin FESPA Eurasia 2016 Fuarı süresince, fuar katılımcıları ve ziyaretçilerinin kullandığı oylar ışığında belirlenecek. Ön elemeyi geçen üç endüstriyel reklam uygulaması, 8-11 Aralık 2016 tarihlerinde CNR Expo’da gerçekleşecek FESPA Eurasia Fuarı’nın misafirlerinin oylamasına açılacak.

  Oylama FESPA Eurasia Fuarı’nın üçüncü günü olan 10 Aralık’ta fuar kapanış saatinde sona erecek. FESPA Eurasia 2016 ziyaretçilerinin oylarıyla belirlenecek olan yarışmanın kazananı 11 Aralık’ta açıklanacak. 2. ARED Endüstriyel Reklam Ödülleri’nin kazananı Hamburg’da gerçekleşecek FESPA 2017’ye 2 gün 1 gece konaklamalı çift kişilik ziyaret ödülünü kazanmanın yanı sıra FESPA Awards 2017’de ücretsiz yarışmacı olma şansını elde edecek.

  Tüm FESPA Eurasia 2016 ziyaretçilerini fuar alanında ve ARED-FESPA standında bulabilecekleri, projelerin sergileneceği oy kullanma alanlarına bekliyoruz.

 • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun yerli BT çözümü geliştirildi
  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na göre kişisel verilerin nerelerde kullanıldığının raporlanabilmesi zorunlu hale gelirken bu yükümlülüklerini yerine getirmeyen şirketleri ağır cezalar bekliyor. METRIC'in geliştirdiği “Monimetric” çözümü ise şirketlerin yasal şartları tamamen yerine getirmesine yardımcı oluyor.

  Türkiye'de 7 Nisan 2016 tarihinde yürürlüğe giren “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” kapsamında şirketlere uyum çalışmaları için verilen 6 aylık süre 7 Ekim'de doldu. Kanun başta banka, sigorta, sağlık, perakende ve telekom gibi kişisel verilerin çok sık işlendiği ve saklandığı sektörler olmak üzere tüm sektörleri yakından ilgilendiriyor. Yasaya göre kişisel verilerin nerelerde kullanıldığının raporlanabilmesi zorunlu hale gelirken kişisel veriler ile ilgili yükümlülüklerini yerine getirmeyen şirketleri, hapis cezasına varan ağır cezalar bekliyor.

  Şirketlerin bu kanunun ortaya koyduğu şartları karşılayan çözümleri kullanmaları da her zamankinden daha önemli bir hale geldi. Analitik uygulamalar ve iş zekâsı konularında çözümler sunan METRIC'in “Monimetric” isimli çözümü ise bu yönde geliştirilmiş en dikkat çekici çözümlerin başında geliyor.

  Raporlama ortamlarının tek platformdan yönetimini mümkün kılan, regülasyonlara uyumlu sade ve stabil ortamlar sunan Monimetric çözümü, şirketlerin BT altyapılarına denetim, raporlama, veri yönetimi ve yetkilendirme konularında performans ve verimlilik artışı katarken aynı zamanda çoklu iş zekâsı ortamlarında sistemlerin anlık izlenmesini de mümkün hale getiriyor.

  “Kişisel verilerin nerelerde kullanıldığının raporlanabilmesi artık zorunlu”
  Konuyla ilgili açıklama yapan METRIC Genel Müdürü Gökhan Arıksoy, “Şirketler, BT altyapılarında veri gizliliği profillerini Monimetric uygulamamız ile yönetip uçtan uca süreci otomatikleştirebiliyor. Denetim ekibinin istemiş olduğu tüm raporlar istedikleri seviyede anlık raporlanabiliyor.” dedi.

  Yeni kanun ile kişisel verilerin nerelerde kullanıldığının raporlanabilmesinin artık zorunlu olduğunu buna uymayanları ise ciddi cezaların beklediğini belirten Arıksoy, Monimetric çözümleri sayesinde kurumların raporlarının neresinde kişisel verilerin olduğunu, bunların kimler tarafından görüldüğünü tespit edebildiğini söyledi. Arıksoy, “Bu çözüme sahip şirketler, verileri içerisinde yer alan müşteri adı, adresi, telefon numarası gibi kişiler bilgilere kimin erişim hakkı olduğunu, bu bilgilerin hangi raporlara geçtiğini ve kimlerin bu verileri kullandığını görebiliyor. Tüm bunların yanı sıra kişisel verilere erişim yetkisini topluca devre dışı bırakılabiliyor, içinde kişisel verilerin yer aldığı raporlara erişim otomatik olarak engellenebiliyor. Her hangi bir erişim girişimi durumunda ise güvenlik önlemleri anlık olarak devreye girebiliyor. Geliştirdiğimiz bu çözüm sayesinde Türkiye'de faaliyet gösteren şirketler ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanununa' tamamen uygun bir altyapıya sahip oluyor.” dedi.

  Avrupa Birliği (AB) direktifleri çerçevesinde çıkarılan yasada, yasaya göre yükümlülüklerini yerine getirmeyen şirketleri, 5 bin TL'den başlayıp 1 milyon TL'ye kadar çıkabilen para cezası ile 1-4,5 yıl arası hapis cezası bekliyor.

 • Yöresel Organik Ürünler Gurmemarket.com'da
  Katkılı ürünlerin hayatımıza girmesiyle olumsuz sağlık sorunlarına yer açabilecekleri endişesiyle hazır gıda ürünlerini tüketmekten çekiniyoruz. Bu nedenle organik gıda ürünlerine daha çok önem verilmeye başlandı. Marketlerde organik gıda reyonları, bazı semt pazarlarının “organik pazar” temasıyla kurulmasıyla bu ürünlere ulaşmak daha kolay bir hale geldi. Ancak buralarda organik gıda ve yöresel ürün çeşitliliğini her zaman yakalamak mümkün olmuyor.

  Seçkin işletmelerin tedarikçisi konumunda olan Gurme Market birçok yöreden özenle seçilmiş doğal ve katkı içermeyen ürünleri internet üzerinden online satışa sunuyor. Gurme Market organik ürün çeşitlerinin de kolaylıkla bulabileceği ve güvenle satın alınabileceği bir e-ticaret sitesi. Gurmemarket.com’un organik ürünler kategorisinde sabundan hindistan cevizi yağına, arpa şehriyeden acı pul bibere kadar yüzlerce ürün bulunmakta.

  Türkiye’nin birçok yöresinden ve dünyanın seçilmiş bölgelerinden organik ürünlerin tedarik edildiği Gurme Market mutfağınızın ve sağlığınızın ihtiyacı olan geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Gurmemarket.com’un organik ürünler kategorisine girildiğinde ürünler baharat, bakliyat, bal, reçel, marmelat, içecek, kudret narı, sağlık ve güzellik, şifalı bitkiler, şifalı yağlar, tahin, pekmez, helva, tatlı ve zeytinyağı alt kategorileri arasında sıralanıyor. Her yörenin kendine özgü lezzetlerini ve özelliklerini öne çıkaran sağlıklı mağazada ihtiyacınıza uygun her çeşit organik ürünü bulabiliyorsunuz.

  Organik ürünlerin yanı sıra Antep baklavası, Antalya domatesi, Hollanda’nın çedar peyniri, İngiltere’den organik tofu, Amerika’dan fıstık ezmesi, Kars balı, Gemlik zeytini, Tokat çemeni ve daha fazlası için yöresel ürünler mağazası gurmemarket.com’dan alışveriş yapabilirsiniz. Şifalı ürünler ve kişisel bakım ürünlerinde de çeşitliliği bulabileceğiniz sağlıklı gıda mağazası sayesinde çok daha sağlıklı beslenmek mümkün. Bu ürünleri ister kendiniz için ister sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilirsiniz.

  Gurmemarket.com sanal mağazasından satın alacağınız ürünleri, dilerseniz siteye üye olarak, dilerseniz üye olmadan da ad soyad, adres, telefon bilgilerinizle birlikte marketin banka hesabına ücreti yatırarak sipariş verebilirsiniz. Sitede kredi kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz. 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti Gurme Market tarafından karşılanmakta. En fazla 2 gün içinde kapınızdan teslim alabileceğiniz ürünler titizlikle paketlenerek size ulaştırılıyor.

NAMAZ VAKİTLERİ