MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » EKONOMİ HABERLERİ » EMLAK KULİSİ KONUT HABERLERİ

EMLAK KULİSİ KONUT HABERLERİ

Emlak Kulisi Güncel Haberler

 • Ege Koop'tan yatırım için 3 altın anahtar önerisi!
  Ege-Koop Genel Başkanı Aslan, İzmir Körfezi Evleri 1.Etap’ta son 35 dairenin, yılsonu yerleşime açılacak Gedizkent-2’de son 20 dairenin ve Bakırçay Üniversitesi’ne 5 dakika mesafedeki Seyrek Keyifli Yaşam Evleri’nde son 7 dairenin sahiplerini çok avantajlı fiyatlarla beklediğini söyledi.

 • Çağatay Özdoğru’ya seçkin mezun ödülü!
  GEORGE Washington Üniversitesi Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi tarafından verilen “Seçkin Mezunlar” ödülüne, Esas Holding CEO’su Çağatay Özdoğru da layık görüldü.

 • Akkuyu Nükleer Santrali ortak görüşmeleri sürüyor!
  Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, Akkuyu Nükleer Santrali için Rusya ile ortaklık görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Rusların Türk tarafında ortağa ihtiyaçları var, şartları görüşüyoruz." dedi.

 • Mahmutbey trafiğinin tek umudu Kuzey Marmara Otoyolu!
  Kuzey Marmara Otoyolu'nun projesi içinde yer alan 165 kilometrelik Kurtköy-Akyazı ve 88 Kilometrelik Kınalı-Odayeri arasında yapılacak yeni yol ise Mahmutbey'in en büyük çözümü olarak görülüyor.

 • Pendik Belediyesi'nin 2017 bütçesi 450 milyon TL!
  Pendik Belediyesi 2017 yılı tahmini bütçesini 450 milyon TL olarak açıkladı. Yüzde 33 yatırım oranının hedeflendiği bütçe, Belediye Meclisi’nde görüşülerek kabul edildi.

 • Büyükçekmece'deki riskli binalar yıkılıyor!
  Büyükçekmece Belediyesi, ekonomik ömrünü tamamlamış ve afet riski oluşturan binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ediyor. Dizdariye Mahallesi, Atatürk Caddesi'nde ömrünü dolduran riskli yapı, 6306 sayılı "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi" hakkındaki yasa çerçevesinde yıkıldı.

 • Eminönü Yeni Cami baştan aşağı yenilenecek!
  İstanbul'un 351 yıldır siluetine ve görselliğine katkıda bulunan Eminönü'ndeki Yeni Cami, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore ettirilmeye başlandı.

 • Bayrampaşa Belediyesi'nin 2017 bütçesi 205 milyon TL!
  2017 yılı mali bütçesini görüşmek için toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi, bütçeyi onayladı. Başkan Atila Aydıner, “Bayrampaşa’mızın değerine değer katmak için hizmet kalitemizi arttırmaya ve projelerimize yeni projeler eklemeye devam edeceğiz” dedi.

 • Dap Yapı peşinde yüzde 10 indirim kampanyası!
  DAP Yapı, kira garantisi, yüzde 10 indirim ve peşine yüzde 10 indirim kampanyası başlattı. DAP Yapı Başkanı Yılmaz, 'Tüm imkanları seferber ettik' dedi

 • Eyüp'e prestij cadde müjdesi!
  Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, ayrıca Eyüp'ün geleceğine yön verecek, yaşam standartlarını yükseltecek yatırımlarla birlikte ulaşım ve prestij caddeler gibi hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgi verdi.

 • Fatih'teki 8 metruk bina yıkılıyor!
  Fatih’te yıkılma tehlikesi bulunan, can ve mal güvenliğini tehlikeye sokan metruk binaların yıkım çalışmalarına başlandı.

 • Eylül'de 721 inşaat şirketi kuruldu!
  Kurulan şirket sayısı, eylülde geçen yılın aynı ayına göre yüzde 29,03 azalarak, 5 bin 219'dan 3 bin 704'e geriledi. Kapanan şirket sayısı ise aynı dönemde yüzde 21,99 arttı. Şirketlerden 721'i inşaat sektöründe yer aldı.

 • Emlak Konut’un Eylül şampiyonu Park Mavera!
  Başakşehir Yeni Merkez’de inşa edilen Park Mavera, Eylül ayında da satış şampiyonu oldu. 120 adetlik satışa imza atan Park Mavera, Emlak Konut’un Eylül satışlarının yüzde 23’üne tek başına imza atmayı başardı.

 • Vergi yapılandırması için son 10 gün!
  6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin kanun ile beyan edilmemiş veya eksik beyan edilmiş vergiler yapılandırılıyor.

 • Hep İstanbul teslime hazırlanıyor!
  Tekfen Emlak Geliştirme, Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da ‘yüzde 4 peşin, kalanı evinizde otururken ödeyin’ kampanyasını başlattı.

 • Konutta değişen tüketici beklentileri pazarı yeniden şekillendiriyor!
  Ufuk Kayador ve Sevgi Güngör Uyanık, tüketici beklentilerinin konut pazarını yeniden şekillendirdiğini ve önümüzdeki dönemde tüketici beklentilerine doğru cevap veremeyen firmaların başarı şanslarının düşük olacağını söyledi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehir hastaneleri 14 yıllık hayalimdi!
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir ve Kocaeli şehir hastanelerinin finansman töreninde 14 yıllık rüyasının gerçekleşmek üzere olduğunu belirterek, hastanelerin açılışına gelecek yıldan itibaren başlanacağını, 2019’da ise tümünün tamamlanacağını söyledi.

 • Ege Vadisi'nde 2 bin 385 TL'den başlayan taksitlerle'
  Ege ruhunu yansıtan sosyal alanları, peyzajı ve dekorasyonuyla Ege Vadisi yaşamdan beklentinizi yükseltecek.Ege Vadisi, hem yaşam hem de yatırım değeri isteyenler için Ankara’daki en ideal proje olarak öne çıkıyor.

 • Propa Vista'da adalar manzaralı daireler ön satışta!
  Markalı konut sektöründe, en seçkin lokasyonlarda projeler geliştiren Propa, Kartal’ın en iddialı ve yenilikçi projesi olmaya aday yeni projesinde ön satışlara başladı.

 • Manisa Mareşal Fevzi Çakmak Deresi'ne beton!
  Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesindeki Mareşal Fevzi Çakmak Deresi’nde yaptığı temizlik çalışmasının ardından, uzun süreli çözüm amacıyla dere tabanını betonla kapladı.

 • REIDIN Türkiye Konut Piyasası Genel Bakış Ekim Raporu yayınlandı!
  REIDIN, gayrimenkul sektörleri ile ilgili derinlikli ve güncel veri, analiz ve araştırma bilgilerine 2016 Ekim ayı raporunu ekledi. İşte REIDIN, Türkiye konut piyasası Ekim ayı genel bakış raporu...

 • Erzurum Uzundere'nin yolları asfaltlandı!
  Uzundere ilçesi sakinleri ilçelerinde kırsala yapılan hizmetlerden ötürü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e teşekkür etti.

 • İnşaat Malzemeleri Sanayi Endeksleri Eylül sonuçları açıklandı!
  İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi’nde Eylül ayında gerileme görülürken, Ağustos ayındaki toparlanma kısmen tersine döndü.

 • Mardin Artuklu'ya yeni yol!
  Mardin Büyükşehir Belediyesi merkez Artuklu ilçesinde 4. Sokak’ta 6,5 metre genişliğinde yol yaparak, 4 bin metre kare kilitli beton parke döşedi.

 • ASKİ'den Elmadağ'a yatırım!
  Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ, yaz aylarında yaşanan kuraklık veaşırı su tüketimi nedeniyle Elmadağ'da artan su ihtiyacını karşılamak için yoğun bir çalışma temposuna girerek önemli yatırımlar yaptı.

 • Dursun Özbek, Riva ve Florya arazileri için destek istedi!
  Başkan Dursun Özbek, üyelere “Yılda 40 milyon Euro faiz ödediklerini belirterek, Riva ve Florya arazileri için destek istedi.

 • Sat ve Geri Kirala işlemlerine ilişkin yeni düzenlemeler!
  Hürses Gazetesi köşe yazarı Can Türker bugün köşesinde "Sat ve Geri Kirala işlemlerine ilişkin yeni düzenlemeler" başlıklı yazısına yer verdi. İşte yazının detayları...

 • Antalya Döşemealtı'ndaki hal alanı, iş merkezi oluyor!
  Antalya Büyükşehir Belediyesi, örnek bir işbirliğiyle yeni otogar projesi için mülkiyetindeki alanı kendisine devreden Döşemealtı Belediyesi’ne planlama jesti yaptı. Kullanım hakkı Büyükşehir Belediyesi’nde olan 100 dönümlük hal alanı, toplu iş merkezi olarak yeniden planlandı.

 • Galatasaray, Riva ve Florya için yarın toplanacak!
  Galatasaray Kulübünde mali darboğazdan çıkabilmek için planlanan Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi projelerinin geleceği, yarın olağanüstü genel kurulda karara bağlanacak.

 • Blue Lake’te kaçırılmayacak fırsat!
  Blue Lake’te kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor. Blue Lake, Aralık ayı sonuna kadar %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi ile yeni sahiplerini bekliyor!

 • Erzurum'un altyapısı yenileniyor!
  Erzurum Büyükşehir Belediyesi kentin altyapı çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım Şube Müdürlüğü, üç merkez ilçenin altyapısını yaptığı çalışmalarla güçlendiriyor.

 • Bahçeşehir, yatırımcıların gözdesi haline geldi!
  İnşaat faaliyetlerinin hızla devam ettiği Türkiye’nin ilk uydu kenti Bahçeşehir, yatırımcıların gözdesi haline geldi. Bahçeşehir hem konut hem de ticari ünitelere yatırım yapmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

 • Ankara Karagöl Tabiat Parkı'na büyükşehir eli değiyor!
  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan geçtiğimiz aylarda devraldığı ve yıllardır atıl durumda olan Çubuk Karagöl Tabiat Parkı'nda, doğaya zarar vermeden rekreasyon çalışmaları yapmaya başladı.

 • İzmir Büyükşehir, kamulaştırmalar için 35 milyon TL harcadı!
  Tarihi yapıların restorasyonu için 55 milyon lira, arkeolojik kazıların önünü açan kamulaştırmalar için de 35 milyon lira harcayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 7 ören yerinde devam eden arkeolojik kazılara da yaklaşık 8.5 milyon TL destek verdi.

 • Merkez Bankası'nın frene basması makul bir adım!
  Vatan Gazetesi köşe yazarı Ali Ağaoğlu bugün köşesinde Merkez Bankası'nın faiz kararına ilişkin bir yazı yazdı. İşte yazının detayları..

 • 12 bankayı Başbakan Yıldırım'a şikayet ettiler!
  Bankaların vatandaşa ‘sen düzenli ödüyorsun, borcunu geciktir, öyle başvur’ demesi, ‘40 bin liralık krediye 33 bin lira faiz istemesi’ üzerine Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), harekete geçti.

 • Konya Meram'da 15 milyon TL'ye satılık arsa!
  Konya İli Meram Belediyesi, Meram Kozağaç Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. İmar planında Mesken sahası olarak geçen arsanın satış bedeli 15 milyon TL olarak belirlendi.

 • Şanlıurfa'ya AMATEM kuruluyor!
  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Eyyübiye Belediyesi iş birliği doğrultusunda Şanlıurfa'da madde bağımlıları tedavi merkezi olan AMATEM kurmak için anlamlı bir çalışmaya imza atıldı.

 • Emlak Konut Niğde kampanyası!
  Toplam 349 daire ve 16 adet ticari üniteden meydana gelen Emlak Konut Niğde projesi "Emlak Konut şimdi de Niğde'de" sloganıyla basına tanıtılıyor. İşte Emlak Konut Niğde kampanyası...

 • Erzurum Karayazı'nın yol sorunu çözülüyor!
  Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Karayazı kırsalında yıllardan beri çözüm bekleyen yol sorununu çözüyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü kırsalda yol bakım, onarım ve genişletme çalışması yapıyor.

 • Şanlıurfa yeni bulvarlarla nefes alacak!
  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinde yaşanan yoğunluğu en asgari düzeye indirgeyebilmek için yeni bulvarlar, köprülü kavşaklar ve alternatif yollarla planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kayseri Palas'ta yaşlılar için inşa edilen sokak açıldı!
  Kayseri'deki Palas Mahallesi'nde yaşlılar için inşa edilen konutların bulunduğu sokak törenle açıldı.

 • Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı açıldı!
  Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından bu yıl 4’ncüsü düzenlenen Yapı ve Dekorasyon Fuarı düzenlenen törenle açıldı.

 • GS'nin Riva ve Florya arazileri için en uygunu Emlak Konut!
  Riva ve Florya için yarın yapılacak genel kurul öncesinde 6 kişilik komisyon çalışmalarını bitirdi. Komisyon "Arsaların geliştirilmesinde işbirliği yapmak için en uygun vasıflara sahip tek kurumun Emlak Konut GYO olacağı düşünülmektedir" dedi.

 • Kahramanmaraş Ağcalı Rekreasyon Alanı tamamlanıyor!
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden Ağcalı Rekreasyon alanında incelemelerde bulundu.

 • Kartallife Atalar'da kampanyalar Kasım'a uzatıldı!
  Kartal-Atalar’ın en prestijli konut projesine haziran ayında start veren STCA Gayrimenkul, ister yüzde 25 peşinat, 60 ay yüzde 0 faiz ister yüzde 25 peşinat, yüzde 0,99 faiz 120 ay vade kampanyalarını kasım sonuna kadar uzattı.

 • DAP Yapı sonbahar kampanyası başladı!
  Dap Yapı sonbahara özel kampanya başlattı. Şirket, peşin ödemelerde indirim ve düşük faiz oranını sunmasının yanı sıra bazı projelerinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor

 • Niğde Emlak Konut detaylı ödeme planı!
  7 blokta 349 adet daireden meydana gelen Niğde Emlak Konutları'nda fiyatlar 328 bin TL'den başlayarak değişiyor. Niğde Emlak Konut detaylı ödeme planı haberimizde yer alıyor.

 • FETÖ'den 4 bin 482 gayrimenkul çıktı!
  Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Örgütün kasasından 472 milyon lira çıktı. FETÖ’nün piyasaya 400 milyon lira borcu var. 87 milyon liralık çek, senede el konuldu. Örgüte ait 4 bin 482 kurum kapatıldı. Mal varlığı dondurulanların sayısı bini geçti" dedi.

 • DKY Kartal'da yüzde 0,42 faiz kampanyası!
  DKY İnşaat, İstanbul Kartal'da hayata geçirilen DKY Kartal, DKY Sahil ve Kağıthane'de yer alan DKY On projelerinde sonbahara özel kampanya başlattı. Şirket, kampanya kapsamında tüm projelerinde peşinatı yüzde 1'e faizi yüzde 0.42'ye düşürdü.