MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » ÇEŞİTLİ KAYNAKLAR » AKTUELPSİKOLOJİ.COM KİŞİSEL GELİŞİM BİLGİLERİ

AKTUELPSİKOLOJİ.COM KİŞİSEL GELİŞİM BİLGİLERİ

Aktüel Psikoloji

Aktüel Psikoloji

 • Evlilik Programları Meclise Taşındı
  Evlilik Programları Meclise Taşındı

  Medya Takip Merkezi (MTM), izlenme rekorları kıran evlilik programlarının basın yansımalarını ele aldı. • Bebeğim Uyumuyor Neler Yapmalıyım?
  Bebeğim Uyumuyor Neler Yapmalıyım?

  Bebeği olan her anne babanın cevabını en çok aradığı soruların başında gelir uyku ile ilgili sorular. Sema EREREN / HT PAZAR'da bebek uykusu ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını araştırdı... İşte o sorular ve yanıtları • İlk Atak Majör Depresyon ve Bipolar Tanı İlişkisi
  İlk Atak Majör Depresyon ve Bipolar Tanı İlişkisi

  Bu çalışmada, poliklinikte majör depresyon tanısı konulmuş hastalarda Hipomani Soru Listesi-32 (HSL-32) kullanılarak tanısı atlanmış olası bipolar hastaları saptaması amaçlanmıştır. • İnsan Kendisine Neden Elektrik Uygular?
  İnsan Kendisine Neden Elektrik Uygular?

  19. yüzyılda elektrik şokuyla birçok hastalığın tedavi edileceğine inanılıyordu. Nörologlar bugün bu yöntemlerin işe yarayıp yaramadığını araştırıyor. BBC Türkçe İnsan Kendisine Neden Elektrik uyguladığı konusunu inceledi... • 10 Adımda Stresten Arının
  10 Adımda Stresten Arının

  Şimdi Ruhsal Detoks vakti! İşte 10 adımda ruhunuzu günlük streslerden arındırmanın yolu.. • Hava Kirliliği Depresyona Mı Sokuyor?
  Hava Kirliliği Depresyona Mı Sokuyor?

  Kirli hava başta solunum yolları olmak üzere sağlık üzerinde çok sayıda olumsuz etki yapıyor. Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Akdur, başka bir noktaya daha dikkat çekti, "Hava kirliliğinin yoğun olduğu gün ve yerlerde insanlar depresif ve mutsuz olur" dedi. • Hatırlamak Mı Zor Unutmak Mı?
  Hatırlamak Mı Zor Unutmak Mı?

  Trafik kazası ya da çok sevilen birinin ani kaybı gibi ağır travmalarda insanlar olay anını neden unutur ve hatırlayamaz? Başka bir deyişle unutmak mı zor, hatırlamak mı? • Hamilelik Psikolojisi Babalara da Yansıyor!
  Hamilelik Psikolojisi Babalara da Yansıyor!

  Anne adayları, bebek sahibi olmanın verdiği heyecan ve mutluluğu yaşarken, hamileliğin getirdiği hormonal ve fiziksel değişimlere de alışmaya çalışır. Özellikle bu sürecin dışında görülen baba adayları eşlerinin yeni haline alışmakta zorlanabiliyor.loading...

NAMAZ VAKİTLERİ