MEDYAJANS.COM

MEDYAJANS.COM : ANASAYFA » BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ » LETSGODİGİTAL ANASAYFA HABERLERİ

LETSGODİGİTAL ANASAYFA HABERLERİ

LetsGoDigital Turkish Edition

 • Nikon D5600 fotoğraf makinesi
  Nikon D5600 dijital SLR fotoğraf makinesi : Nikon'un güçlü görüntü teknolojisiyle donatılan D5600, sihrin gerçeğe dönüşme noktası. D5600, fikirlerinize güç veren fotoğraf makinesi. Emrinize amade, efsanevi NIKKOR objektif serisi ile yaratıcılık konusunda seçenekleriniz asla tükenmez. Ve Nikon'un SnapBridge teknolojisi, çekim sırasında fotoğraflarınızı akıllı cihazınızla senkronize etmenizi veya filmleri dilediğiniz her yere kolayca aktarmanızı sağlar. Diğerlerinin kaçırdıklarını gören fotoğrafçılardansanız, sizin için resim kalitesi her şey demektir. 24,2 megapiksel DX biçimli büyük bir görüntü sensörüyle donatılmış olan D5600, en ince ayrıntıları net bir şekilde yakalamanızı ve olağanüstü çarpıcı detaylara sahip fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

 • Sony CyberShot RX100V örnek fotoğrafları
  Sony Cybershot DSC-RX100V premium fotoğraf makinesi : Sony’nin RX100 serisi fotoğraf makinelerinde bir ilk olan yeni RX100 V modelinde, odak düzlemi aşama algılamalı AF ile kontrast algılamalı AF’nin avantajlarını bir araya getiren Hızlı Hibrit AF sistemi bulunuyor. Bu, fotoğraf makinesinin 0.05 saniye kadar kısa bir sürede odağı kilitlemesine imkân veriyor.2 Yüksek hızlı odaklama, sensörün yüzde 65’ini kaplayan 315 adanmış AF noktasını mükemmel şekilde tamamlayarak kullanıcının istediği nesneyi öngörülemeyen yönlerde hızlıca hareket ettiğinde dahi yüksek hız ve doğruluk ile çekmesini sağlıyor. Sony CyberShot RX100 V ayrıca AF/AE takibi ile 150 kesintisiz çekime kadar tam 20,1MP (yaklaşık efektif) çözünürlükte 24 fps’e varan hızlarda kesintisiz çekim de yapabiliyor. Bu, kompakt fotoğraf makinelerinde dünyanın en yüksek hızı anlamına geliyor.

 • Arçelik OLED TV
  Arçelik OLED TV : Arçelik markasını taşıyan OLED TV, Organik LED ve 4K Picture Perfection Teknolojisinin mükemmel izleme deneyimini kullanıcılara sunuyor. Arçelik OLED TV, gerçeğe en yakın, en canlı görüntü kalitesinin yanı sıra 65’’ büyük ekranı, 6,5 mm inceliği ve metalik şık tasarımı ile öne çıkıyor. Arçelik OLED TV ile ilgili açıklamalarda bulunan Arçelik A.Ş.’nin Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer “ Arçelik markalı yeni ürünümüz, Türkiye’de üretilen ilk OLED TV olma özelliğine sahip. 4K ve yeni nesil akıllı TV’lerin yaygınlaşması ile pazardaki talep, üst segment ürünlere doğru kayıyor. Biz de bu talebe en güçlü yanıtı, teknolojide en son nokta olan Arçelik OLED TV ile tüketicilerin karşısına çıkarak veriyoruz” dedi.

 • ZTE Axon 7 Mini
  ZTE Axon 7 Mini Android cep telefonu : Üst düzey akıllı telefon deneyimi artık daha küçük boyutta: ZTE AXON 7 Mini. AXON 7 Mini, AXON 7’nin sahip olduğu etkileyici tasarım, eşsiz ses deneyimi ve üst düzey özellikleri, 5,2 inç ekrana sahip daha kompakt bir gövdede sunuyor. ZTE Mobile Devices CEO’su Adam Zeng, “AXON 7 dünyanın dört bir yanında üst düzey özellikleri ve rakipsiz fiyatıyla tüketicilerin beğenisini kazandı. AXON 7 serisini AXON 7 Mini ile genişleterek üst düzey özelliklere sahip akıllı telefon arayan tüketicilere daha farklı bir boyut seçeneği de sunuyoruz.” şeklinde konuştu. AXON 7 Mini piyasadaki en yüksek ses kalitesine sahip akıllı telefonlardan biri.

 • Sony RX100V video çekim özelikleri
  Sony CyberShot DSC-RX100 V fotoğraf makinesi özellikleri : Yeni Sony CyberShot DSC-RX100 V fotoğraf makinesi, günümüzün kompakt fotoğraf makinesi pazarına yeni bir AF performansı ve hız düzeyi getiriyor. Makine, 0,05 saniye ile dünyanın en yüksek AF yakalama hızına ve karenin yaklaşık yüzde 65’ini kaplayan 315 noktalı sensör üzerinde en yüksek sayıda AF noktasına sahip Hızlı Hibrit AF sistemi ile donatıldı. Sony RX100 V fotoğraf makinesi aynı zamanda piksel gruplamasız tam piksel okuma ile 4K video kaydı, genişletilmiş kayıt süresi ile 960fps’yekadar süper yavaş çekim kayıt ve daha fazla yeteneği de içeriyor. Cep tipi RX100 V, en talepkar video meraklılarını dahi tatmin edecek çeşitli video yetenekleri ile dolu.

 • Sony Cyber-shot RX100 V fotoğraf makinesi
  Sony Cyber-shot DSC-RX100 V dijital fotoğraf makinesi : Sony'nin en son modeli Cyber-shot RX100 V popüler Cyber-shot RX100 serisi kompakt dijital fotoğraf makineleri ürün ailesinin en yeni üyesi. Yeni Sony Cyber-shot RX100 V günümüz kompakt dijital fotoğraf makinesi pazarına otomatik netleme ve hızı alanında yeni bir standart getiriyor. Dünyanın en hızlı1 otomatik netleme (AF) ve kesintisiz çekim özellikleri, göz açıp kapayıncaya kadar geçen anı yakalamak için ihtiyacınız olan sınırı sağlar. Büyüleyici ayrıntılarla dolu video ve fotoğraflar için eşsiz kompakt RX100 V ile tanışın. Kesintisiz çekim modunu kullanırken bile evcil hayvanlara ve diğer nesnelere sessizce yaklaşarak çekim yapmak için elektronik deklanşöre geçin ve sesi devre dışı bırakın.

 • Huawei Mate 9 akıllı telefon serisi
  Porsche Design Huawei Mate 9 akıllı telefon serisi : Huawei, Münih’ te gerçekleştirilen global bir sunum etkinliği ile uzun süredir beklenen Huawei Mate 9 ürününü tanıttı. Huawei’nin güçlü tasarım anlayışı ile sunduğu akıllı telefonlarının devamı olan Mate 9, serinin en yeni üyesi. Mate 9 ayrıca geliştirilmiş süper şarj teknolojisi ile yeni ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu: ‘’Huawei Mate 9’u geliştirirken “Akıllı telefon deneyiminin tüm bileşenlerini nasıl geliştirebiliriz?” sorusuyla işe başladık. Bugünün kullanıcılarına göre, hızlı ve işlevsel bir akıllı telefon yeterli değil, hepimiz muhteşem bir tasarım ve sezgisel özellikler de istiyoruz."dedi.

 • Olympus PEN E-PL8 test fotoğrafları
  Olympus PEN E-PL8 incelemesi : Olympus yakın zamanda sistem fotoğraf makineleri serisine yeni bir PEN modeli ekledi. PEN E-PL8 özellikle kadın kullanıcıların beğenisine yönelik şık görünümlü bir sistem fotoğraf makinesi. Olympus yıllardır, yeni bir fotoğraf makinesi tasarlarken modaya düşkün kadın kullanıcıların beklenti ve görüşlerini dikkate alan tek fotoğraf makinesi üreticisi olma unvanını taşıyor. Olympus PEN E-PL8 sadece çok şık bir görünüme sahip olmakla kalmıyor aynı zamanda (tırnaklarınız ne kadar uzun olursa olsun) ele rahat oturan harika bir grip bölümüne sahip. Fotoğraf makinesinin bol miktarda göze hitap eden aksesuvarı da mevcut. E-PL8 metal gövdesi ile hafif ve kompakt bir fotoğraf makinesi.

 • HP DeskJet 3775 ve 3785 yazıcılar
  HP DeskJet 3775 ve 3785 yazıcılar : Dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı olma özelliği taşıyan HP DeskJet 3775 ve 3785 modelleri ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında satışa sunuluyor. TeknoSA, teknolojinin hızında koşmaya, Türkiye’yi son teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce TIME Magazine tarafından “Tüm Zamanların En Etkili 50 Cihazı” listesinde gösterilen, dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı olma özelliğini taşıyan HP DeskJet 3775 ve 3785 modelleri ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında satışa çıkıyor. Boyutlarıyla fark yaratan, tasarımlarıyla ise göz dolduran HP Deskjet 3775 ve 3785 ile akıllı telefon ya da tabletten kolayca baskı almak mümkün.

 • TomTom Runner spor saatleri
  TomTom Runner spor saatleri Türkiye'de : TomTom en yeni spor saatlerini 10-12 Kasım arasında düzenlenecek İstanbul Maraton ve Spor Fuarı’nda tanıtıyor. Tüm gün kalp atışını izleyen ve dünyanın ilk vücut analizi yapan akıllı bilekliği Touch ile birlikte spor saati modeli Runner Serisi’ni ilk kez İstanbul Maratonu’na katılacak sporseverler deneyimleyecek. 10 - 12 Kasım tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Atletizm Salonu'nda düzenlenecek Maraton Fuarı’nda katılımcılar Göğüs Numarası, Çip, Tişört ve Çantalarını alacaklar. Katılımcılar fuarda koşuda vücuduna ait tüm verileri görebileceği TomTom’un akıllı saatleri Runner Serisi ve aktivite bilekliğini de yakından inceleme fırsatı bulacak.

 • Olympus PEN E-PL8 sistem fotoğraf makinesi
  Olympus PEN E-PL8 Micro Four Thirds fotoğraf makinesi : Olympus PEN E-PL8 çektiği görüntüler kadar güzel görünümlü bir fotoğraf makinesi. Yeni gövde tasarımı ve deri görünümlü detayları ile göz alan bir model olan Olympus PEN E-PL8 en son Olympus teknoloji ve özeliklerini bünyesinde barındırıyor. Dijital fotoğraf ve video görüntüleri sosyal medyada paylaşmayı kolay hale getiren yeni PEN E-PL8 sistem fotoğraf makinesi görüntü kalitesi ile diğer cihazların nüne geçiyor. Metal malzemeden gövde yapısına ve değiştirilebilir objektifli tasarımına rağmen hafif ve kompakt bir model olan Olympus PEN E-PL8 elde ve çantada kolayca taşınabiliyor.

 • Fujifilm X-A3 örnek fotoğrafları
  Fujifilm X-A3 inceleme ve test fotoğrafları : X-A3 modeli son derece hafif yapısı ile Fujifilm'in en son sistem dijital fotoğraf makinesi. Ağırlıklı olarak genç yaştaki kullanıcılar için tasarlanıp geliştirilmiş olan Fujifilm X-A3 dijital fotoğraf makinesi retro görünümlü modern tasarım çizgileri ile dikkat çekiyor. Cihazın arka yüzünde 3 inç büyüklüğündeki ve 1.040.000 piksel çözünürlüklü LCD monitör ağırlığını hissettiriyor. Bu yüksek çözünürlüklü ekran 180 hareket ettirilebilme özelliği ve dokunmatik kullanım yapısı sayesinde kaliteli selfie fotoğraf çekimler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Fotoğraf makinesinin grip bölümü de geliştirilerek ele rahat ve kolay şekilde oturması sağlanmış.

 • Kingston microSDXC Class 10 UHS-I hafıza kartı
  Kingston’dan 256 GB Kapasiteli Yeni microSD Kart : Kingston Technology’nin flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., 256 GB kapasiteli yeni microSD kartı microSDXC Class 10 UHS-I’yı duyurdu. Mobil cihazlar için ekstra geniş kapasite sunan yeni microSD kart, 12 MP boyutunda yaklaşık 64.000 fotoğraf depolayabildiği gibi 1080p (30fps) çözünürlüğünde yaklaşık 976 dakika kayıt imkanı da sağlıyor. Pek çok tablet, akıllı telefon ve aksiyon kameralar için uyumlu olan microSDXC Class 10 UHS-I, suya, ısıya, şoka ve titreşime dayanıklı olması sayesinde verilerinizi zorlu şartlarda dahi koruyor. 256 GB haricinde 128 GB, 64 GB, 32 GB ve 16 GB kapasite seçenekleri de bulunan microSDXC Class 10 UHS-I, 45 MB/s okuma hızı ve 10 MB/s minimum data transfer hızı ile dikkat çekiyor.

 • Nokia 216 cep telefonu
  Nokia 216 çift SIM kartlı cep telefonu : Microsoft'un yeni modeli Nokia 216 çift SIM kartı desteğine sahip. Çift SIM kartı özelliği sayesinde iki hattı aynıda anda kullanma kolaylığı sağlayan Nokia 216 cep telefonu selfie ve normal fotoğraf çekimlerinin yanı sıra uygulamaları ve oyunları ile kullanıcıları eğlendiren bir model olmasıyla dikkat çekiyor. LED flaşlı iki kameraya sahip olan çift SIM kartlı Nokia 216 cep telefonu internet bağlantısı sayesinde de fotoğraf ve görüntülerin kolayca paylaşılmasına da imkan veriyor. Telefon sahipleri Opera Mobile Store mağazası üzerinden diledikleri uygulamayı bulabiliyor ve bir sene boyunca her ay bir adet Gameloft oyununa ücretsiz sahip olabiliyorlar.

 • Sony A6500 test fotoğrafları
  Sony Alpha 6500 sistem fotoğraf makinesi örnek resimleri : Sony'nin yeni Amiral Gemisi APS-C sensörlü Alpha 6500 fotoğraf makinesi 35mm formatta 4K (3840 x 2160p) video çekebilmesi ve dahili 4K video kayıt sunma özelliğinin yanı sıra dünyanın en yüksek AF hızı ile en yüksek sayıda AF noktasını makine içi 5 eksenli görüntü sabitleme, dokunmatik ekranlı AF kullanımı, 24.2MP Exmor CMOS sensörü ve diğer yetenekleri iel ön plana çıkan bir model. A6500 aynı zamanda Hızlı Hibrit AF sistemi sayesinde, video çekimi sırasında istisnai hızda odaklanırken bir yandan da ayarlanabilir AF geçiş hızı ve AF takip hassasiyeti sunuyor. Yeni A 6500 fotoğraf makinesi daha önceki A6300 modelinin nesneye 0,05 saniyeye kadar inebilen sürede netleme yapabilen dünyanın en hızlı AF yakalama zamanına sahip olan 4D FOCUS sistemini bünyesinde barındırıyor.

loading...

NAMAZ VAKİTLERİ